Impulzívny svalový formovač EMS so 6 módmi + diaľkové ovládanie

Kód tovar: 11-270
85,00 € 85,00 € Cena bez DPH: 70,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Impulzívny svalový formovač EMS so 6 módmi + diaľkové ovládanie je inteligentné zariadenie slúžiace na intenzívne budovanie svalstva. Spoznajte aj vy krásu a silu, ktorej je Vaše telo schopné. Zefektívnite svoj tréning a získajte dokonalé telo.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Impulzívny svalový formovač EMS so 6 módmi + diaľkové ovládanie je inteligentné zariadenie slúžiace na intenzívne budovanie svalstva. Spoznajte aj vy krásu a silu, ktorej je Vaše telo schopné. Zefektívnite svoj tréning a získajte dokonalé telo na ktoré budete právom hrdý. Revolučný prístroj na formovanie svalstva so špeciálne navrhnutými EMS (elektrostimulácia svalovej hmoty) vankúšikmi je vhodný pre mužov i ženy bez ohľadu na úroveň kondície. Dokonalé zariadenie slúži na tvarovanie svalov, rehabilitáciu alebo zintenzívnenie Vášho tréningu, nakoľko využíva elektrostimuláciu aby sťahoval a uvoľňoval svaly rýchlejšie než pomocou akéhokoľvek cvičenia. Zariadenie prináša veľkú výhodu, že sa nemusíte už viac stresovať alebo namáhať, jednoducho zapnete svalový formovač a relaxujete. Postačuje Vám využívať svalový formovač len 30 minút denne po dobu 3 po sebe nasledujúcich mesiacov popri zdravej životospráve a výsledky sa dostavia. 

svalovy formovac s dialkovym ovladanim

Svalový formovač je prenosný a úplne bezdrôtový, vďaka čomu ho môžete používať kdekoľvek a kedykoľvek. Stačí nabiť integrovanú batériu pomocou pribaleného USB kábla, pripevníte ho na Vaše telo pomocou mäkkých a flexibilných gélových vankúšikov. Následne už len vyberiete jeden zo 6 ponúkaných programov a cvičenie sa môže začať. Programy cvičenia sú k dispozícií v 6 druhoch s až 10 možnosťami nastavenia intenzity, teda dostatok pre uspokojenie potrieb každého cvičenca. V balení sú 3 formovače, jeden šesťbodový je určený na brušné svalstvo a zvyšné dva na ruky prípadne iné oblasti Vášho tela, na ktoré sa chcete zamerať. Formovač nájde svoje použitie pri behu, v práci alebo aj priamo pri cvičení na zvýšenie efektívnosti dosiahnutia požadovaných výsledkov. K formovaču je pribalené aj diaľkové ovládanie s ktorým si pohodlne a rýchlo zmeníte intenzitu cvičenia bez povšimnutia okolia. Vaše svaly sa začnú spevňovať, formovať, zároveň si zvýšite vytrvalosť a zlepšíte svalový tonus. 

impulzivny svalovy formovac EMS

EMS - elektrická stimulácia svalstva sa už desiatky rokov používa v mnohých centrách športovej medicíny a rehabilitácie na pomoc namáhaným svalom rýchlejšie sa zotaviť, zregenerovať a znova nadobudnúť stratenú silu. Svalový formovač EMS vychádza z tejto technológie a využíva revolučné mäkké EMS vankúšiky, ktoré vysielajú signál priamo do svalov čo podporuje ich následný pohyb a zvyšuje prietok krvi. Svaly sú zložené z veľmi jemných svalových vlákien, ktoré sú rozdelené na rýchle a pomalé. Pri cvičení bežných cvikov aktivujete pomalé svalové vlákna a pri formovači rýchle, čo prináša veľkú výhodu, keď využívate formovač EMS počas cvičenia. Podporujete totiž súčasne obe typy vlákien, vďaka čomu budú Vaše svaly rásť rýchlejšie a efektívnejšie.

 

Vlastnosti:

plus EMS - elektrická stimulácia svalstva
plus Inteligentný ČIP s vysokou citlivosťou na prijímanie bezdrôtového pripojenia
plus 6 programov cvičenia s 10 možnosťami intenzity
plus Diaľkové bezdrôtové ovládanie
plus Posilňovanie a formovanie svalov 

 

Špecifikácie:

Frekvencia masáže: 5-100 Hz
Módy: 6 programov s 10 možnosťami intenzity
Materiál: mäkká silikónová výplň a samolepiaca gélová podložka
Napájanie: možnosť nabíjať cez USB

 

Obsah Balenia:

3x Formovač
3x Podložka
1x Bezdrôtové ovládanie
1x USB kábel pre nabíjačku
1x užívateľský manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie