Ochranné rúško na tvár 100% polyester - Smoking skull

Kód tovar: 75-083
15,00 € 3,00 € Cena bez DPH: 2,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
+

Ochranné rúško na tvár 100% polyester - Smoking skull (Smrtka s cigarou). Slúži nielen na ochranu tváre a nosa pred škodlivými vplyvmi.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Ochranné rúško na tvár 100% polyester - Smoking skull (Smrtka s cigarou). Táto maska slúži nielen na ochranu tváre a nosa pred škodlivými vplyvmi, ale je rovnako aj ako super nápad na zábavu ako spestriť párty či halloweensku scary atmosféru. Unisex rúška na tvár ponúkajú všestranné využitie pre každého, kto potrebuje zvýšenú ochranu pre seba, rodinných príslušníkov či priateľov. Chráni pred prachom, je teda vhodná napríklad pri indoorových ako aj outdoorových aktivitách, zachytáva malé čiastočky vo vzduchu a je teda vhodnou prevenciou počas chrípkových sezón (ako ochranná maska)

cierne ochranne rusko na tvar smrtka polyester

To ako ju využijete je len a len na vás. U nás nájdete farebné masky, ktoré sú nie len efektívne a ochranné ale rovnako vyzerajú a pôsobia cool a štýlovo. Farebná maska so vzorom je vyrobená zo 100% polyesteru, vďaka čomu je schopná zachytiť nečistoty a škodliviny efektívnejšie. Textilné masky na tvár predaj online - skladom môžeš kúpiť u nás tá najlepšia ochrana dýchacích ciest.

Ušnice masky su mäkké a elastické - maska je vhodná pre všetky typy tváre pre mužov aj ženy

maska na tvar elastická

 

Je dôležité aby sme chránili seba a dbali aj na bezpečnosť svojho okolia. Maska na tvár je najrozšírenejším a efektívnym prostriedkom, využívaným nie len počas vírusových, či bakteriálnych sezón (ako je napr. COVID 19 - Corona) ale aj pri práci v prašnom prostredí či pri vykonávaní outdorových športov - kde funguje ako ochranná maska proti prachu (bicyklovanie, skateborading, lyžovanie). Vďaka tomu, že je vyrobená z polyesteru pomerne ľahko sa cez ňu dýcha a poskytuje aj určitý komfort. 

 

Špecifikácie:

Rozmer: 18x13 cm
Materiál: 100% polyester

 

Obsah balenia:

1x Ochranné rúško čierne Smoking skull

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie