Hrejivy pas na krize ladvinovy s vreckami na USB do 50°C - Vyhrevný elektrický termo luxusný 100% semišový

Kód tovar: 11-613
89,00 € Cena bez DPH: 74,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Hrejivy pas na krize ladvinovy s vreckami s USB a ohrevom do 50°C - Vyhrevný elektrický termo luxusný 100% semišový ultra jemný široký pás, 113 cm dĺžka.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Hrejivy pas na krize ladvinovy s vreckami s USB a ohrevom do 50°C - Vyhrevný elektrický termo luxusný 100% semišový ultra jemný široký pás, 113 cm dĺžka.  Súčasťou pásu sú aj vrecká, ktoré slúžia na ako ohrievače rúk. Výhrevný pás na telo je moderný, ergonomicky navrhnutý ohrievač. Uľaví od bolestí žalúdka, menštruačných bolestí, či pri bolestiach chrbta. 

Príjemný semišový povrch a výborné vyhrievacie schopnosti sú najväčšími prednosťami vyhrievacieho pásu. Pomocou tepla z pásu sa rozširujú krvné cievy a zlepšuje sa krvný obeh, vďaka čomu sa uvoľnia svaly a zmierňujú sa bolesti celého tela. Pás je veľmi skladný, zložíte si ho pokojne do menšej tašky, či kabelky a vezmete so sebou. Je naozaj tenký a vyrobený z EKO friendly materiálov.

Ladvinový pás na kríže s vreckami na USB do 50°C  LUXUSNE prevedenie zo SEMISU

Ladvinový pás na kríže s vreckami na USB do 50°C  LUXUSNE prevedenie zo SEMISU
578667

Rovnomerné teplo na celom páse 

Vyhrievací pás disponuje obojstranným zahrievaním, čím sa stimulujú senzorické receptory na zníženie prenosu bolestivých signálov do mozgu. Pás je vybavený novou vylepšenou technológiou, ktorou sa teplo rozkladá rovnomerne, tak zahreje celú plochu brucha aj chrbtice. Elektrický vyhrievací pás môžete využiť pri ochoreniach kĺbov, svalov, rôznych druhov artritídy či reumatických ťažkostiach, bolestiach chrbta, menštruačných či žalúdočných problémoch. Vďaka vreckám si zahrejete aj ruky. 

vyhrievací pás ladvinovy na krize brucho chrbat s vreckami
 

Príjemné hebké prevedenie 

Pás je veľmi tenučký a príjemný na dotyk. Vďaka svojim kompaktným rozmerom ho ľahko zoberiete so sebou do práce, do auta na dlhšiu cestu, či na chatu. Zložíte ho bez problémov do menšej tašky či kabelky. V prípade potreby ho môžete použiť aj doma pri domácich prácach, nebude vám nijak prekážať, má hmotnosť len 170 g. Vďaka pripojeniu s USB 5V adaptérom či prenosnou powerbankou (nutné zakúpiť) ho môžete používať kdekoľvek

ladvinovy pas inko na krize  vyhrievany pas krize ladviny brucho chrbat

Hrejivý ladvinový pás

USB vyhrievací pás

 
Inteligentný a účelný zároveň 

Viacúčelový vyhrievací pás je vyrobený z príjemného semišového materiálu, ktorý je odolný voči škvrnám. Vyhrievací pás ponúka sofistikovaný zážitok, termostat si viete optimalizovať jedným dotykom priamo pre vás. Pás je schopný sa zahriať na 50°C v priebehu jednej minúty, takže teplo pocítite veľmi rýchlo. Na výber máte až 3 stupne ohrevu.

prenosný vyhrievací pás

 Bezpečný a šetrný k životnému prostrediu 

Elektrický pás disponuje certifikátom, ktorý zabezpečuje jeho bezpečné používanie bez elektromagnetických vĺn. V prípade zistenia neobvyklých problémov pri používaní vyhrievacieho pásu sa aktivuje automatický 5 bodový bezpečnostný systém, ktorý zabezpečí bezpečné používanie. Vďaka prepracovaným výrobným technológiám a nízkej spotrebe energie je vyhrievací pás šetrný k životnému prostrediu.  

prenosný vyhrievací pás s vreckami

inko pas na krize ladviny brucho chrbat

 

Špecifikácia:

  • Napájanie cez 5V USB powerbank / USB 5V adaptér
  • výkon: 7W 
  • veľkosť: 113 x 18,5 cm x 0,5 cm 
  • materiál: ultra jemný semiš 
  • výhrev do 50°C / 122°F (3 stupne teploty)

vyhrievany pas obsah balenia


Obsah balenia: 
1x vyhrievací pás na brucho, kríže, chrbát
1x kábel s ovládačom 
1x prenosné puzdro na power banku 
1x USB kábel 
1x používateľský manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie