Quack - Kačací ochranný náhubok pre psov

Kód tovar: 200-009
30,00 € Cena bez DPH: 25,00 €
Čoskoro v našej ponuke

Quack - kačací ochranný náhubok pre psov. Nasaďte náhubok na hlavu svojho psa a budete mať štvornohú priateľskú kačičku.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Quack - kačací ochranný náhubok pre psov. Japonci prišli s nápadom, ako zmeniť tradičný brutálne vyzerajúci psí pysk na niečo príjemné a neškodné. Vytvorili vtipný náhubok s názvom Quack pre psa, ktorý je v tvare kačacieho zobáka. Nasaďte náhubok na hlavu svojho psa a budete mať štvornohú priateľskú kačičku.

kacaci nahubok pre psa

V celkovom dôsledku určite dosiahnete to, že váš psík bude pôsobiť neškodne, ale zaiste tým spôsobíte rozruch na prechádzke, pretože ľudia sa budú čudovať a zabávať na tomto náhubku, hlavne deti z toho budú mať isto radosť. Len dúfajme, že váš pes sa ať príliš neurazí kvôli tomu to doplnku.

quack psí náhubok

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (4)

1%
1%
Jioaiw

Quack - Kačací ochranný náhubok pre psov

- nič
- pre psa nebezpečné
- šunt z Aliexpressu za 2 eurá
Preložené z: cs
1%
Šárka

Vymyslel idiot

NEEXISTUJÚ!
Vymyslel idiot... niekto kto nevie, že dýchanie otvorenou hubou je pre psa jediná možnosť sa ochladiť... aj štandardný náhubok musí mať veľkosť v ktorej môže zviera otvoriť papuľu. Nielen, že je to demenné a robiť zo psa kačicu je dehonestujúce (rovnako ako z kačice psa), ale hlavne je to NEBEZPEČNÝ!!! Jeden by ešte pochopil, že niekto takú hrôzu vymyslí, horšie je, že sa toho niekto podobne inteligentný chopí ako podnikateľského zámeru.
Preložené z: cs
1%
To snad ne!

Quack - Kačací ochranný náhubok pre psov

žiadna
Veď to je produkt, čo môže ohroziť psa na živote. Ako sa môže vôbec dostať do predaja?
Urobiť zo psa idiota a ešte mu zabrániť v jeho jedinej možnosti, ako sa ochladiť. Ak máte psy radi, tak im to určite kupujte.
Preložené z: cs
1%

Kravina

Nič!
Toto je strašná blbosť! Pes musí mať priestor, pre otvorenie papule, aby sa ochladil a mohol dýchať, keď je teplo. Toto je tak na to, aby si niekto zabil psa/fenu len preto, že chce, aby vyzeral ako "kačica". Nie je to ani vtipné, nie to praktické. Predať toto je naozaj cez caru!
Preložené z: cs