BULDOG - 3D maska (rúško) s potlačou na tvár ochranné

Kód tovar: 75-091
15,00 € 9,00 € Cena bez DPH: 7,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
+

BULDOG - 3D maska (rúško) s potlačou na tvár ochranné​. Ochranná maska na tvár s motívom domáceho miláčika, unisex pre mužov aj ženy.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

BULDOG - 3D maska (rúško) s potlačou na tvár ochranné​. Ochranná maska na tvár s motívom domáceho miláčika, unisex pre mužov aj ženy - pre všetkých milovníkov zvierat. Ochranné rúška ponúkajú všestranné využitie pre každého, kto potrebuje zvýšenú ochranu pre seba, rodinných príslušníkov či priateľov. Chráni pred prachom, je teda vhodné napríklad pri indoorových aj outdoorových aktivitách, zachytáva malé čiastočky vo vzduchu a je teda vhodnou prevenciou počas chrípkových sezón (ako ochranná maska). To ako ju využijete je len a len na vás. Rúško s potlačou je možné použiť opakovane. Syntetický hodváb, z ktorého je rúško vyrobené pôsobí na dotyk veľmi jemne a dodáva maske elasticitu. 

Milé, štýlové a vtipné masky na tvár syntetický hodváb vás ochránia a vyčaria úsmev na tvárach ľuďom okolo Vás.

​​BULLDOG maska na tvár

Zvieracia maska s motívom BULLDOG je vyrobená zo syntetického hodvábu - je schopná zachytiť nečistoty a škodliviny. Moderné dizajnové ochranné rúška na tvár na predaj online - skladom môžeš kúpiť u nás tá najlepšia ochrana dýchacích ciest. Ich veľkou prednosťou je milý, štýlový dizajn vďaka ktorému budete nepriehliadnuteľní a vyčaríte úsmev ľudom okolo vás. Maska na tvár je najrozšírenejším a efektívnym prostriedkom, využívaným nie len počas vírusových, či bakteriálnych sezón (ako je napr. COVID 19 - Corona). U nás nájdete rúška, ktoré sú nie len efektívne a ochranné ale rovnako vyzerajú a pôsobia cool,štýlovo a milo. Ukážte celému okoliu že ste milovníkom zvierat. 

Buďte zodpovedný k sebe a svojmu okoliu a chráňte Vaše zdravie aj zdravie svojich blízkych

maska na tvár použitie

Je dôležité aby sme chránili seba a dbali aj na bezpečnosť svojho okolia. Maska na tvár je najrozšírenejším a efektívnym prostriedkom, využívaným nie len počas vírusových, či bakteriálnych sezón (ako je napr. COVID 19 - Corona), ale aj pri práci v prašnom prostredí (smog, prachové čiastočky) Vďaka tomu, že je vyrobená z syntetického hodvábu a pomerne ľahko sa cez ňu dýcha a poskytuje aj zaručený komfort. 

Ušnice masky su mäkké - syntetický hodváb maska je vhodná pre všetky typy tváre pre mužov aj ženy

 

Špecifikácie:

Rozmer: 16,5x11,5 cm (rúško je elastické)
Materiál: Syntetický hodváb

Obsah balenia:

1x Ochranné rúško na tvár 

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie