Ionizátor vzduchu do auta - Airvita 2S

Kód tovar: 93-003
49,00 € Cena bez DPH: 40,83 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards

Ionizátor vzduchu do auta - Airvita 2S so štýlovým dizajnom vyčistí ovzdušie vo vašich automobiloch od rôznych škodlivín. Najlepší na trhu.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Ionizátor vzduchu do auta - Airvita 2S so štýlovým dizajnom vyčistí ovzdušie vo vašich automobiloch od rôznych škodlivín. Každý z nás chce žiť v čistom a zdravotne nezavadnom prostredí. Bohužiaľ mnohí z nás zabúdajú, že aj vzduch, ktorý dennodenne vdychujeme potrebuje starostlivosť. Práve na tento účel slúži ionizátor ovzdušia Airvita 2S, ktorý je najlepší na trhu.

Airvita S side photo

Airvita uvoľní viac ako dva milióny aniónov, ktoré dezinfikujú dýchaný vzduch, čím prispievajú k zlepšeniu vášho zdravia

Množstvo ľudí trávi každý deň okolo 80 až 90% svojho času vo vnútri budov a automobiloch. To, aké ovzdušie sa nachádza v budovách a naších automobiloch, hrá významnú úlohu v našom zdraví. Znečistený vzduch plný rôznych splodín a baktérií je príčinou množstvá ochorení zdravotných problémov

Air vita anióny

Pozrite si grafické znázornenie toho, prečo je Airvita 2S tak účinná v boji proti znečistenému ovzdušiu, ako aj rôznym baktériám a plesniam v našich automobiloch.

Airvita prečo čistiť vzduch

Airvita patrí medzi najvšestrannejšie ionizátory ovzdušia. Nedezinfikujú iba okolie v ktorom žijeme, ale starajú sa rovnako aj o naše telá dokonca až na bunkovej úrovní.

airvita tree Čistenie vzduchu a antibakteriálna funkcia 

Znečisťujúce látky sú neutralizované aniónmi, ktoré čistia vzduch v miestnosti. Anióny sú rovnako dobré aj na odstraňovanie škodlivých látokrôznych pachov ako aj nezdravých baktérií, alebo vírusov.
airvita zloženie Aktivovanie buniek a zvyšovanie odolnosti organizmu

Krv s množstvom aniónov zabezpečuje najaktívnejší pohyb buniek v tele. Inými slovami, v oblastiach, ktoré sú plné aniónov sú bunky aktívnejšie čo podporuje rast a cirkuláciu krvi v tele.  
airvita molekuli Čistenie krvi

Krv v našom tele je slabo zásaditá, ale kvôli priveľmi znečistenému ovzdušiu sa v krvi zvyšuje počet katiónov, ktoré zvyšujú kyslosť krvi. Anióny navrátia kyslosť organizmu do pôvodných zdraviu prospešných hodnôt.
air vita respiration

Znižuje riziko alergií a posilňuje pľúcne funkcie 

Respiračné alergie sú spôsobené látkou zvanou AnerugénAnióny znižujú šancu na získanie alergie pôsobením Anerugénu jeho odstránením zo vzduchu. Vzduch ostane čistý, čím sa zvýši aj odolnosť vášho tela až po odstránenie pľúcnych problémov

Dýchajte to najčistejšie ovzdušie aké si len dokážete dopriať vďaka Airvita 2S. Tento ionizátor nepotrebuje žiadne ďalšie investície. 

airvita čistenie

Airvita 2S do auta nie je výnimočný len vďaka svojmu dizajnu a účinku. Dokonale nahradí nabíjačku do auta a vďaka polohovateľnému kĺbu sa vojde do každého priestoru.

Airvita šestrannosť

Špecifikácie:

  • Spôsob: Vytváranie plazmi elektrickým výbojom. 
  • Spotreba energie: 0.6W
  • Rozmery: 50 x 107.8 x 50 mm  
  • Hmotnosť: 65g
Obsah balenia:
  • Airvita 2S
  • Manuál

 

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie