Bezdrôtový svalový formovač EMS s 10 módmi + diaľkový ovládač

Kód tovar: 11-268
89,00 € 89,00 € Cena bez DPH: 74,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Bezdrôtový svalový formovač EMS s 10 módmi + diaľkový ovládač,​ slúži na posilňovanie a spevnenie svalstva, ktorý Vám vyformuje ideálne miery brucha, rúk a nôh ľahšie ako kedykoľvek predtým.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Bezdrôtový svalový formovač EMS s 10 módmi + diaľkový ovládač,​ slúži na posilňovanie a spevnenie svalstva, ktorý Vám vyformuje ideálne miery brucha, rúk a nôh ľahšie ako kedykoľvek predtým. Revolučný prístroj na formovanie svalstva so špeciálne navrhnutými EMS (elektrostimulácia svalovej hmoty) vankúšikmi je vhodný pre mužov i ženy bez ohľadu na úroveň kondície. Dokonalé zariadenie slúži na tvarovanie svalov, rehabilitáciu alebo zintenzívnenie Vášho tréningu, nakoľko využíva elektrostimuláciu aby sťahoval a uvoľňoval svaly rýchlejšie než pomocou akéhokoľvek cvičenia. Zariadenie prináša veľkú výhodu, že sa nemusíte už viac stresovať alebo namáhať, jednoducho zapnete svalový formovač a relaxujete. Postačuje Vám využívať svalový formovač len 30 minút denne po dobu 3 po sebe nasledujúcich mesiacov popri zdravej životospráve a výsledky sa dostavia. 

bezdrôtový svalový formovač

Svalový formovač je prenosný a úplne bezdrôtový, vďaka čomu ho môžete používať kdekoľvek a kedykoľvek. Stačí nabiť integrovanú batériu pomocou pribaleného USB kábla, pripevníte ho na Vaše telo pomocou mäkkých a flexibilných gélových vankúšikov. Následne už len vyberiete jeden z 10 ponúkaných programov a cvičenie sa môže začať. Programy cvičenia sú k dispozícií v 10 druhoch s až 20 možnosťami nastavenia intenzity, teda dostatok pre uspokojenie potrieb každého cvičenca. V balení sú 3 formovače, jeden šesťbodový je určený na brušné svalstvo a zvyšné dva na ruky prípadne iné oblasti Vášho tela, na ktoré sa chcete zamerať. Formovač nájde svoje použitie pri behu, v práci alebo aj priamo pri cvičení na zvýšenie efektívnosti dosiahnutia požadovaných výsledkov. K formovaču je pribalené aj diaľkové ovládanie s ktorým si pohodlne a rýchlo zmeníte intenzitu cvičenia bez povšimnutia okolia. Vaše svaly sa začnú spevňovať, formovať, zároveň si zvýšite vytrvalosť a zlepšíte svalový tonus. 

svalovy formovac s dialkovym ovladanim

EMS - elektrická stimulácia svalstva sa už desiatky rokov používa v mnohých centrách športovej medicíny a rehabilitácie na pomoc namáhaným svalom rýchlejšie sa zotaviť, zregenerovať a znova nadobudnúť stratenú silu. Svalový formovač EMS vychádza z tejto technológie a využíva revolučné mäkké EMS vankúšiky, ktoré vysielajú signál priamo do svalov čo podporuje ich následný pohyb a zvyšuje prietok krvi. Svaly sú zložené z veľmi jemných svalových vlákien, ktoré sú rozdelené na rýchle a pomalé. Pri cvičení bežných cvikov aktivujete pomalé svalové vlákna a pri formovači rýchle, čo prináša veľkú výhodu, keď využívate formovač EMS počas cvičenia. Podporujete totiž súčasne obe typy vlákien, vďaka čomu budú Vaše svaly rásť rýchlejšie a efektívnejšie.

 

Vlastnosti:

plus EMS - elektrická stimulácia svalstva
plus Inteligentný ČIP pre nízky výkon a zabezpečujúci dlhotrvajúci komfort
plus 10 programov cvičenia s 20 možnosťami intenzity
plus Diaľkové bezdrôtové ovládanie
plus Posilňovanie a formovanie svalov 

 

Špecifikácie:

Frekvencia masáže: 5-100 Hz
Módy: 10 programov s 20 možnosťami intenzity
Automatické programy: škrabanie, masáž, akupunktúra, poklepanie, kombinácia
Materiál: mäkká silikónová výplň a samolepiaca gélová podložka
Napájanie: možnosť nabíjať cez USB

 

Obsah Balenia:

3x Formovač
3x Podložka
1x Bezdrôtové ovládanie
1x USB kábel pre nabíjačku
1x užívateľský manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (2)

98%
100%
Mshari

Bezdrôtový svalový formovač EMS s 10 módmi + diaľkový ovládač

Úžasné 👏🏻
Preložené z: ar
95%
Lívia

Bezdrôtový svalový formovač EMS s 10 módmi + diaľkový ovládač

Potrebujem spevniť brucho a boky tak som si objednala tento masážny prístroj. Keď ho mám priložený cítim vibrácie, čo je celkom príjemné – mám ho ešte krátko uvidím ako zaberie. Nechce sa mi chodiť do fitka a preto to vidím ako veľmi príjemnú alternatívu.
Rýchlosť dodania