Hračka pre psa Inteligentná kosť s bluetooth ovládanie cez app - Wicked bone

Kód tovar: 11-338
79,00 € 69,00 € Cena bez DPH: 57,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Hračka pre psa Inteligentná kosť s bluetooth ovládanie cez app - Wicked bone nenechá vášho psíka znudeného alebo neaktívneho.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Hračka pre psa Inteligentná kosť s bluetooth ovládanie cez app - Wicked bone nenechá vášho psíka znudeného alebo neaktívneho. Pokiaľ nemáme dostatok času na aktivity s naším psom, začína sa nudiť čo môže prerásť až do depresii. Každý milovník štvornohých chlpáčikov vie, že starostlivosť o psíka sa v mnohom podobá starostlivosti o dieťa. Potrebuje náš čas, lásku a našu pozornosť. Inteligentná kostička je úžasnou inovatívnou hračkou, ktorá by v repertoári vášho psa nemala chýbať. Pomocou aplikácie Android / iOS ju cez Bluethooth spojíte s mobilom a hra sa môže začať. Doprajte svojmu najlepšiemu priateľovi stimulačné a zábavné aktivity, ktoré tak veľmi potrebuje. Veľkou výhodou tejto interaktívnej hračky je že bude baviť nie len vášho maznáčika ale aj vás – vďaka ovládaniu cez mobil, dokážete priamo riadiť aj pohyb kostičky a tak sa hrá nie len váš pes ale aj vy.

Kostička vám zaručí hodiny a hodiny plné zábavy s vaším chlpáčom

smart kosť hračka pre psy wicked bone

Inteligentná kosť pre psy má v sebe zabudovaných 9 prednastavených režimov, ktoré zabavia vášho psíka a nikdy ho neprestanú baviť. Je však samozrejmé, že okrem hry máme my ľudia aj iné povinnosti ani tu vás však táto smart hračka nenechá v štichu. Stačí zvoliť interaktívny mód, ktorý dá kosti slobodu a bude sa hrať s vaším psíkom automaticky bez toho aby ste ju ovládali. Kosť reaguje na rôzne dotyky odlišnými spôsobmi a to vďaka jej vlastnému, originálnemu emočnému systému. Pri každom dotyku teda vykoná iný akciu, čo zabraňuje tomu, aby psík začal hračku vnímať apaticky. Inteligentná kosť je vhodná aj na použite v exteriéri. V aplikácii na mobile, si viete nastaviť rôzne parametre a tak ju prispôsobiť pre rôzne povrchy a situácie.

Vďaka ovládaniu cez aplikáciu bude hranie sa s interaktívnou kosťou zábavné nie len pre vášho psa ale aj pre vás

ovládanie kosti cez aplikáciu

Kosť je vyrobená s FDA materiálu a je bezpečná pre používanie ako pre ľudí tak aj pre štvornohých chlpáčov. Kostička sa pohybuje po silikónových kolieskach, ktoré viete jednoducho odstrániť a umyť pod vodou. Kostička sa naplno nabije za 1 hodinu čo vystačí na cca 40 minút aktívne používania a cca 4 hodiny interaktívneho módu. Zábava, a šťastie vášho miláčika je od vás vzdialené len na jeden klik.

Prvky z ktorých je hračka vyrobená zodpovedajú štandardu FDA a sú rovnako bezpečné a odolné pre vášho miláčika ako aj pre vás

bezpečné FDA zloženie wicked bone

automatický mód inteligentnej kosti hračky pre psa

 

Vlastnosti:

plus Nekonečné hodiny zábavy
plus Ľahko umývateľné kolieska
plus Ovládanie pohybu cez smartfón

 

Technické špecifikácie:

Doba nabíjania - 1 h
Kapacita batérie - 500 mAh
Rozmery: Šírka - 151.5 mm, Výška - 64 mm
Hmotnosť -300 g
Maximálna rýchlosť 3,5 m/s

 

Obsah balenia:

1x inteligentná kosť
1x nabíjací kábel
1x manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

100%
100%
Doglover

Hračka pre psa Inteligentná kosť s bluetooth ovládanie cez app - Wicked bone

Môj pes sa od kosti nevie odtrhnúť, je strašne hravý a vybiť mu energiu je dosť zložité. Aj pre chlpáča aj pre mňa je to ozvláštnenie, keďže mu ju nemusím hádzať a viem ju ovládať cez telefón a tak sa naháňame po celom dome.
Ovládanie cez telefón
Cena ale nejde o obyčajnú hračku takže chápem