Ionizátor - Airvita NEOGOLD

Kód tovar: 93-004
69,00 € Cena bez DPH: 57,50 €
vypredané Ľutujeme, ale tento produkt je vypredaný. Produkt sa už nepredáva.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards

Ionizátor - Airvita NEOGOLD so štýlovým dizajnom vyčistí ovzdušie vo vašich domovoch od rôznych škodlivín. Ten najlepší ionizátor na trhu.

Ochrana kupujúceho

 • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
 • Záruka na tovar do 24 mesiacov
 • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Ionizátor - Airvita NEOGOLD so štýlovým dizajnom vyčistí ovzdušie vo vašich domovoch od rôznych škodlivín. Každý z nás chce žiť v čistom a zdravotne nezávadnom prostredí. Bohužiaľ mnohí z nás zabúdajú, že aj vzduch, ktorý dennodenne vdychujeme potrebuje starostlivosť. Práve na tento účel slúži ionizátor ovzdušia Airvita NEOGOLD. Ten najlepší ionizátor na trhu.

Airvita S side photo

Airvita uvoľní viac ako dva milióny aniónov, ktoré dezinfikujú dýchaný vzduch, čím prispievajú k zlepšeniu vášho zdravia.

Množstvo ľudí trávi každý deň okolo 80 až 90% svojho času vo vnútri budov. To aké ovzdušie sa nachádza v budovách, hrá významnú úlohu v našom zdraví. Znečistený vzduch plný rôznych splodín a baktérií je príčinou množstvá ochorení a zdravotných problémov. . 

Air vita anióny

Pozrite si grafické znázornenie toho, prečo je Airvita tak účinná v boji proti znečistenému ovzdušiu, ako aj rôznym baktériám a plesniam v našich obydliach a kanceláriách.

Airvita prečo čistiť vzduch

Airvita patrí medzi najvšestrannejšie ionizátory ovzdušia. Nedezinfikujú iba okolie v ktorom žijeme, ale starajú sa rovnako aj o naše telá dokonca až na bunkovej úrovní.

airvita tree Čistenie vzduchu a antibakteriálna funkcia 

Znečisťujúce látky sú neutralizované aniónmi, ktoré čistia vzduch v miestnosti. Anióny sú rovnako dobré aj na odstraňovanie škodlivých látokrôznych pachov ako aj nezdravých baktérií, alebo vírusov.
airvita zloženie Aktivovanie buniek a zvyšovanie odolnosti organizmu

Krv s množstvom aniónov zabezpečuje najaktívnejší pohyb buniek v tele. Inými slovami, v oblastiach, ktoré sú plné aniónov sú bunky aktívnejšie čo podporuje rast a cirkuláciu krvi v tele.  
airvita molekuli Čistenie krvi

Krv v našom tele je slabo zásaditá, ale kvôli priveľmi znečistenému ovzdušiu sa v krvi zvyšuje počet katiónov, ktoré zvyšujú kyslosť krvi. Anióny navrátia kyslosť organizmu do pôvodných zdraviu prospešných hodnôt.
air vita respiration

Znižuje riziko alergií a posilňuje pľúcne funkcie 

Respiračné alergie sú spôsobené látkou zvanou AnerugénAnióny znižujú šancu na získanie alergie pôsobením Anerugénu jeho odstránením zo vzduchu. Vzduch ostane čistý, čím sa zvýši aj odolnosť vášho tela až po odstránenie pľúcnych problémov

 

Dýchajte to najčistejšie ovzdušie aké si len dokážete dopriať vďaka Airvita NEOGOLD. Tento ionizátor nepotrebuje žiadne ďalšie investície. Stačí ak ho raz za dva mesiace umyjete v čistej vode.  

airvita čistenie

Špecifikácie:

 • Spôsob: Vytváranie plazmi elektrickým výbojom
 • Súčasti: časť na čistenie ovzdušia, zásuvka
 • Spotreba energie: 1,5W
 • Pracovná plocha: 66m2
 • Rozmery: 125 x 127.5 x 85 mm  
 • Hmotnosť: 297g
Obsah balenia:
 • Airvita NEOGOLD
 • Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie