7" LCD monitor pre 4 cúvacie kamery so systémom detekcie ludí a vozidiel (BSD) s nahrávaním

Kód tovar: 15-047
229,00 € Cena bez DPH: 190,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

7" LCD monitor pre 4 cúvacie kamery so systémom detekcie ludí a vozidiel či objektov (BSD) + nahravanie na 128GB micro SD.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

7" LCD monitor pre 4 cúvacie kamery so systémom detekcie ludí a vozidiel či objektov (BSD) + nahravanie na 128GB micro SD. S týmto monitorom máte možnosť pripojiť až 4 cúvacie kamery so systémom monitorovania slepých miest robí z tohoto monitora ideálneho asistenta pri cúvaní, alebo orientovaní sa pri rôznych úkonoch s menšími aj väčšími vozidlami. BSD - systém monitorovania zabezpečí, že budete mať prehlad aj o mŕtvych uhloch. Systém BSD detekuje osoby a autá v pozorovacom uhle kamery. Je podporovaný na dvoch kamerách na kanáli 3 a 4. Táto funkcia vám zobrazí osoby v žltom rámiku a autá v červenom rámiku. 

Ak sa osoba, alebo auto pohybuje priamo ku kamere žltý, alebo červený rámik sa vyfarbí celý čo značí, že prekážka ide priamo na vás. V nastaveniach môžete pri alarme povoliť, alebo vypnúť aj zvukové upozornenie. Priamo na monitore máte tlačítka s ktorými môžete prepínať obraz medzi kamerami, alebo zobraziť naraz všetky 4 kamery. Monitor umožňuje prepínanie rôznych variant zobrazenia kamier, podľa toho koľko kamier máte pripojených a ktoré chcete, aby sa zobrazovali ako hlavné. K dispozícii máte aj diaľkové ovládanie pre ešte lepšie ovládanie monitora. K DVR LCD monitoru je možné pripojiť len kamery s rozlíšením HD a FULL HD

BSD funkcia - vám detekuje OSOBY v žltom rámiku a AUTÁ v červenom rámiku

monitor cuvaci parkovaci s bsd 

Monitor tiež podporuje zobrazenie vodiacich čiar a to nie len na zadnej cúvacej kamere, ale aj na pravej a ľavej kamere (kanál číslo 3 a 4). Vodiace čiary je možné kalibrovať podľa toho na akom vozidle sú nainštalované. Monitor tiež slúži ako DVR rekordér s podporou pamäťovej karty až do 128GB. Videá z kamier sa ukladajú podľa jednotlivých kanálov 1 až 4 do samostatných súborov. Tento cúvací systém má vďaka svojim funkciám široké možnosti využitia.

Možnosť napojenia až 4 kamier s možnosťou voliť poradie zobrazenia kamier.

Jednotlivé kamery sa dajú zobraziť vedľa seba, alebo podľa potreby kombinovať rozmiestnenie kamier na monitore.

monitor pre 4 kamery

Na DVR monitor je možné pripojiť len kamery s LED prisvietením (nie je možné pripojiť kamery s IR nočným videním IR). S týmto systémom budete presne vedieť čo sa nachádza za vozidlom, alebo okolo neho. Je vhodný pre auto, dodávku, minibus, karavan, autobus, kamión, návesy prívesy, poľnohospodárske stroje a iné vozidlá. Monitor je vybavený nastaviteľnou konzolou, ktorú  pripevníte na potrebné miesto. Súčasťou je aj slnečná clona, ktorá zaručí jasný obraz a žiadne odlesky a podsvietené tlačítka uľahčia ovládanie v tme. 

BSD monitor pre cúvacie kamery s nahrávaním obrazu zo 4 kamier (podpora micro SD do 128GB)

cúvací monitor pre kamiony

 

K monitoru je možné pripojiť až 4 kamery, ktoré si môžete vybrať z našej ponuky (len kamery bez IR nočného videnia), podľa potreby a prepojiť ich s monitorom cez 5,10, 15, alebo 20 metrové 4pinové káble. 4pin konektor, ktorý spája kameru s káblom je vodeodolný ako aj kamery, ktoré sú odolné voči prachu a poškodeniu. Inštalácia je jednoduchá. Napájacie káble sa nachádzajú priamo na monitore a jednotlivé kamery sú napájané cez 4pin kábel priamo z monitora, takže už nie je potrebné osobitne pripájať každú kameru ku zdroju. Monitor obsahuje aj 3 spínacie káble, prostredníctvom ktorých môžete jednu kameru pripojiť na cúvacie svetlá. Po zaradení spiatočky sa Vám na monitor automaticky zobrazí vybraná kamera. 

cúvací monitor s nahrávaním na stroje

V prípade že potrebujete monitor pripevniť iným spôsobom ako konzolou, ktorá je súčasťou monitora nájdete v našej ponuke ďalšie druhy stojanov, ktoré vám umožnia pripevniť monitor napríklad na čelné sklo, alebo na mieste kde ho potrebujete mať. V prípade, že potrebujete dať kameru na príves, ktorý sa od auta, alebo kamiónu odpája môžete si u nás zakúpiť prepojovací kábel k cúvacej kamere pre prívesy a návesy. To Vám zaručí jednoduché odpojenie cúvacieho systému a jeho opätovné pripojenie.  

monitor do auta

Vlastnosti:

PLUS 7" LCD monitor
plus BSD - systém monitorovania slepých miest (mŕtve uhly)
plus Možnosť pripojenia až 4 cúvacie kamery
plus Zrkadlenie obrazu
plus Možnosť zobraziť na monitore všetky 4 kamery naraz
plus OSD menu s diaľkovým ovládačom
plus Rozlíšenie displeja 1024x600 pixelov

 

Technické špecifikácie:

Model: Profio - W70BSD
Monitor: 7" LED HD 16:9 RGB
Rozlíšenie: 1024x600 pixelov
Podsvietenie: 500cd/m2
Uhol sledovania: 180°
AV vstup: 4 kanály AHD, podpora 720p@25/30
Trigger: 4 kanály 
Módy displeja: 4 kamery, 2 kamery, 1 kamera
Funkcie: 3-kanálový systém monitorovania slepých miest (mŕtve uhly) s alarmom (ľavá, prává strana, vzadu), monitorovacia vzdialenosť môže byť nastavená užívateľom
DVR: nahrávanie 4 kanály, AHD rozlíšenie 1280x720/TS formát
Nahrávanie: podpora SD karta do 128GB
Systém: PAL/NTSC
OSD: jas, kontrast, farba, hlasitosť, jazyk, zrkadlenie obrazu, opozdenie
Napájanie: vstup 9-40V, výstup 12V
Spotreba: do 7W
Prevádzková teplota: -20 až 70°C
Video konektor: RCA/4-pin
Veľkosť: 180x121x26(75) mm

Obsah balenia:

1x 7" LCD monitor
1x Diaľkové ovládanie
1x Slnečná clona
1x Konzola pre uchytenie monitora
1x Skrutky pre uchytenie monitora
1x Napájací kábel
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie