FULL HD dual kamera do auta s GPS + ISO12800 + SONY STARVIS senzor - DOD LS500W+

Kód tovar: 55-056
399,00 € Cena bez DPH: 332,50 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

FULL HD dual kamera do auta s GPS + ISO12800 + SONY STARVIS senzor - DOD LS500W+ . Úplne nový PARKOVACÍ MÓD 3. GENERÁCIE

Ochrana kupujúceho

 • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
 • Záruka na tovar do 24 mesiacov
 • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

FULL HD dual kamera do auta s GPS + ISO12800 + SONY STARVIS senzor - DOD LS500W+ . Úplne nový PARKOVACÍ MÓD 3. GENERÁCIE. Kamera do auta s obrazovým snímačom SONY STARVIS, záznamom GPS 10Hz, parkovacím režimom a hodnotou ISO až do 12800. Model DOD LS500W+ je jedným z prvých palubných kamier spoločnosti DOD s FULL HD 1080p plnohodnotným videozáznamom v bezkonkurenčnej kvalite na oboch video kanáloch kamier s frekvenciou pri nahrávaní 30 fps. 

Zachytáva plné 1080p HD video prostredníctvom veľkého 6G skleneného objektívu s f/1.6 clonou pre jasný a čistý obraz. Kompresia obrazu H.264, MOV súbor, dátový tok cca. 15 Mbps pre každý kanál. Jedna minúta při rozlišení 1080p 30fps videa z jedného kanálu je cca. 110 MB. Podpora micro SD až do 128 GB.

parkovaci mod 3. generacie

 

Model kamery DOD LS500W+ je oproti modelu DOD LS500W vybavený LCD displejom 3"(DOD LS500W má 2,7"), Lítiovou batériou s kapacitou 900mAh (DOD LS500W má 180mAh) a polarizačným CPL filtrom proti slnečným odrazom. Ostatné parametre a vlastnosti kamier DOD LS500W+ a LS500W sú totožné. 

Autokamera taktiež disponuje s citlivosťou ISO až do 12800 pre vynikajúce snímanie v slabých svetelných podmienkach a nočného videa. Vstavaný procesor GPS s rýchlosťou 10 Hz umožňuje vodičom zachytiť rýchlosť a polohu s presnosťou. Model DOD LS500W+ je  je jednoducho ovládateľný prostredníctvom tlačítok a prehľadného 3,0" LCD displejaMenu kamery je v slovenskom jazyku.

Kamerový set disponuje širokouhlým objektívom až 145° prednej kamery a 140° zadnej kamery čo Vám umoží mať monitorovaný naozaj široký uhol v okolí vašeho auta, blížiaci sa k parametrom rybieho oka. Použitie zadnej kamery je voliteľné, prednú kameru možno používať aj samostatne. Z hľadiska čisto optických parametrov je DOD LS500W+ ekvivalentná modelu DOD RC500S (a naopak). Možnosť obrátiť obraz o 180 stupňov pre prednú a zadnú kameru (kamera môže byť namontovaná "dole hlavou"). Vstavaná lítiová batéria s kapacitou 900mAh.

parkovaci dohlad - dod ls500w+

Líder na trhu bezpečnosti a monitoringu áut

Úplne nový PARKOVACÍ MÓD 3. GENERÁCIE

Veľkou výhodou je vylepšený systém funkcie parkovacieho módu novej generácie upgrade 3.0. Dobrá kamera nahráva počas jazdy, ale lepšia kamera bude udržiavať vaše vozidlo pod dohľadom 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Máte na výber 1 z 3 režimov vylepšeného parkovacieho módu aký Vám bude vyhovovať najviac:  1.AUTOMATICKÁ DETEKCIA POHYBU či 2.HIGH-RESOLUTION in Mini size režim - vysoké rozlíšenie v mini veľkosti (predvolené nastavenie), alebo 3.TIME LAPSE - časozber. Zabezpečte si kľud a pokoj neustálym nahrávaním aj vtedy, keď ste zaparkovali a opustili auto.


*Podmienkou je mať aktualizovaný najnovší firmware ku kamere*

dod kamera do auta

Spôsob ako funguje nový vylepšený parkovací mód 3.0 si môžete pozrieť priamo v tomto videu:

 

1. Auto detekcia pohybu či nárazu

Pohyblivé objekty pred kamerou, alebo dramatická zmena osvetlenia či akýkoľvek náraz sa vyhodnotí automaticky a spustí sa záznam, ak pohyb/zmena dosiahne nastavený parameter. V prípade detekcie pohybu, alebo nárazu začne nahrávať video súbor z oboch kamier súčasne a uzamkne súbor. 

auto detekcia - ls500w+

 

2. High-Res režim - vysoké rozlíšenie v mini veľkosti

S naozaj minimálnou zmenou kvality nahraného videa, technológia DOD Tech je prvá a jediná, ktorá dosiahne v parkovacom režime nahrať celý záznam počas Vašej neprítomnosti vo vozidle len s minimálnym ubratím na kvalite videa. Celá noc na videu bude zaberať cca 10 GB. Menej ako 1/5 klasickej veľkosti súboru.

hi-res vysoke rozlisenie - dod kamera

 

3. Time lapse - časozber

Parkujete viac dní? Časové oneskorenie umožňuje skontrolovať obsah dní v priebehu niekoľkých minút. Kamera s aktivovanou funkciou time lapse fotí snímky (podľa nastavenej snímkovej frekvencie). Funkcia zoskupí automaticky nasnímané fotografie do súvislého videa. Vďaka čomu si budete môcť pozrieť záznam napr. z 24 h. v priebehu niekoľkých minút. Vhodné pre monitorovanie vozidla počas Vašej dlhodobej neprítomnosti. Určené pre snímanie statických snímkov teda vozidlo nesmie byť v pohybe.

time lapse casozber - dod ls500w+


Vylepšený parkovací mód, ktorý sa automaticky spustí 10 minút po opustení vozidla. Keď budete pokračovať v jazde kamera sa opäť prepne do režimu záznamu z jazdy v slučke. Pomocou senzora SONY STARVIS vám zaručí aj v noci revolučné nočné videnie pre prednú kameru a to aj v úplnej tme. Podmienkou je aby bola kamera napájaná cez autobatériu pomocou sady káblov pre trvalú inštaláciu vo vozidle DOD DP4. *Podmienkou je aktualizácia najnovšieho firmware ku kamere.*

parkovaci dohlad - autokamera ls500w+


Certifikovaná autokamera pre použitie v celej EU (t.j. aj v Rakúsku, Nemecku a ostatných členských štátoch). Spĺňajú kritériá technických noriem a možno ich používať vo vozidle. 

Predná kamera je vybavená zbrusu novým senzorom SONY STARVIS (Star visibility či viditeľnosť vo svetle hviezd) IMX291, ktorý ponúka revolučný nočný režim a to dokonca aj v úplnej tme!!! 

sony starvis senzor - kamera dod ls500w+

 

Technologicky sa jedná o "next gen" kameru do auta - teda momentálne o najnovšie technológie (optiku, mikročipy, funcie) aké trh s kamerami do auta ponúka.

DOD LS500W+ je jednou z najlepších kamerových bezpečnostných systémov s dual prednou a zadnou kamerou.

Je to Váš strážny autosystém cez deň aj v noci 24/7.

Prednú kameru môžete uchytiť podľa potreby prísavkovým, alebo adhezívnym držiakom. Zadná kamera s kompaktnými rozmermi iba 7,5cm na šírku je upevnená pomocou 3M držiaka s lepiacou páskou. Káblové prepojenie medzi kamerami je cca 5,5m dlhé. DOD LS500W+ je možné napojiť na napájanie 12/24V teda použitie je bez problémov možné okrem osobného automobilu aj v iných vozidlách, napr. kamiónoch alebo autobusoch. Predná kamera je tiež ľahko pripevniteľná na čelné sklo automobilu pomocou lepiaceho 3M držiaku ktorý sa prichytáva jednoduchým spôsobom na kameru. 

Podpora až do 128 GB micro SD karty (cca 18 hodín záznamu z oboch kamier - 9h pre jeden kanál)

dualna kamera dod ls500w+

Záznam sa nahráva z obidvoch kamier a v kombinácii s vysokou citlivosťou ISO, až 12800 čo vám umožní monitorovať okolie auta aj v zlých svetelných podmienkach je táto funkcia výrazným bezpečnostným bonusom pri monitorovaní auta vo vašej neprítomnosti.  

 

Autokamera podporuje micro SD karty až do 128GB (bežné kamery len do 32GB). V prípade havárie, prudkého zabrzdenia, alebo naklonenia auta, kamerový set má funkciu G senzor, ktorá slúži na ochranu súborov pri náraze. Takisto v prípade núdze umožňuje používateľom manuálne chrániť existujúci súbor stlačením tlačidla "SOS". FULL HD autokamerový set s pokročilou technológiou WDR 2.0 je váš spoľahlivý spoločník na cestách. 

 

Vlastnosti produktu:
 • Dual 1080p HD video záznam
 • Rozšírený rozsah ISO do ISO 12800
 • G-senzor ochrana súborov
 • SOS funkcia - funkcia uzamknutia
 • Parkovací dohľad
 • Pokročilá WDR 2.0 Technológia
 • Ultra svetelný objektív s clonou f/1,6
 • Podpora 128 GB Micro SD karty

 
Dual FULL HD 1080p video záznam
Predný a zadný pohľad na vaše vozidlo je zaznamenaný v kvalite 1080p vo vysokom FULL HD rozlíšení. Navyše obraz je zachytený v ultra-širokom uhle zobrazenia 145° predná kamera, 140° zadná kamera pre celkovú ochranu.
 
full hd rozlisenie - autokamera ls500w+
 
Rozšírený rozsah ISO až do 12800
DOD LS500W+ má nový senzor SONY STARVIS CMOS so zvýšenou citlivosťou nielen pri normálnom osvetlení, ale aj pri slabom osvetlení. Rozšírený rozsah zvyšuje jasnosť rýchlo sa pohybujúcich objektov v noci. Kamerou je teraz možné zachytiť ešte viac detailov v ultra nízkych svetelných podmienkach.
 
iso12800 - dod ls500w+
 
Pokročilá technológia WDR 2.0
Ohromujúce video v akomkoľvek osvetlení a vyvážená expozícia v každých podmienkach. Vytvára nočné zábery jasnejšie, a znižuje silnú expozíciu svetla na dosiahnutie čo najkrajšieho obrazu.
 
pokrocila wdr techmologia - ls500w+
 
Veľká f/1.6 clona, vysoká výkonnosť pri slabom osvetlení
Veľkosť clony odráža množstvo svetla dopadajúce na senzor pri snímaní. Čím väčšia clona (menšie číslo f), tým viac svetla bude zachytené v snímači kamery. Vďaka najširšej clone, ktorá je 66% väčšia v porovnaní s konkurenciou na trhu, DOD kamery produkujú ten najostrejší obraz.
 
clona objektivu - dod ls500w+
 
6G ostrá sklenená šošovka
6-element ostrá šošovka, ktorá je vyrobená zo šiestich vrstiev skla, poskytuje ohromujúci čistý a nedeformovaný obraz.
 
6g ostra sklenena sosovka - dod ls500w+
 
Širokouhlý uhol pohľadu 145 °
Zachytávanie obrazu pri širokom pozorovacom uhle 145 ° pre optimálne pokrytie a jasnosť. Predná kamera je vybavená mimoriadne širokouhým objektívom, ktorý posilňuje rozsah záznamu obrazu, pretože panoramatický výhľad na prednej časti vozidla zaberá všetky strany bez skreslenia (teda žiadny deformovaný obraz).
 
sirokouhly uhol 145 stupnov - dod ls500w+
Nastaviteľný polarizačný filter - výrazne znižuje reflexné odlesky. Umožňuje dokonalejšie zábery, lepší kontrast a najdôležitejšie je, že významne znižuje odraz svetla na prednom skle, takže zábery sú jasnejšie a bez odleskov.
 
polarizacny filter - dod ls500w+
3'' 16:9 širokouhlý displej. Kamera disponuje veľkým širokouhlým displejom, ktorý poskytuje jasný a dostatočne veľký obraz, vhodný pre zobrazenie nastavení a prehrávanie videí priamo na displeji kamery.
 
3 palcovy siroky displej - ls500w+
 
GPS procesor s rýchlosťou 10 Hz
Integrovaný najrýchlejší systém GPS s rýchlosťou 10 Hz, zaznamenáva presnejšie údaje o umiestnení a rýchlosti vozidla. Umožňuje zaznamenávať trasu na mape popri sledovaní videí v aplikácii DOD prehrávača. Momentálne najrýchlejšia aktualizácia GPS použitá v autokamerách.
 
gps procesor - ls500w+
 
DOD GPS prehrávač V2.0
Nová verzia DOD GPS Player 2.0 s vylepšením užívateľským rozhraním je ešte prehľadnejšia. Zobrazuje FULL HD video nahrávky s údajmi v reálnom čase ako rýchlosť vozidla, gps súradnice, preťaženie, aťd. S pripojením na internet je zobrazovaná aktuálna poloha vozidla na Google maps.
 
dod prehravac - ls500w+
 
Detekcia rýchlostných radarov
Systém upozorní, že sa blížite k miestam s prikázanou rýchlosťou, kde môže byť umiestnený radar, aby ste mohli s prehľadom spomaliť. Vyhnite sa pasciam a vždy majte jazdu pod kontrolou.

* V súčasnosti systém podporuje tieto krajiny: USA, CA, UK, NO, PL, NL, BE, AU.

 
detekcia rychlostny radar - ls500w+
 
Synchronizácia času a dátumu
Automatická kalibrácia času, nezávislá na manuálnom nastavení času. So zabudovaným 10x speed GPS procesorom je schopná uvádzať presný lokálny kalibrovaný čas a automaticky ho uložiť do pamäti kamery.
 
Synchronizácia času a dátumu - dod ls500w+
 
Analýza cesty
Nová funkcia pre výpočet vzdialenosti, času a priemernej rýchlosti vašej cesty z bodu  A do bodu B. Napríklad môžete zistiť najkratšiu alebo najrýchlejšiu cestu z vášho domu do práce na základe údajov z analýzy cesty. Je to veľmi úsporný a praktický spôsob, ako ušetriť čas a spotrebu paliva.
 
analyza cesty - dod ls500w+
 
G-senzor ochrana dát pri náraze.
Pri náraze, núdzovom brzdení, alebo naklonení automobilu, bude automaticky chrániť všetky uložené a aktuálne záznamy. Prostredníctvom tejto funkcie nebudú dôležité súbory odstránené či prepísané a to ani pri nahrávaní v časovej slučke.
 
g-senzor - dod ls500w+
 
Ručné uzamknutie súborov - SOS ochrana
V prípade núdze umožňuje používateľom chrániť existujúci súbor dlhým stlačením tlačidla "SOS", ktoré uchová súbor z nahrávacej slučky a zabraňuje jeho prepísaniu iným súborom. 
 
Ručné uzamknutie súborov - SOS ochrana - dod ls500w+
 
Automatické nahrávanie a vypnutie
Po spustení vozidla kamera začne automaticky zaznamenávať. Okrem toho sa prístroj vypne automaticky zároveň s vozidlom bez toho, aby ste stlačili ľubovoľné tlačidlo.
 
automaticke nahravanie a zapnutie - dod ls500w+
 
Nahrávanie v slučke - Cyklický záznam
Keď je úložný priestor na vloženej micro SD karte plný, môže automaticky prepísať staršie súbory novšími, teda súbory sa neustále premazávajú.
 
nahravanie v slucke - dod ls500w+
 
Ochrana heslom.
Po nastavení hesla môžete zabrániť tomu, aby ostatní ľudia odstránili vaše videá či fotografie.
 
ochrana heslom - dod ls500w+
 
Podpora 128GB Micro SD karty
4x väčšia pamäťová kompatibilita v porovnaní so staršími modelmi kamier, podporuje až do 128 GB micro SD s viac ako 18 hodinami nahrávania.
 
podpora micro sd karta 128 gb - dod ls500w+
 
 
Špecifikácie produktu:
 
Rozlíšenie videa: predná kamera: 1920x1080 @ 30fps, zadná kamera 1920x1080 @ 30 fps
Senzor: SONY STARVIS CMOS senzor
Displej: 3" 16:9 TFT LCD displej
Širokouhlý objektív predný: 145 °
Širokouhlý objektív zadný: 140 °
Predná clona: f/1,6
Zadná clona: f/1,6
Citlivosť ISO: až do ISO 12800
Video formát: MOV
Záznamové médiá: Micro SDHC/SDXC triedy 10 (až do 128 GB)
Audio: mikrofón a mono reproduktor (súčasťou)
Batéria: 3,7V 900mAh Líthiová batéria
Vstupný výkon: 5V 1,5A
Rozmery prednej kamery: 112 (D) * 71,9 (Š) * 36,4 (V) mm
Rozmery zadnej kamery: 75,2 (D) * 26 (Š) * 38,8 (V) mm
Hmotnosť prednej kamery: 145g
Hmotnosť zadnej kamery: 41 g
Prevádzková teplota -20 ° C ~ 65 ° C, (-4 ° F ~ 149 ° F)

Dodávané príslušenstvo:

1x Profi kamera do auta DOD LS500W+
1x Polarizačný CPL filter
1x Zadná kamera s lepiacim držiakom
1x Prepojovací kábel so zadnou kamerou (5M)
1x Nabíjačka do auta 12-24V (predlžovací kábel 4M)
1x Držiak
1x Manuál v slovenčine

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie