Levitujúca planéta galaxie (hviezdy sústava) 360° - LED konštelačná lampa s magnetickým podstavcom

Kód tovar: 11-648
129,00 € 119,00 € Cena bez DPH: 99,17 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Levitujúca planéta galaxie (hviezdy sústava) - LED konštelačná lampa s magnetickým podstavcom - magnetické nočné svetlo vznášajúca sa planéta.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Levitujúca planéta galaxie (hviezdy sústava) 360° - LED konštelačná lampa s magnetickým podstavcom - magnetické nočné svetlo vznášajúca sa planéta. Stolová lampa ako jedinečný darček do domácností, alebo kancelárie. Prekrásna lampa znázorňuje súhvezdia na oblohe, ktoré sú doladené farebným podsvietením. Vznášajúca sa hviezdna lampa využíva magnetickú silu na prekonanie gravitácie, vďaka čomu sa planéta vznáša vo vzduchu a otáča sa o 360°, úplne nehlučne. S rôznymi vzormi súhvezdí po celom povrchu je hviezdna guľa špeciálne navrhnutá pre milovníkov astrológie a nočnej oblohy plnej hviezd.

Levitujúca planéta - súhvezdia na oblohe ako nočná lampa

Levitujúca planéta - súhvezdia na oblohe ako nočná lampa

Levitujúca hviezdna guľa nepotrebuje na svietenie drôty ani vstavané batérie, je napájaná elektromagnetickou indukciou zo základne. Hviezdna guľa má 4 druhy svetiel - červené, zelené, modré a fialové. Svetlá môžete zapínať a vypínať dotykom prepínača a neovplyvňujú levitáciu a rotáciu lopty vo vypnutom stave.

Levitujúca hviezdna guľa obloha hviezdy suhvezdia

Levitujúca planéta so súhvezdiami je romantická a úžasná dekorácia, má správnu veľkosť, môžete ho umiestniť do kancelárie, hotelovej haly, doma, do obývacej izby, pracovne, spálne, baru, kaviarne atď.. Využíva technológiu magnetickej levitácie, ktorá používa magnetickú silu na prekonanie gravitácie.

Levitujúca planéta so súhvezdiami

Umiestnite základňu na rovnú plochu, zapojte napájací zdroj, chyťte hviezdnu guľu oboma rukami a pomaly ju umiestnite cca 2-3 cm nad stred základne, potom pomaly uvoľnite ruky a guľa ostane akokeby "zavesená vo vzduchu" pôsobením magnetizmu. Keď je napájanie prerušené, svetelná lampa sa ihneď pevne pripevnení k základni, takže sa nemusíte báť, že spadne na zem a rozbije sa.

levitacna technologia - vznasajuca sa gula lampa na stol

Magnetická levitujúca konštelačná lampa je kreatívnejšia ako bežné stolové lampy, je to ideálny darček pre rodinu, priateľov a kolegov na zmiernenie stresu a na zábavu. Svetlo z lampy a otočný efekt lampy vytvoria príjemnú atmosféru.

Magnetická levitujúca konštelačná lampa farebná

 

Špecifikácie:

Typ svetelného zdroja: LED
Typ lampy: Nočné svetlo
Technológia napájania základne: USB 5V
Typ montáže: Stolová lampa
Hmotnosť: 1,25 kg
Rozmery produktu: 14 x 14 x 17,7cm


Obsah balenia:

1x Levitujúca lampa galaxie
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie