Stolová nočná lampa - NOX Aroma s Bluetooth a aromatizérom

Kód tovar: 72-005
139,00 € 109,00 € Cena bez DPH: 90,83 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Stolová nočná lampa - NOX Aroma s Bluetooth a aromatizérom (difuzér) privedie vaše chvíle oddychu k dokonalosti, prírodné arómy naladia vašu myseľ.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Stolová nočná lampa - NOX Aroma s Bluetooth a aromatizérom (difuzér) privedie vaše chvíle oddychu k dokonalosti, prírodné arómy naladia vašu myseľ a telo na tú správnu relaxačnú vlnu. Príjemné červené svetlo vytvára vlnovú dĺžku a imituje zapadajúce slnko, ktoré prirodzene podporujú tvorbu melatonínu (spánkový hormón) a spolu s upokojujúcimi  tónmi  patentovanej relaxačnej hudby správne naladia váš biorytmus k hlbokému spánku.

Nočné lampy NOX AROMA pre Váš pokojný spánok

aromalampa


Aromalampa - úloha tohto spánkového asistenta, ale nekončí len vaším zaspaním. Po spárovaní s aplikáciou je smart lampa na nočný stolík schopná kontrolovať aj samotný proces spánku. Všíma si jeho kvalitu a cyklus rovnako ako pohyby vášho tela – celý proces komplexne vyhodnotí a ponúkne vám rady a tipy pre zlepšenie kvality spánku. Spoznajte rozdiel z prebudenia sa zo silného, hlbokého a slabého, prerušovaného spánku. Po zaspaní sa lampa sama vypne. Aromatická, upokojujúca lampa Nox Aroma bude vašim spoločníkom aj pri prebúdzaní, pričom vás opäť vábi do dňa upokojujúcim svetlom a príjemnými hudobnými tónmi. Osviežujúce vône vedia spríjemniť akýkoľvek druh relaxu počas vášho dňa či už ide o čítanie knihy, alebo cvičenie jógy. Reproduktor relaxačnej lampy môžete využiť na počúvanie patentovaných skladieb alebo z neho môžete jednoducho cez bluetooth púšťať vlastnú hudbu.

nočné lampy stolové
 

Aplikáciu na ovládanie smart lampy Nox Aroma nájdete jednoducho v Istore alebo Googleplay a podporuje verziu IOS 7 a vyššie alebo Android 4.3 a vyššie. Aromatické vrecúška vydržia 30 dní. Netreba do nich pridávať vodu, čím sa môžete vyhnúť nepríjemným problémom s vlhkosťou, alebo plesňami. Asistent relaxu a spánku Nox Aroma, by nemal chýbať v žiadnej domácnosti, neváhajte a objednajte si ten svoj.

nox aroma lampa
 

Technické parametre:


Model: Sleepace Nox Aroma SA1001-2
Veľkosť: 12.2x12.2x11.7 cm
Farba: bielo-sivá
Váha: 320g
Pripojiteľnosť: Bluetooth 4.0 (dosah cca 10m)
Adaptér: 110~240v 50/60HZ 0.6A 
Výkon: 5V 1A
Napätie: 5W
Systém: Android 4.3 alebo novší, iOS 8 alebo novší

Obsah balenia:

1x Lampa Nox Aroma
1x Nabíjačka 
1x Aromatická kapsula
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie