Plavecké okuliare s umelou inteligenciou AI - okuliare na plávanie s displejom - Holoswim2

Kód tovar: 11-659
219,00 € Cena bez DPH: 182,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Plavecké okuliare s umelou inteligenciou AI - okuliare na plávanie s displejom - Holoswim2 prinášajú zmes pokročilých technológií AR a AIs podporou na Váš mobil.

Ochrana kupujúceho

 • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
 • Záruka na tovar do 24 mesiacov
 • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Plavecké okuliare s umelou inteligenciou AI - okuliare na plávanie s displejom - Holoswim2 prinášajú zmes pokročilých technológií AR a AIs podporou na Váš mobil. Zažite budúcnosť plávania s displejom Near-eye Swim Metrics, ktorý poskytuje prístup k základným údajom v reálnom čase priamo pred vašimi očami pod vodou. Odomknite silu prispôsobeného plánu plávania a analýzy údajov po plávaní, aby ste získali cenné poznatky a podporovali neustále zlepšovanie. 

Smart okuliare plavecke VR na plávanie virtuálna realita s displejom pred Vami, ktorý Vám zobrazuje rôzne metriky (ako rýchlosť, počet preplávaných okruhov, čas plavby aťd.) v aktuálnom čase.

Zobrazujú údaje o čase či preplávanej vzdialenosti v reálnom čase priamo na displeji na okuliaroch

Plavecké okuliare s umelou inteligenciou holoswim 2

Plavecký Senzor poháňaný AI

Vychutnajte si maximálnu presnosť a bleskurýchlu detekciu s plaveckými senzormi poháňanými AI, pretože špičková technológia rozpoznáva a sleduje všetky plavecké zábery a štýly. Plavecké okuliare s integrovanou umelou inteligenciou predstavujú revolučný krok v oblasti vodných športov a plávania. Ich skvelé využitie prináša niekoľko výnimočných výhod, ktoré zlepšujú nielen výkon, ale aj celkový zážitok pri plávaní.

new chip

Plávajte s pokročilou analýzou AI

Zachyťte všetky údaje o plávaní podrobne pomocou plaveckých okuliarov Holoswim2 a získajte podrobné prehľady o výkone prostredníctvom AI umelej inteligencie, vrátane porovnania historických výkonov, hodnotenia kľúčových údajov o plávaní a prispôsobeného tréningového zariadenia. Inteligentné senzory v plaveckých okuliaroch sledujú pohyb a techniku plavca, poskytujúc cennú spätnú väzbu. Týmto spôsobom môžu plavci analyzovať a zdokonaliť svoj plavecký štýl, čím dosahujú efektívnejšie pohyby a zlepšujú svoje výkony.

Okuliare na plávanie smart vr s displejom

Rozozná všetky typy plaveckých štýlov

Okuliare Holoswim sú schopné rozpoznať všetky typy plaveckých štýlov. Sledujte svoje plávanie s bezkonkurenčnou presnosťou. Plavecké okuliare vynikajú vďaka umelej inteligencii poháňanej plaveckým senzorom, ktorý presne rozpoznáva rôzne plavecké štýly, prsia, motýlik, voľný spôsob aj znak. Umelá inteligencia v okuliaroch môže fungovať ako osobný virtuálny tréner. Poskytuje plavcom tréningové odporúčania, vylepšuje ich techniku a pomáha dosiahnuť individuálne plavecké ciele. To umožňuje efektívne trénovať bez nutnosti osobného trénera.

smart okuliare plavecke na plávanie virtuálna realita s displejom

Porovnanie s tradičnými plaveckými okuliarmi

Plavecké okuliare s umelou inteligenciou AI Holoswim ponúkajú prístup k údajom o plávaní v reálnom čase, sledovanie výkonu podľa kôl, umožňujú nastavenie cieľa plávania a dokonca aj vizualizovať priebeh plnenia cieľa. Samozrejmosťou je tiež analýza tréningu po plávaní. Integrácia umelej inteligencie do plaveckých okuliarov pridáva rozmer inovácie a inteligentného tréningu do sveta plávania, čo zlepšuje nielen výkonnosť plavcov, ale aj ich celkový plavecký zážitok.

vlastnosti plavecke okliare vyhody oproti konkurencii

Aplikácia HoloSport

Aplikácia HoloSport poskytuje množstvo funkcií. Stačí ju nainštalovať na váš Smartfón s operačným systémom iOS, alebo Android a spárovať s okuliarmi Holoswim. Okamžite budete mať prístup k množstvu dát, informáciám o vašich tréningoch. Budete môcť porovnávať svoje tréningy a sledovať zlepšenia. Aplikácia dokonca umožňuje spojiť sa s ostatnými plavcami online a sledovať svoj progres celosvetovo. Funkcie pripojenia umožňujú zdieľanie údajov a vytváranie komunitných skupín pre spoločné tréningy a súťaže.

aplikácia holosport plavecke okuliare na mobil smartphone


Jediné revolučné plavecké okuliare AR, ktoré analyzujú váš plavecký výkon pomocou technológie AI

Inteligentné plavecké okuliare vizualizujú vaše plavecké údaje vrátane vzdialenosti, tempa a kôl počas plávania, čo vám umožňuje sledovať váš výkon v reálnom čase. Nastavte si svoje plavecké ciele a nechajte okuliare počítať všetky údaje za vás. S automatickým počítaním kôl v reálnom čase a výpočtom tempa plávania, ktorý je prispôsobený práve vám sa ponoríte do bezproblémového tréningu ako nikdy predtým.

smart Plavecké Okuliare holo swim s app na mobil smartphone

Maximalizujte svoj výkon z údajov o plávaní

AI dokáže zaznamenať všetky vaše údaje súvisiace s plávaním, čím zaistí, že vám po plávaní nič neunikne, čo vám pomôže zlepšiť váš plavecký výkon. Všetky informácie si pozriete v aplikácií. Analýzou všetkých vašich plaveckých štýlov, okuliare Holoswim AI generujú podrobné informácie o plávaní o kľúčových metrikách a prispôsobujú tréningové rady, ktoré vám pomôžu lepšie plávať. 

 

AI Plavecké Okuliare virtualne na plavanie s displejom

Kľúčové vlastnosti

Zobrazenie kľúčovej metriky v reálnom čase, aby ste sa pri plávaní mohli sústrediť.
Sledujte počet záberov, preplávanú vzdialenosť/tempo, kolá, výkon po kolách, kalórie, čas odpočinku a skóre SWOLF.
Presné sledovanie plaveckých údajov: Holoswim 2s je schopný sledovať všetky plavecké štýly: voľný spôsob, motýlik, znak a prsia.
Zostavte si prispôsobený cvičebný plán a sledujte tréningový pokrok v reálnom čase v okuliaroch
Technika proti zahmlievaniu svetovej triedy, ktorá zaistí vašu vizuálnu čistotu pod vodou
Žiadne ročné alebo mesačné predplatné! Doživotne zadarmo!

Smart Plavecké Okuliare holo swim


Špecifikácia:

 • Hmotnosť: 70 g
 • Optické riešenie: AR holografický živicový optický vlnovod
 • Zdroj obrazu: OLED
 • Rozlíšenia: 128 x 64
 • Bezdrôtová frekvencia: 2400 - 2480 MHz
 • Maximálny vysielací výkon: 8 dbm
 • Senzor: jednotka IMU
 • Batéria: 70 mAh lítiová batéria
 • Nabíjacie napätie: DC 5V
 • Výdrž batérie: 4 hodiny (líši sa v závislosti od zvykov používateľa)
 • Aktualizácia OTA: podporovaná
 • IP hodnotenie: IPX8
 • Teplota použitia: 0 - 35 °C
 • Skladovacia teplota: -20 - 45 °C


Obsah balenia:

 1. Plavecké okuliare s umelou inteligenciou AI Holoswim
 2. Holoswim puzdro na okuliare
 3. Púzdro na okuliare
 4. USB kábel
 5. Náhradné svorky na nos
 6. Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie