Prenosný ionizátor vzduchu Airvita - Aeball

Kód tovar: 93-005
159,00 € Cena bez DPH: 132,50 €
vypredané Ľutujeme, ale tento produkt je vypredaný. Produkt sa už nepredáva.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards

Prenosný ionizátor vzduchu Airvita - Aeball v štýlovom prevedení pomáha zabezpečiť čistý vzduch na dýchanie kdekoľvek budete potrebovať.

Ochrana kupujúceho

 • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
 • Záruka na tovar do 24 mesiacov
 • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Prenosný ionizátor vzduchu Airvita - Aeball v štýlovom prevedení pomáha zabezpečiť čistý vzduch na dýchanie kdekoľvek budete potrebovať. Aeball je nabíjateľný čistič vzduchu, ktorý generuje množstvo vitamínov v ovzduší na základe metódy nízkeho tlaku. Nabíjanie je pomocou USB kábla, po úplnom nabití je čistička pripravená na 7 hod. činnosť priam kdekoľvek. Jednoduchý a zároveň štýlový dizajn s dotykovými tlačidlami na ovládanie z neho robia zároveň príjemný doplnok do domácnosti aj vďaka funkcii ambientného osvetlenia

Každý z nás chce žiť v čistom a zdravotne nezávadnom prostredí. Bohužiaľ mnohí z nás zabúdajú, že aj vzduch, ktorý dennodenne vdychujeme potrebuje starostlivosť. Práve na tento účel slúži ionizátor ovzdušia Airvita Aeball. 

Airvita Aeball ionizator vzduchu

Airvita uvoľní viac ako dva milióny aniónov, ktoré dezinfikujú dýchaný vzduch, čím prispievajú k zlepšeniu vášho zdravia

Množstvo ľudí trávi každý deň okolo 80 až 90% svojho času vo vnútri budov. To aké ovzdušie sa nachádza v budovách, hrá významnú úlohu v našom zdraví. Znečistený vzduch plný rôznych splodín a baktérií je príčinou množstvá ochorení a zdravotných problémov

 

Air vita Aeball

 

Pozrite si grafické znázornenie toho, prečo je Airvita tak účinná v boji proti znečistenému ovzdušiu, ako aj rôznym baktériám a plesniam v našich obydliach a kanceláriách.

Aeball cistit vzduch

 

Airvita patrí medzi najvšestrannejšie ionizátory ovzdušia. Nedezinfikujú iba okolie v ktorom žijeme, ale starajú sa rovnako aj o naše telá dokonca až na bunkovej úrovní.

   
airvita tree Čistenie vzduchu a antibakteriálna funkcia 

Znečisťujúce látky sú neutralizované aniónmi, ktoré čistia vzduch v miestnosti. Anióny sú rovnako dobré aj na odstraňovanie škodlivých látok, rôznych pachov ako aj nezdravých baktérií, alebo vírusov.
airvita zloženie Aktivovanie buniek a zvyšovanie odolnosti organizmu

Krv s množstvom aniónov zabezpečuje najaktívnejší pohyb buniek v tele. Inými slovami, v oblastiach, ktoré sú plné aniónov sú bunky aktívnejšie čo podporuje rast a cirkuláciu krvi v tele.  
airvita molekuli Čistenie krvi

Krv v našom tele je slabo zásaditá, ale kvôli priveľmi znečistenému ovzdušiu sa v krvi zvyšuje počet katiónov, ktoré zvyšujú kyslosť krvi. Anióny navrátia kyslosť organizmu do pôvodných zdraviu prospešných hodnôt.
air vita respiration

Znižuje riziko alergií a posilňuje pľúcne funkcie 

Respiračné alergie sú spôsobené látkou zvanou Anerugén. Anióny znižujú šancu na získanie alergie pôsobením Anerugénu jeho odstránením zo vzduchu. Vzduch ostane čistý, čím sa zvýši aj odolnosť vášho tela až po odstránenie pľúcnych problémov

   

Dýchajte to najčistejšie ovzdušie aké si len dokážete dopriať vďaka Airvita Aeball. Tento ionizátor nepotrebuje žiadne ďalšie investície.

airvita čistenie

 

Špecifikácie:

 • Model: Aeball
 • Spôsob: Vytváranie plazmi elektrickým výbojom.
 • Napájanie: DC 5V (adaptér AC100~220V)
 • Hlučnosť: 30,4 dB
 • Pracovná doba: 7 hodín
 • Dobíjacia doba: 3-4 hodín
 • Rozmery: 125 x 119 mm  
 • Hmotnosť: 355g

Obsah balenia:

 • Airvita Aeball
 • Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

99%
99%
Ginksi

Prenosný ionizátor vzduchu Airvita - Aeball

Podľa informácie predajcu bol dlhodobo nedostupný.
Obratom zaslal informáciu o nových modeloch ionizátorov.
Ponúkol aj zľavu, ktorú som uplatnil pri ďalšom nákupe.
Dobrá komunikácia. Tovar som dostal do 4 pracovných dní.
Žiadna
Preložené z: cs