Kamerový set s nahrávaním - HD monitor 7" + Kamera s 11 IR LED + MINI AHD 720P širokouhlá kamera

Kód tovar: 10-576
345,00 € od 289,00 € Cena bez DPH: 240,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Cúvací set s prednou kamerou F 1.2 a zadnou kamerou s IR nočným videním je komplexný kamerový systém určený manévrovanie vozidiel v náročných v akomkoľvek teréne.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Kamerový set do automobilu s nahrávaním - HD monitor 7" + Kamera s 11 IR LED nočným videním + MINI AHD 720P širokouhlá kamera. Zadná kamera s IR LED krytím IP68 a 145° uhlom pohľadu a predná HD cúvacia kamera s rozlíšením 720P s konzolou a 120° uhol záberu + IP67​ a hybridný 7“ AHD monitor je komplexný kamerový systém určený pre jazdu a manévrovanie vozidiel v náročných a neprehľadných situáciách v akomkoľvek teréne. Je ho možné použiť aj ako klasický kamerový systém do automobilu či iného vozidla teda nahrávania jazdy pred vozidlom pomocou mini AHD kamery bez nočného IR videnia (nedochádza k odrazom IR LED od predného skla) a takisto aj ako cúvacej kamery prípadne nahrávanie diania za vozidlom. 

Výhodou setu je, že okrem cúvacej kamery obsahuje aj prednú kameru, a tak plní funkciu bezpečnostnej kamery vo vozidle.

cúvací set s prednou kamerou

SET obsahuje dve kamery - Kamera od značky PROFIO ELECTRONICS má AHD rozlíšenie 1280x720p vďaka ktorej uvidíte všetky detaily pri cúvaní jasne a ostro. AHD kamera rozmermi iba 55x55x55 mm sa postará o kvalitný obraz nie len cez deň, ale prostredníctvom nočného videnia s 11 IR LED (dosvit do 15m) uvidíte pri cúvaní dobre aj v noci. Táto kamera sa dokonale hodí na exterérovú inštaláciu na konie vozidla vďaka krytiu IP68. Cúvacia kamera má uhol snímania až 145° čo je dostatočný rozsah pre potreby cúvania, alebo monitorovania pohybu vozidla v prostredí kde sa vyžaduje zvýšená pozornosť z hľadiska bezpečnosti. Táto HD kamera spĺňa stupeň ochrany IP68 čo ju robí vodotesnou, prachotesnou a odolnou voči mechanickému poškodeniu. Samotné telo kamery chráni  odolný obal zo zliatiny.

Zadná kamera sa vyznačuje kvalitným nočným videním, vysokou odolnosťou (IP68) - manévrovanie s vozidlom bude bezpečnejšie a jednoduchšie.

zadna cuvacia kamera s nočným videním

Druhá kamera je určená na inštaláciu do interiéru vozidla a slúži ako predná kamera vozidla.  Nemá IR LED nočné videnie a neodráža sa v čelnom skle, vďaka čomu sa hodí ako predná kamera. Veľkou výhodou sú jej miniatúrne rozmery len  46x40,2x40,2 mm. Video prenos zabezpečí v HD 720P kvalite pri snímkovaní 30 fps - čo zaručí dostatočne kvalitný a ostrý obraz. Vďaka clone F 1.2 dokáže zachytiť obraz aj pri horších svetelnýh podmienkach. Kamera nemá nočné videnie čo vám umožňuje používať ju aj ako prednú kameru v prípade, že váš monitor má funkciu nahrávania (DVR). Táto kamera je preto vhodná v kombinácii s našimi DVR monitormi, ktoré vám umožnia nahrávať jazdu (na vloženú pamätovú kartu) na čelnom skle a využívať kameru ako čiernu skrinku.  

Predná kamera má vysokú clonu F1.2 (dokáže zachytiť obraz aj v horších svetelných podmienkach) a neodráža sa od čelného skla.

predná kamera s nízkou clonou F1.2

Hybridný 7" palcový cúvací monitor do auta (stroje) pre 4 kamery AHD/CVBS (teda môžete doplniť ešte ďaľšie 2 kamery) s nahrávaním záznamu na SD kartu až do 256 GB, s možnosťou pripojiť až 4x ľubovoľné typy kamier FULL HD, HD, CVBS atď cúvacie kamery. Veľkosť obrazovky LCD 7" predurčuje tento set ako ideálneho pomocníka pri cúvaní. Napájanie kamery a prenos signálu je cez kvalitný, odtienený konektor so 4 pinovou koncovkou, ktorá má vodotesnú úpravu. Kamera je napájaná priamo z cúvacieho monitoru napätím 12-24V. 

Možnosť napojenia až 4 kamier s možnosťou voliť poradie zobrazených kamier.

Jednotlivé kamery sa dajú zobraziť vedľa seba, alebo podľa potreby kombinovať rozmiestnenie kamier na monitore.

cúvací set

Vďaka tomuto systému budete presne vedieť čo sa nachádza za vozidlom, pred vozidlom, alebo okolo neho. Cúvací AHD set obsahuje LCD monitor 7" + 1x zadná exteriérová kamera s IR nočným videním + 1x širokouhlá predná interiérová HD kamera F1.2 + 2x (5m, 10m, 15m alebo 20m kábel) ktorý je zahrnutý v cene setu a môžete si ho vybrať podľa vašej potreby pri objednávke. AHD set je výnimočný okrem kvality obrazu aj tým že k monitoru viete pripojiť až 4 (AHD 1080P / AHD 720P / 960H ) kamery naraz. Na monitore je možné pre lepšiu orientáciu naraz zobraziť všetky kamery vedľa seba, alebo podľa potreby zvoliť takú variantu zobrazenia kamier, ktorá vám najviac vyhovuje. Hybridný monitor podporuje zmiešaný vstup vo viacerých formátoch videa a tiež frekvencií PAL/NTSC.  V menu monitora je samozrejmosťou aj zrkadlenie obrazu vybranej kamery. Tiež je možné nastaviť či sa pri zaradení spiatočky budú na kamere zobrazovať vodiace čiary. Tento cúvací set má široké možnosti využitia.  IP stupeň ochrany zadnej externej kamery je až IP 68 čo znamená, že je odolná voči vode, blatu, prachu a mechanickému poškodeniu

Parkovacia kamera s monitorom AHD SET - na autá, dodávky, kamióny pracovné stroje

kamerový set na pracovné stroje

Cúvací monitor obsahuje menu, v ktorom máte k dispozícii rôzne možnosti nastavenia LCD monitora a kamier, ktoré sú k nemu pripojené. Monitor zároveň slúži, aj ako DVR rekordér pre záznam z kamier (ten sa ukladá na pamäťovú kartu do veľkosti 256 GB). Hybridný monitor podporuje zmiešaný vstup AHD 1080P / AHD 720P / 960H / CVBS vo viacerých formátoch videa a tiež frekvencií PAL/NTSC, k monitoru je možné pripojiť naraz až 4 kamery. To znamená, že k monitoru môžete mať napojenú kameru s AHD rozlíšením 1080P a druhú napríklad s rozlíšením 720P a monitor zobrazí simultánne obraz z oboch.

Záznam z kamier sa ukladá na SD kartu, ktorá je podporovaná až do kapacity 256 GB. 

7" AHD monitor
Hybridný 7" palcový cúvací monitor do auta (stroje) pre 4 kamery AHD/CVBS s nahrávaním záznamu na SD kartu až do 256 GB, s možnosťou pripojiť až 4x ľubovoľné typy kamier FULL HD, HD, CVBS atď cúvacie kamery. Nová generácia parkovacieho systému, ktorá vám prináša  čistý, ostrý obraz cez deň, aj za zlých svetelných podmienok a všetky potrebné technické prostriedky pre bezpečnú prevádzku a ovládanie motorových vozidiel a strojov. Cúvací monitor obsahuje menu v ktorom máte k dispozícii rôzne možnosti nastavenia LCD monitora a kamier, ktoré sú k nemu pripojené. Balenie obsahuje aj ďiaľkové ovládanie, pre ešte jednoduchšie ovádanie monitora.
 

Využitie cúvacie kamery s monitorom v HD rozlíšení vhodné aj pre stavebné stroje

cúvacia IR kamera s bezpečnostnou kamerou
K monitoru je možné pripojiť až 4 kamery - AHD, alebo CVBS.  Podľa potreby a typu vozidla si môžete vybrať a nakombinovať kamery z našej ponuky tak, aby spĺňali Vaše požiadavky. Kamery sú pripojené na monitor cez 4pin káble. Na monitore sa nachádzajú káble na pripojenie kamier a napájanie monitora. Kamery sú napájané priamo z monitora preto už nie je potrebné pripájať ich osobitne na zdroj čo zjednoduší inštaláciu a vy tak môžete umiestniť kameru na akomkoľvek mieste na vozidle. Monitor obsahuje aj 4 spínacie káble, prostredníctvom ktorých môžete vybrané kamery pripojiť na cúvacie svetlá. Po zaradení spiatočky sa Vám na monitor automaticky zobrazí vybraná kamera. Podpora nahrávania cyklického videa - (24-hodinová funkcia monitorovania parkovania).
 
V prípade že potrebujete monitor pripevniť iným spôsobom ako konzolou, ktorá je súčasťou monitora nájdete v našej ponuke ďalšie tri druhy stojanov, ktoré vám umožnia pripevniť monitor napríklad na čelné sklo, alebo na mieste kde ho potrebujete mať. V prípade, že potrebujete dať kameru na príves, ktorý sa od auta, alebo kamiónu odpája môžete si u nás zakúpiť prepojovací kábel k cúvacej kamere pre prívesy a návesy. To Vám zaručí jednoduché odpojenie cúvacieho systému a jeho opätovné pripojenie.
 

Zadná kamera - Krytie IP68 zaručuje odolnosť voči vode, blatu, prachu a mechanickému poškodeniu

zadná kamera IP68 na cúvanie
 
Cúvacia kamera má uhol snímania až 145° čo je dostatočný rozsah pre potreby cúvania, alebo monitorovania pohybu vozidla v prostredí kde sa vyžaduje zvýšená pozornosť z hľadiska bezpečnosti. Táto HD kamera spĺňa stupeň ochrany IP68 čo ju robí vodotesnou, prachotesnou a odolnou voči mechanickému poškodeniu. Samotné telo kamery chráni  odolný obal zo zliatiny. Kameru je možné inštalovať na rôzne povrchy  čo jej umožňuje kovová konzola vďaka ktorej ju môžete nakláňať a zafixovať do požadovanej polohy. Napájanie kamery a prenos signálu je cez kvalitný, odtienený konektor so 4 pinovou koncovkou, ktorá má vodotesnú úpravu čo Vám uľahčí prácu pri inštalovaní. Kamera je napájaná priamo z cúvacieho monitoru napätím 12-24V.

Predná kamera - Vhodná ako predná kamera na nahrávanie jazdy vďaka clone F1.2 a širokému 120° uhlu záberu.

predná mini kamera do nákladného auta
 
Svetelnosť objektívu je F 1.2 čo umožňuje kamere kompenzovať si slabé osvetlenie a nahrávať záznam aj v zlých svetelných podmienkach. Vďaka uhlu snímania až 120° budete mať k dispozícii dostatočný rozhľad pre bezpečné cúvanie. AHD cúvacia kamera spĺňa stupeň ochrany IP67 čo ju robí vodeodolnou, prachotesnou a odolnou voči mechanickému poškodeniu. Kamera má odolné hliníkové telo s kovovým podstavcom a môžete ju inštalovať na rôzne povrchy. Napájanie kamery a prenos signálu je cez kvalitný, odtienený konektor so 4 pinovou koncovkou, ktorá má vodotesnú úpravu čo Vám uľahčí prácu pri inštalovaní. Kamera je napájaná priamo z cúvacieho monitoru napätím 12V. 
 

Technické špecifikácie monitora :

Model: Profio -W70
Monitor: 7“ HD obrazovka
Systém: PAL/NTSC 50/60Hz
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie monitora: 1024 x 600 RGB
Viditeľnosť displeja: 180° z každej strany
Video rozlíšenie pri nahrávaní: 1280x720P, 1280x960P, 960H
Kompatibilý signál: AHD 720P@25/30, 960P@50/60, 1080P@25/30, CVBS 960H
Vstupy: 4x kanál AHD/CVBS
Podsvietené tlačidlá: áno, modré svetlo
Svetelnosť: 500-700cd/m2
Nahrávanie: áno, 4 kanály
Cyklické nahrávanie: áno
Rozloženie displeja: 1/2/3/4 kamery
Video formát: AVI
Pamäť: podpora SD karta class 10, do 256 GB (pamäťová karta nie je súčasťou balenia)
Možnosť nastavenia OSD: jasu, kontrastu, hlasitosť, jazyk
Napájanie: DC 12-36V (pre napájanie aj s kamerou je požadovaná voltáž 13V)
Výstupné napätie: DC +11,5V/3A
Audio vstup: áno 1x
Konektor: 4pin konektor
Farba: čierna
Ďiaľkové ovládanie: áno
Svetelná clona: áno, odpojiteľná
Prevádzková teplota: -20 až 70°C
Rozmery: 18 x 12 x 2,5 cm

Technické špecifikácie zadnej kamery:

Obrazový senzor: CMOS 1/4"
Rozlíšenie: HD 1280x720
Systém: PAL/NTSC
Minimálne osvetlenie: 0 LUX (IR zapnuté)
IR nočné videnie: áno 11 IR LED
Nočné videnie vzdialenosť: 15 m
Pozorovací uhol: 145°
IP stupeň ochrany: IP 68 vodotesné, prachotesné, odolné voči poškodeniu
Spotreba energie: 3W  
Pracovná teplota: -20 až 70°C
Napájanie DC: 12-24V
Materiál tela kamery:hliník, kov
Rozmery: 55x55x55 mm

Technické špecifikácie prednej kamery:

Model: Profio SI862
Typ: kamera s konzolou
Senzor: 1/2.9" CMOS
TV systém: PAL
Nočné videnie: nie
Rozlíšenie:  HD  720P
Uhol pohľadu: 120°
Odolnosť: IP67
Elektronická uzávierka: 1/50-1/100000S,1/60-1/100000s
Snímkovanie: 25fps, 30fps pri 1080P
Minimálne osvetlenie: 0,01 Lux / f1.2
AGC: automatické
Vyváženie bielej: automatické
Vyváženie protisvetla: automatické
Výstup signálu: AHD
Konektor: 4 pin
Napájanie: DC12V
Spotreba: do 2W (do 150mA)
Prevádzková teplota: -20 až 75°C
Skladovacia teplota: -30 až 85°C
Materiál tela kamery:hliník, kov
Rozmery: 46x40,2x40,2mm

Obsah balenia:

1x Hybridný 7" palcový cúvací monitor
1x AHD cúvacia kamera
1x AHD predná kamera
2x Prepojovací kábel 5m, 10m, 15m, 20m podľa výberu
1x Diaľkové ovládanie
1x Slnečná clona
1x Konzola pre uchytenie monitora
2x Konzola pre uchytenie kamery
1x Manuál

Môžete si vybrať dĺžku káblov podľa Vašej potreby 5m, 10m, 15m a 20m. Dĺžku káblov uveďte v poznámke pri objednávke.

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

97%
97%
Kamionista

kamery s displejom

Široký uhol zadnej kamery
Dobre zostrojený monitor aj kamery
cena - ale keď som mal problém chalan na infolinke poradil

Jazdím už roky na kamióne je to životný štýl. Teraz je vela bláznov na ceste a aj mladých vodičov tak ej dobre mať kameru aj vpredu. Zadná kamera je veľký pomocník pri cúvaní či manévroch.