Najlepšie špionážne kamery na trhu: TOP #13 tipy

Najlepšie špionážne kamery na trhu: TOP #13 tipy pre Vás.. Prinášame Vám prehľad - tie najužitočnejšie spy kamery, ktoré boli vyrobené. Zároveň Vám prinášame aj praktické tipy ako a kde je najlepšie umiestniť spy kameru, či otázky ohľadom zákonnosti použitia.

Potrebujete skrytú kameru, aby ste zaznamenali niečo tajne alebo diskrétne? Máte rodinu, ktorú chcete chrániť alebo potrebujete ustrážiť svoj majetok? Skryté kamery sú často potrebné práve na odsledovanie situácie, bez toho aby niekto vedel, že to monitorujete a nahrávate, alebo keď je potrebné zaznamenať niečo vzdialené, keď sa práve nemôžete na tom mieste nachádzať. Tam kde je jednoduchý monitorovací kamerový systém príliš veľký a viditeľný na zaznamenávanie v tajnosti, tak tam malé alebo skryté špionážne kamery môžu byť pre Vás ideálnym riešením.

Existuje mnoho dôvodov, prečo používať skryté kamery alebo špionážne kamery. Spy kamery sú veľmi užitočné ako pomoc pri sledovaní a ochrane blízkych. Takže ak máte starších rodičov alebo malé dieťa, aby ste mohli vidieť, ako sa im darí a ako je o nich postarané, keď nie ste s nimi, kamera môže byť rozhodujúca pri zisťovaní, či je vaša rodina v bezpečí. Ak práve riešite nejaké spory, môže byť užitočné natočiť výmeny, stretnutia či diskusie aby sa zabránilo pochybeniu. Takisto aj napríklad také rozvody môžu byť veľmi chaotické a môže byť veľmi užitočné mať záznam udalostí ku právnej ochrane. Ak máte problémy s obvinením či väzbou, nahrávka ukáže či dokáže súdom, veci tak ako sa skutočne stali a to môže byť rozhodujúci faktor.

Takže, ak si myslíte, že by bolo užitočné pre vás mať skryté nahrávky, neváhajte použiť skryté špionážne kamery. Spy kamera je ľahko použiteľná a cenovo dostupná. Ak chcete byť dobrý kameraman, tak osoba, ktorá je snímaná si nesmie byť vedomá toho, že je nahrávaná. Takže špionážna kamera musí byť nenápadná, splynúť s pozadím, alebo môže byť ľahko skrytá v niečom tak, aby v žiadnom prípade nebola nápadná. Špionážna technika je v dnešnej dobe veľmi používaná.

Takže, nech sa páči, tu sú naše tipy pre Top 13 zoznam skrytých kamier počnúc kamerami, ktoré môžete ľahko skryť až po kamery dobre skryté v obyčajných veciach.

 

#13 Mikro Full HD kamera s detekciou pohybu a 4 IR LED

 

mikro full hd kamera 

 

Mikro Full HD kamera s detekciou pohybu a 4 IR LED​. Táto Kamera má naozaj miniatúrne rozmery 2x2 cm a váhu len 32 gramov a dá sa využiť ako špionážna kamera. Je veľmi šikovná a ľahko sa dá nenápadne skryť. Môžete ju nosiť vždy pri sebe a pomocou štipcového držiaka pripevniť na rôzne miesta. Kamera sa dá pripojiť aj na powerbank a disponuje detekciou pohybu v´daka čomu šetrí miesto na karte.

 

 

#12 Nástenné hodiny s ukrytou WiFi spy kamerou FULL HD

 

nástenné hodiny s ukrytou kamerou 

 

Nástenné hodiny s ukrytou WiFi spy kamerou FULL HD a možnosťou sledovania priameho prenosu cez 3G/4G sieť a diaľkovým ovládaním cez mobilný telefón alebo tablet. Nenápadný malý objektív má pri zavesení na stenu k dispozícii až 120 ° uhol snímania . Záznam sa ukladá na mikro SD kartu do max. kapacity 32 GB. Hodiny sú napájané AAA batériou a kamera vstavanou batériou v hodinách ktorá sa dá pripojiť aj na trvalé napájanie do siete čím zaručíte nepretržitý chod.

 

#11 LED Stolová lampa s Wifi FULL HD kamerou a 330° otočným objektívom

wifi kamera v lampe

LED Stolová lampa s Wifi FULL HD kamerou a 330° otočným objektívom spolu s detekciou pohybu a nočným videním robí z tejto lampy skvelého nepozorovateľného strážcu pre interiérové použitie. Zabudovaná kamera v lampe nahráva zábery vo vysokom rozlíšení Full HD 1920 x 1080 a je umiestnená na rotačnom objektíve (ktorý si môžete na diaľku ovládať) čo umožňuje nastaviť uhol snímania. Funkcie lampy sa ovládajú prostredníctvom voľne dostupnej aplikácie "Pro iCam" kde si môžete zvoliť ľubovoľnú farbu svietenia lampy pre príjemne ambientné osvetlenie, taktiež môžete meniť uhol snímania posúvaním prsta na smartfóne alebo približovať obraz alebo sa rozprávať na diaľku vďaka obojsmernej komunikáciíBezpečnostnú kameru je možné pripojiť k domácemu routru cez WIFI alebo P2P čo Vám umožní sledovať obraz hocikedy a hocikde pomocou Vášho mobilného telefónu. Zachytené záznamy vždy prechádzajú kompresiou H.264 pre zníženie veľkosti súborov a následne sa ukladajú na micro SD kartu podporovanú do veľkosti až 128 GB. Pri spozorovaní nechceného pohybu, vás kamera automaticky upozorní prostredníctvom notifikácie v aplikácií.

 

#10 Gombíková Full HD kamera s WiFi a podporou 128GB micro SD

spy gombíková kamera

Gombíková Full HD kamera s WiFi a podporou 128GB micro SD zachytáva zábery v rozlíšení 1920 x 1080. Kamera je vhodná na nahrávanie bežných denných činností, obchodných stretnutí alebo pre záznam v utajení ako aj športové aktivity, nakoľko sa ľahko upevňuje na odev vďaka spone zo zadnej strany kamery. Má vstavanú dobíjateľnú batériu, ktorá vydrží nahrávať Full HD zábery až do 2 hodín. Vďaka tejto batérii sa jedná o bezdrôtovú a kompaktnú mini kameru, ktorú neobmedzujú žiadne dodatočné napájacie káble. Kamera podporuje micro SD karty do maximálnej kapacity 128GB a tak môže nahrávať až 20 hodín nepretržitého záznamu. Vďaka pripojeniu WiFi si môžete kameru spárovať s mobilným telefónom cez voľne dostupnú aplikáciu "HDMiniCam" (iOS, Android) cez ktorú môžete sledovať snímané zábery z kamery v reálnom čase a nastavovať rôzne funkcie kamery. 

 

#9  WiFi HD kamera v hodinkách s IR LED + 16GB pamäť

 

wifi kamera v hodinkách


WiFi HD kamera v hodinkách s IR nočnými LED + 16GB pamäť - elegantné hodinky sa hodia ku každej príležitosti a outfitu. Tieto špionážne hodinky sú high-tech kombinácia módnych hodiniek a skrytej spy kamery s HD rozlíšením 1280x720P a uhlom snímania 90º.  Hodinky obsahujú aj Wifi, vďaka ktorému ich môžete prepojiť so svojim mobilným telefónom alebo tabletom . V aplikácii máte možnosť nastavenia spustenia kamery pri detekcii pohybu, alebo zvuku.


#8 Kamera v diaľkovom od auta - FULL HD, IR LED, záznam hlasu

 

kamera v diaľkovom do auta
 

Kamera ukrytá v elegantnom kľúči od auta s Full HD rozlíšením 1080P s funkciou záznamu videa, foto a osobitná funkcia hlasového záznamníka. Dáta sa ukladajú na mikro SD/TF kartu do max. kapacity 32 GB. Kamera je napájaná vstavanou lítiovou batériou dobíjanou cez Mini 8 Pin USB. Životnosť batérie sú 2 hodiny a doba nabíjania cca 4 hodiny. Po pripojení k PC môže mať kľúčenka od auta funkciu prenosného disku.

 


#7 Špionážny power bank 3000mAh so skrytou Wifi kamerou Full HD

 

kamera v powerbanku

Špionážny power bank 3000mAh so skrytou  Wifi kamerou Full HD. Kamufláž je týmto dokonalá a externá batéria sa ničím nelíši od bežných prenosných batérií. Objektív je 5 megapixelový CMOS. Video sa nahráva na microSD kartu do maximálnej veľkosti 32 GB. Cez wifi pripojenie a aplikáciu BVCAM môžete spárovať Váš mobilný telefón alebo tablet s kamerou a meniť v nej nastavenia podľa potreby. Pri kapacite batérie 3000mAh môže kamera nahrávať nepretržite do 8 hodín.


#6 Kamera v pere FULL HD - 8GB pamäť

 

kamera v pere

Tak toto je úžasné. Každý pozná pero na písanie a pre každého je klikanie tlačítka normálna vec, veľa ľudí automaticky a podvedome šťuká s tlačítkom pera, je to tak prirodzené... A práve preto je táto Full HD kamera v pere tak nenápadná, pretože nikomu ani nenapadne, že dlhým podržaním tlačítka sa spustí záznam kamery a dvojklikom sa pero prepne do režimu fotenia. Snímky a videá sa automaticky ukladajú na internú 8G pamäť. Pero je vybavené citlivým mikrofónom  a a super obrazovým snímačom, ktorý dokáže snímať video aj pri nízkom osvetlení. A navyše, týmto perom sa dá aj písať a môžu sa meniť náplne. Je to výborný spoločník na Vaše cesty s ktorým zaznamenáte všetko čo potrebujete.

 

#5 Mini SPY kamera IP Wifi s live prenosom

 

mini spy wifi kamera

 

Víťazom sa stáva pravdepodobne najmenšia wifi kamera s live prenosom na svete! Má tak malé rozmery ako minca. Ale napriek svojim mini rozmerom poskytuje unikátny prenos video záznamu so zvukom priamo do vášho PC alebo mobilu.  A je neuveriteľné, že má wifi dosah signálu kamery až do 100 m v otvorenom priestore, a nahráva vysoko kvalitné video a zvuk v reálnom čase vo vašom mobile či PC, kde si rovno uložíte záznam. Na použitie kamery stačí jedna batéria (CR2 3V), ktorá vydrží do 2 hodín záznamu, poprípade si môžete dokúpiť set príslušenstva pre pripojenie na USB ak chcete permanentné napájanie. Je vhodná pre indoor aj outdoor využitie. Je možné ju napojiť aj ako klasickú IP kameru cez wifi router a tým pádom sa na ňu môžete napojiť kdekoľvek vo svete, kde je dostupné internetové pripojenie. Jednoducho šampión medzi spy kamerami.

 

#4 USB adaptér so skrytou WiFi FULL HD kamerou

 

USB adaptér so skrytou kamerou

 

USB adaptér so skrytou WiFi FULL HD kamerou je ideálne riešenie pre sledovanie osôb alebo celého interiéru bez toho, aby to bolo podozrivé. USB adaptér  po pripojení na váš mobilný telefón funguje ako klasická nabíjačka. Záznam sa ukladá na zabudovanú 8GB pamäťovú kartu. Po pripojení mobilného telefónu cez WiFi na adaptér si môžete nahraté záznamy prezerať, alebo stiahnuť cez WiFI pripojenie.

 

#3 Mini Budík kamera HD s Wifi + IR LED + Detekcia pohybu + AC/DC napájanie

mini budík s dokonalou kamoflážou

Budík s kamerou FULL HD s IR LED + WiFi + P2P je doplnený o monitorovanie pohybu a senzory pre detekciu teploty a vlhkosti ovzdušia v priestore. Svojím elegantným prevedením v lesklej čiernej farbe sa hodí do každého druhu interiéru bez pochybnosti, že sa jedná o zariadenie so skrytou kamerou. Kvalitný displej na budíku zabezpečuje bezproblémovú čitateľnosť poskytovaných údajov aj pri intenzívnom dennom svetle. Zabudovaná skrytá kamera zaznamenáva videá vo Full HD rozlíšení 1920 x 1080 so zvukom a vďaka IR LED nočnému videniu na vzdialenosť až 6 metrov budete mať kvalitný obraz aj v noci. 

Všetky funkcie skrytej kamery môžete ovládať na diaľku prostredníctvom voľne dostupnej aplikácie "TinyCam" pre smartfóny (iOS, Android) cez ktorú môžete sledovať zábery v reálnom čase a meniť nastavenia kamery. Digitálny budík disponuje aj funkciou detekcie pohybu, ktorá slúži na spustenie nahrávania záznamu pri zachytení pohybu v priestore. Ide o skvelú funkciu vďaka ktorej Vám neunikne žiaden dôležitý záber, nakoľko budú zachytené len zábery počas aktivityZachytené záznamy prejdú kompresiou H.264 pre zníženie veľkosti súborov a následne sa ukladajú na micro SD kartu podporovanú do veľkosti až 128 GB. Zariadenie je vybavené stavanou batériou 300 mAh, ktorá pri plnom nabití zabezpečuje nepretržité nahrávanie na približne do 2 hodín, taktiež je možné zariadenie napojiť na klasickú sieť a tým pádom môže budík so skrytou kamerou fungovať nepretržite. 

 

#2 Okuliare s kamerou špionážne - FULL HD + P2P živý prenos videa + Wifi

okuliare s dokonalou kamuflážou

 

Elegantné spy okuliare poskytujú nepozorované nahrávanie okolia a zároveň sú štýlovým doplnkom pre bežné nosenie. S týmito špionážnymi okuliarmi nahrávate presne to čo vidíte a zároveň máte voľné ruky aby ste nevzbudzovali podozrenie. Ich výhodou je živý prenos cez WiFi pripojenie priamo do Vášho mobilného telefónu cez aplikáciu "Pro iCam", ktorá je voľne dostupná pre Android a iOS.  Vďaka podpore P2P je možné okuliare pripojiť na internet pomocou mobilného telefónu cez ktorý vytvoríte WiFi Hotspot a umožniť tak sledovanie živého záznamu na internete pre Vašich priateľov. 

V okuliaroch je zabudovaný pohybový senzor, ktorý dokáže zachytiť pohyb a následne Vás upozorniť formou notifikácie priamo na Váš mobil prostredníctvom aplikácie "Pro iCam". Ideálna funkcia v prípadoch, keď odídete z kancelárie a chcete byť informovaný či sa počas Vašej neprítomnosti niekto priblíži k Vášmu pracovnému stolu. Snímaný obraz sa zaznamenáva vo Full HD rozlíšení 1920 x 1080p pri 25fps na microSD kartu do maximálnej kapacity až 128 GB. Okuliare sú vybavené integrovanou dobíjateľnou batériou s kapacitou 220 mAh. Špionážne okuliare majú širokú škálu využitia pretože ich môžete použiť aj na dovolenke, počas koncertu, pri športe alebo aj iných aktivitách, kedy si chcete zaznamenať svoje zážitky.

 

#1 Špionážna pinhole FULL HD kamera s IR nočným videním + WiFi a Li-on batériou

 

wifi mini bezpečnostná pinhole kamera

 

Špionážna pinhole FULL HD kamera s IR nočným videním + WiFi a Li-on batériou zabezpečí nepozorované sledovanie do 8 hodín aj v tých najhorších svetelných podmienkach. Kameru je možné okrem napájania cez Li-on batériu prepojiť aj na trvalé napájanie cez USB kábel (súčasťou balenia) alebo na externý power-bank. Vďaka funkcii WiFi je možné kameru spárovať so smartfónom (Android/ iOS) cez aplikáciu "iMiniCam" pomocou ktorej si nastavíte rôzne funkcie kamery alebo môžete sledovať záznam priamo z kamery. Pinhole kamera zaznamenáva zábery v FULL HD kvalite pri rozlíšení 1920 x 1080 pri 30 snímkach za sekundu a spolu s 4xIR LED nočným videním ponúka vysoko kvalitné zábery vo dne i v noci, Pinhole HD kamera má aj funkciu cyklického nahrávania a prepojenia s vašim routerom čo Vám cez dátové pripojenie na vašom mobile umožní sledovať online prenos nech ste kdekoľvek na svete. Kamera ukladá záznamy na micro SD kartu (podpora až do 32GB). Malé rozmery, nenápadnosť a nezávislosť od externého napájania robia z tejto kamery veľmi užitočnú pomôcku v porovnaní s veľkými bezpečnostnými kamerami.

 

Tipy na skrytie a používanie skrytej SPY kamery

1. Skontrolujte, či neporušujete žiadne právne predpisy.

Všeobecne možno povedať, že používanie spy špionážnych kamier ako aj špionážnej techniky je veľmi diskutabilné. Naše zákony výslovne zakazujú používanie kamier v miestach, kde je samozrejmé, že je potrebné zachovať ochranu súkromia ako napríklad v spálni alebo kúpeľni, toalete. Ak sa chystáte inštalovať špionážnu kameru v kúpeľni, je potrebné sa uistiť, že to robíte legálne, alebo sa Vám ľahko môže stať, že budete musieť čeliť obvineniu, plateniu za právnikov či dokonca hrozbe väzenia. Okrem toho existujú osobitné zákony upravujúce zvukový záznam rozhovorov, ktoré sa môžu líšiť od videozáznamov. Takže ak sa rozhodnete použiť skrytú kameru, skontrolujte zákony v danom štáte, aby ste sa ubezpečili, že sa vyhnete problémom. 

Ak zamestnávate pestúnky, zdravotné sestry, gazdiné alebo iných zamestnancov, uistite sa, že máte s nimi uzatvorenú písomnú zmluvu o ich súhlase so záznamom skrytej kamery. A v tejto zmluve môžete uviesť dohodnuté podmienky, že ich môžete kedykoľvek sledovať alebo ich nahrávať, zatiaľ čo oni sa budú vykonávať svoju prácu. To, že budete mať jasný súhlas Vám dá určitú ochranu, že boli oboznámení s monitorovaním, a to v prípade, že budete niekedy potrebovať dokázať ich správanie či konanie.

2. Skontrolujte, či skrytá kamera pracuje presne tak, ako potrebujete.


Najlepší spôsob, ako čo najlepšie ukryť a použiť špionážnu kameru je precvičovať a praktizovať nahrávanie. Akonáhle nájdete špionážnu kameru, ktorú chcete použiť, je potrebné, aby ste sa ubezpečili, že ju vyskúšate za presných podmienok, v ktorých chcete praktizovať nahrávanie. Takže ak sa chystáte zachytiť video niekoho, kto vstupuje do miestnosti v noci, uistite sa, že vaša kamera bude pracovať na základe týchto presných podmienok. Nič nie je tragickejšie ako získať video o tom, čo chcete nahrávať, a napokon a nie je možné rozoznať to čo chcete, alebo záznam nie je z dobrého uhla prípadne kamera nedisponuje nočným videním aťd. Takže ešte raz skontrolujte čo očakávate od záznamu a či je vaša špionážna kamera vhodná a správne nastavená. Testujte, testujte a znova testujte.

3. Dobré miesta pre ukrytie skrytej kamery

Aby ste prišli na to, kam umiestniť kameru, stačí sa pozrieť po miestnosti a zistiť, kde môže byť malá kamera ľahko skrytá.

Závesné svetlá a lustre - svetlá na strope sú skvelým miestom pre skrytú kameru. Len málo komu napadne, žeby tam mohla byť umiestnená spy kamera.

Nábytok ako stôl, nočný stolík a komoda - Vzhľadom k tomu, že väčšina izieb má nábytok, môže to byť dobré miesto pre skrytú kameru, schovanú za určitým bežným objektom či predmetom, ako sú hodiny alebo rádio. Samozrejme, že si môžete zadovážiť aj skrytú kameru v hodinách a mať ju priamo na nočnom stolíku.

Záclona, záves či garniža - ďalším skvelým miestom pre skrytie kamery môže byť za záclonou alebo závesom, alebo na garniži. Ak chcete malú špionážnu kameru, môžete ju pripojiť na hornej strane závesu, záclony, alebo priamo na garnižu.

TV Set - Umiestnenie malej kamery v blízkosti televízora alebo na hornej strane televízora by to bol dobrý nápad. Ak tak urobíte, uistite sa, že je trochu mimo priameho zorného poľa, takže si nikto nevšimne kameru len tak ľahko.

Laptop alebo počítač - ak máte počítač a iné počítačové zariadenie, položené okolo na stole, nemalo by byť príliš ťažké nájsť spôsob, ako skryť kameru.

Polica na knihy - umiestnenie skrytej kamery v knižnej poličke by mohol byť dobrý nápad. Zvlášť, keď je skrytá kamera je v tvare knihy, alebo môžete upraviť knihy tak, aby držali kameru nenápadne medzi knihami.

Dekoračný predmet - akákoľvek váza, rám obrazu alebo iný ozdobný predmet vrátane hračiek, ktoré môžu zakryť alebo skryť kameru, bude dobrý nápad na umiestnenie.

Zrkadlá - dalo by sa kúpiť dvojstranné zrkadlo a tam dať špionážnu kameru. Alebo v opačnom prípade je možné kúpiť priamo zrkadlo so zabudovanou skrytou kamerou.

Lampy - dá sa vybrať jedna žiarovka alebo lampa von a dať dovnútra špionážnu kameru ukrytú v lampe.

Kvety a rastliny - dalo by sa dať malú kameru dovnútra kvetu alebo do kvetináča a položiť ju na okenný parapet napríklad. Skrytie v pestrofarebných rastlinách bude fungovať obzvlášť dobre.

 

Dúfame, že tieto tipy a návrhy týkajúce sa skrytých a špionážnych kamier vám pomôže odsledovať a zaznamenať, a to bezpečne a efektívne. Širšiu ponuku špionážnach kamier nájdete priamo na stránke COOL-MANIA.eu