HANNIBAL LECTER - Ochranné rúško tváre 100% polyester

Kód tovar: 75-097
15,00 € 7,00 € Cena bez DPH: 5,83 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

HANNIBAL LECTER - Ochranná maska na tvár 100% polyester. Toto rúško ako z legendárneho horroru Mlčanie jahniat.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

HANNIBAL LECTER - Ochranná maska na tvár 100% polyester. Toto rúško ako z legendárneho horroru Mlčanie jahniat, naozaj zaujme každého a je dosť možné, že sa Vás ľudia budú báť. 3D štýlové rúško s potlačou Hannibal Lecter slúži nielen na ochranu tváre a nosa pred škodlivými vplyvmi, ale je rovnako aj ako super nápad na zábavu ako spestriť párty či halloweensku scary atmosféru. 

Ochranné rúška či masky Vás spoľahlivo ochránia a sú vhodné napríklad pri indoorových či outdoorových aktivitách, zachytávajú malé čiastočky vo vzduchu a sú teda vhodnou prevenciou počas chrípkových sezón (ako je napr. COVID 19 - Corona). Vďaka tomu, že je vyrobená z polyesteru pomerne ľahko sa cez ňu dýcha a poskytuje aj určitý komfort. 

Táto hororová ochranná maska či rúško je vodeodolné s možnosťou vložiť dodatočný filter cez vnútorné vrecúško 

(je však možné použiť aj bez filtra) ponúka všestranné využitie pre každého, kto potrebuje zvýšenú ochranu pre seba, rodinných príslušníkov či priateľov.

ochranna maska tvare HANNIBAL LECTER

Štýlové trendy dizajnové rúško - to ako ju využijete je len a len na vás. U nás nájdete farebné masky, ktoré sú nie len efektívne a ochranné ale rovnako vyzerajú a pôsobia cool a štýlovo. Farebná maska so vzorom je vyrobená zo 100% polyesteru, vďaka čomu je schopná zachytiť nečistoty a škodliviny efektívnejšie. Textilné masky na tvár predaj online - skladom môžeš kúpiť u nás tá najlepšia ochrana dýchacích ciest.

Ušnice masky sú elastické a nastaviteľné - maska je vhodná pre všetky typy tváre pre mužov aj ženy

Je dôležité aby sme chránili seba a dbali aj na bezpečnosť svojho okolia. Maska na tvár je najrozšírenejším a efektívnym prostriedkom, využívaným nie len počas vírusových, či bakteriálnych sezón.

ochranne masky a ruska na tvar pouzitie

 

Špecifikácie:

Rozmer: 22x11,5 cm
Materiál: 100% polyester mikrovlákno
 

Obsah balenia:

1x Ochranné rúško - HANNIBAL LECTER

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

91%
91%
Aleš

Hororové rúško

Cez rúško sa dá normálne dýchať to je jasné. Najviac sa mi však páčil motív. Už to naozaj vyzerá ako keby mi niekto na ústa nasadil klietku. Išlo mi hlavne o motív a ten je vytlačený kvalitne, ani po viacerých praniach nejak nevybledol alebo niečo podobné.