3D kovové puzzle - skladačka z nerezovej ocele - ŠKORPIÓN

Kód tovar: 11-626
149,00 € Cena bez DPH: 124,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Vytvorte si vlastnú úchvatnú repliku škorpióna pomocou 3D puzzle, ktorá vyžaduje trpezlivosť a šikovné ruky.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

3D kovové puzzle - skladačka z nerezovej ocele - ŠKORPIÓN - Vytvorte si vlastnú úchvatnú repliku škorpióna pomocou 3D puzzle, ktorá vyžaduje trpezlivosť a šikovné ruky. Zostavenie tejto repliky je náročné a vyžaduje cvičenie trpezlivosti a koncentrácie, no výsledkom bude fantastická dekorácia pre váš domov, alebo kanceláriu. Skladanie modelu je navyše zábavný spôsob, ako tráviť čas s rodinou a priateľmi. 

3D unikátna skladačka z kovových puzzle

3D puzzle škorpion 3D unikátna skladačka z kovových puzzle

Perfektná 3D replika

3D puzzle vyžadujú trpezlivosť aj šikovné ruky! Dokážete poskladať presnú repliku škorpióna? Najvýraznejšími znakmi škorpiónov je ich pár nadrozmerných klepiet, dlhé štíhle chvosty a žihadlo na konci chvosta, ktoré sa používa na vstrekovanie jedu. Výsledok vášho úsilia bude vynikajúca replika škorpióna, ktorá je obzvlášť pôsobivou a pútavou dekoráciou. Môžete si ju vystaviť doma, ale aj v kancelárii. 

3D skladačka replika škorpióna

Vysoko efektívny predátor

Škorpióny sú vysoko efektívni predátori vďaka jedinečnej kombinácii vlastností, ktoré im umožňujú lokalizovať korisť očami, pohybovať sa rýchlo a obratne v akomkoľvek teréne pri prenasledovaní koristi pomocou ich štyroch párov pazúrových nôh a potom ju chytiť a držať, pričom vstrekujú jed do koristi, aby ju znehybnili alebo zabili. 

3D puzzle pre dospelých skorpion

Napínavý montážny projekt

Zostavte si úchvatnú skladačku trojrozmerného tvaru, ktorá nepotrebuje žiadne lepidlo. Model stačí zložiť pomocou skrutiek. Pri zostavovaní postupujte podľa priloženého návodu a užite si proces skladania a tvorenia. Neponáhľajte sa, sústreďte sa a cvičte sa v trpezlivosti, pretože je to celkom náročné. Zostavený škorpión meria 16 x 14 x 14 cm. Je to fantastická dekorácia na pracovný stôl, ale aj skvelý darček pre rodinu, priateľov a deti. 

3D puzzle pre deti skorpion

Podpora koncentrácie, kognitívnych funkcií a logického myslenia

3D puzzle skladačka je vhodná tiež pre deti ktoré si môžu precvičiť ich detské ručičky a mozgy, ako aj priestorovú predstavivosť a zároveň si užiť zábavu pri skladaní. Model je vhodný pre chlapcov i dievčatá. Deti sa zabavia na dlhú dobu a pri skladaní si precvičia jemnú motoriku. Doprajte svojim ratolestiam možnosť kreatívnej zábavy. 3D puzzle podporuje kognitívne funkcie, koncentráciu, koordináciu, ale aj logické myslenie a pozorovacie schopnosti. Navyše môžete s deťmi stráviť príjemný čas a zabaviť sa.

skladačka 3D puzzle skorpion


Špecifikácia:

  • Materiál: Nerezová oceľ
  • Vysoká pohyblivosť kĺbov 
  • Jedinečný dizajn
  • Rozmery: 16 x 14 x 14 cm
  • Hmotnosť: 320 g

Obsah balenia:

1x 3D puzzle škorpion, skladačka z nerezovej ocele

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie