Originálna ľadvinka v podobe pivného brucha

Kód tovar: 200-013
65,00 € 15,00 € Cena bez DPH: 12,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Originálna ľadvinka v podobe pivného brucha je najnovší trend pre mužov, ktorí vždy túžili po vzhľade pravého štamgasta.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Originálna ľadvinka v podobe pivného brucha je najnovší trend pre mužov, ktorí vždy túžili po vzhľade pravého štamgasta. Ľadvinka na vonok púta pozornosť okoloidúcich, nakoľko pôsobí veľmi realistickým dojmom vďaka kvalitnej podtlači a precíznemu spracovaniu. Vzhľad ľadvinky znázorňuje prevýsajúce brucho z pod oblečenia a zároveň vo svojom vnútri poskytuje priestor pre ukladanie osobných vecí, ako mobil, kľúče, peňaženku, okuliare a kľudne aj to pivko.

dadbag

Zamýšľali ste sa niekedy nad predstavou, ako by ste vyzerali s pivným bruchom? Siahnite po tejto unikátnej ľadvinke a Vaše predstavy sa stanú skutočnosťou a to bez akýchkoľvek zdravotných komplikácií či dlhodobých konzumácií nezdravých jedál. Aby ste si mohli vybrať ľadvinku najviac hodiacu sa k Vášej pleti, tak výrobca ponúka až šesť modifikácií s rôznymi odtieňmi a ochlpením. Určite si z danej ponuky vyberiete tu pravú a kvalitne pobavité Vašu rodinu či priateľov svojim novým vzhľadom.  

ladvinka pivne brucho

Exkluzívne v ponuke na našom e-shope za skvelú cenu. Máte jedinečnú príležitosť si zakúpiť najnovší trend v mužskej móde a vyskúšať si pocit pivného brucha s praktickým využitím pre osobné veci.   

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie