5" LCD monitor s možnosťou pripojiť 3 cúvacie kamery

Kód tovar: 15-029
105,00 € Cena bez DPH: 87,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
+

5" LCD monitor s možnosťou pripojiť 3 cúvacie kamery je tá správna voľba ak sa potrebujete bezpečne orientovať pri rôznych úkonoch s menšími aj väčšími vozidlami.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

5" LCD monitor s možnosťou pripojiť 3 cúvacie kamery je tá správna voľba ak sa potrebujete bezpečne orientovať  pri rôznych úkonoch s menšími aj väčšími vozidlami. Priamo na monitore máte tlačítka, s ktorými môžete prepínať obraz medzi kamerami. Po pripojení kamery k LCD monitoru môžete nastaviť zrkadlenie obrazu každej kamery podľa potreby, takže sa reálne zobrazuje pravá a ľavá strana pri cúvaní. S týmto systémom budete presne vedieť čo sa nachádza za vozidlom, alebo okolo neho. Je vhodný pre dodávku, minibus, karavan, autobus, kamión, návesy prívesy, poľnohospodárske stroje a iné vozidlá. Monitor je vybavený nastaviteľnou konzolou, ktorú  pripevníte na potrebné miesto. Súčasťou je aj slnečná clona, ktorá zaručí jasný obraz a žiadne odlesky a podsvietené tlačítka uľahčia ovládanie v tme. 

5 lcd monitor cúvaci s pripojenim 3 kamier


K monitoru je možné pripojiť 3 kamery, ktoré si môžete vybrať z našej ponuky podľa potreby a prepojiť ich s monitorom cez 10,15 alebo 20 metrové 4pinové káble. 4pin konektor, ktorý spája kameru s káblom je vodeodolný ako aj kamery, ktoré sú odolné voči prachu a poškodeniu. Inštalácia je jednoduchá. Napájacie káble sa nachádzajú priamo na monitore a jednotlivé kamery sú napájané cez 4pin kábel priamo z monitora, takže už nie je potrebné osobitne pripájať každú kameru ku zdroju. Monitor obsahuje aj 3 spínacie káble, prostredníctvom ktorých môžete jednu kameru pripojiť na cúvacie svetlá. Po zaradení spiatočky sa Vám na monitor automaticky zobrazí vybraná kamera. K monitoru je v balení k dispozícii aj jack/cinch konektor cez ktorý môžete na monitor pripojiť aj iné zariadenie ako napríklad DVD. Monitor obsahuje aj 2x reproduktor.

4 kamerový cúvací set LCD 7 + kamera s IR


V prípade že potrebujete monitor pripevniť iným spôsobom ako konzolou, ktorá je súčasťou monitora nájdete v našej ponuke ďalšie tri druhy stojanov, ktoré vám umožnia pripevniť monitor napríklad na čelné sklo, alebo na mieste kde ho potrebujete mať. V prípade, že potrebujete dať kameru na príves, ktorý sa od auta, alebo kamiónu odpája môžete si u nás zakúpiť prepojovací kábel k cúvacej kamere pre prívesy a návesy. To Vám zaručí jednoduché odpojenie cúvacieho systému a jeho opätovné pripojenie.  

 

PLUS 5" LCD monitor
plus Možnosť pripojenia 3 cúvacích kamier
plus Zrkadlenie obrazu
plus Možnosť pripojiť cez cich konektor iné zariadenie
plus OSD menu s diaľkovým ovládačom
plus Rozlíšenie displeja 800x480px 

 

Technické špecifikácie monitora :

5“ TFT LCD monitor
Systém: PAL/NTSC
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie monitora : 800 x 480
Vstupy: 3x 
Kontrast: 300:1
Možnosť nastavenia: jasu, kontrastu, farby
Napájanie: DC 12V-24V
Spotreba energie: 5W
Pracovná teplota: -10ºC až 60ºC
Skladovacia teplota: -20ºC až 70ºC
Rozmery: 141 x103 x 25 mm

Obsah balenia:

1x 5" LCD monitor
1x Diaľkové ovládanie
1x Slnečná clona
1x Konzola pre uchytenie monitora
1x Napájací kábel
1x Redukcia jack/cinch
1x Manuál
 

Diskusia k produktu (1)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Jiř

zobrazení

Jiří odpovedať

Dobrý den
je na monitoru možné zobrazení tří obrazů najednou z tří kamer a není pro toto zobrazení lepší větší monitor ?
děkuji

Cool Mania

5" LCD monitor s možnosťou pripojiť 3 cúvacie kamery

Mario Bruchanik odpovedať

Dobrý den. Na monitoru se dají přepínat jednotlivé kamery zvlášť. Není možné zobrazit všechny tři kamery najednou. To je možné jen na větším 7 " VGA monitoru.

Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie