Lopta pre mačku - Cheerble + Smart Automatická (3 úrovne aktivity)

Kód tovar: 11-415
95,00 € Cena bez DPH: 79,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
+

Lopta pre mačku - Cheerble + Smart Automatická (3 úrovne aktivity) - automaticky guľajúca sa loptička ako ideálna hra pre mačky.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Lopta pre mačku - Cheerble + Smart Automatická (3 úrovne aktivity) - automaticky guľajúca sa loptička ako ideálna hra pre mačky. Neposlušná inteligentná loptička s troma úrovňami aktívnosti zaručí, že váš domáci miláčik nikdy neostane smutný a sám. Všetci poznáme svojich domácich miláčikov, keď sme s nimi je to pre nich najlepšie strávený čas. Bohužiaľ, väčšina z nás musí chodiť do práce, školy, alebo má iné povinnosť a pokiaľ sme preč, náš chlpatý člen rodiny sa začína nudiť. Takáto nuda dokáže vyústiť do mnoha nepríjemností – obtrhané topánky, poničený nábytok, či sedačky v tých najhorších prípadoch depresia zvieratka.

Gúľajúca loptička - (povrch je z umelej vlny, odolný voči škrabancom) na batérie pre mačky

lopta pre mačku

Vďaka najmodernejšej technológií však hračka pre zviera už dávno neznamená len kosť, klbko alebo tenisovú loptičku. Nová inteligentá loptička je presne tým typom hračky, ktorá vášho miláčika zabaví na dlhé hodiny, aj keď práve nie ste s ním. Neposlušná loptička má vo svojom vnútri špeciálny motorček, ktorý jej dáva možnosť samovoľne sa pohybovať a premení sa tak na veselého parťáka vášho miláčika. 

automatická hračka pre mačku cheerble

Ak do nej vaše zvieratko strčí, alebo sa jej dotkne, loptička sa rozuteká po celom priestore a nahánačka sa môže začať. Ak loptička narazí na prekážku, zmení svoj smer a teda by sa nemalo stať, že sa zasekne a nebude sa vedieť pohnúť.Smart loptička má tri úrovne nastavenia aktívnosti. ZELENÚ – loptička sa len jemne kotúľa po podlahe a nabáda vaše zviera k akcii. MODRÁ úroveň – zvyšuje aktivitu loptičky na normálnu úroveň, inteligentná hračka je o čosi aktívnejšia a vášho chlpatého kamaráta nabáda k väčšej aktivite. FIALOVÁ znamená totálne šialenstvo – prepnite loptičku do tejto polohy a začne poskakovať (v závislosti od produktu) zbesilo utekať a vášho miláčika rozhodne donúti sa zapotiť. Úrovne sa ovládajú stlačením tlačidla na loptičke.

loptička pre mačku cheerble

Akonáhle sa váš štvornohý miláčik unaví loptička sa prepne do polohy spánku a ostane neaktívna až kým sa jej znova nedotkne. Doprajte dlhotrvajúcu aktívnu zábavu svojej mačke, za čo sa Vám odvďačí kľudným spánkom a úsmevom na papuľke.

 

Vlastnosti

plus interaktívna hračka pre maznáčikov
plus nastaviteľná úroveň aktivity
plus odolná voči škrabancom
plus vysoká odolnosť loptičky

 

Technické špecifikácie:

Model: Cheerble Ball M1
Váha: 60 g (vrátane motorčeka)
Rozmery: 42mm - priemer loptičky
Batéria: Li-Polymer 3.7V 100mAh
Pracovná teplota : 0 až 40°C
Farba: červená
Povrchový materiál lopty: umelá vlna

 

Obsah balenia:

1x Cheerble loptička
1x USB kábel pre nabíjanie
1x Prívesok - zvonček
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie