Quack - Kačací ochranný náhubok pre psov

Kód tovar: 200-009
30,00 € Cena bez DPH: 25,00 €
Čoskoro v našej ponuke

Quack - kačací ochranný náhubok pre psov. Nasaďte náhubok na hlavu svojho psa a budete mať štvornohú priateľskú kačičku.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Quack - kačací ochranný náhubok pre psov. Japonci prišli s nápadom, ako zmeniť tradičný brutálne vyzerajúci psí pysk na niečo príjemné a neškodné. Vytvorili vtipný náhubok s názvom Quack pre psa, ktorý je v tvare kačacieho zobáka. Nasaďte náhubok na hlavu svojho psa a budete mať štvornohú priateľskú kačičku.

kacaci nahubok pre psa

V celkovom dôsledku určite dosiahnete to, že váš psík bude pôsobiť neškodne, ale zaiste tým spôsobíte rozruch na prechádzke, pretože ľudia sa budú čudovať a zabávať na tomto náhubku, hlavne deti z toho budú mať isto radosť. Len dúfajme, že váš pes sa ať príliš neurazí kvôli tomu to doplnku.

quack psí náhubok

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (4)

1%
1%
Jioaiw

Quack - Kačací ochranný náhubok pre psov

- nic
- pro psa nebezpečné
- šunt z Aliexpressu za 2 eura
1%
Šárka

Vymyslel idiot

NEEXISTUJÍ!
Vymyslel idiot...někdo kdo neví, že dýchání otevřenou hubou je pro psa jediná možnost se ochladit...i standartní náhubek musí mít velikost ve které může zvíře otevřít tlamu. Nejen, že je to demenetní a dělat ze psa kachnu je dehonestující (stejně jako z kachny psa), ale hlavně je to NEBEZPEČNÝ!!! Jeden by ještě pochopil, že někdo takovou hrůzu vymyslí, horší je, že se toho někdo podobně inteligentní chopí jako podnikatelského záměru.
1%
To snad ne!

Quack - Kačací ochranný náhubok pre psov

žádná
Vždyť to je produkt, co může ohrozit psa na životě. Jak se může vůbec dostat do prodeje?!
Udělat ze psa idiota a ještě mu zabránit v jeho jediné možnosti, jak se ochladit. Jestli máte psy rádi, tak jim to určitě pořizujte.
1%

Kravina

Nic!
Tohle je strasna blbost! Pes musi mit prostor, pro otevreni tlamy, aby se ochladil a mohl dychat, kdyz je teplo. Tohle je tak na to, aby si nekdo zabil psa/fenu jen proto, ze chce, aby vypadal jako "kachna". Neni to ani vtipne, natoz prakticke. Prodavat tohle je opravdu pres caru!