Štítky na poháre - Farebné značky na poháre Ananás silikónové - 6ks

Kód tovar: 94-035
12,00 € Cena bez DPH: 10,00 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Štítky na poháre - Farebné značky na poháre Ananás silikónové - 6ks spestria každý pohár a nikto si už nepomýli svoj pohár.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Štítky na poháre - Farebné značky na poháre Ananás silikónové - 6ks spestria každý pohár a nikto si už nepomýli svoj pohár. Stačí si vybrať vašu obľúbenú farbu praktického rozlišovača. Nalepte na váš pohár lahodný ananásový štítok a pohár spestrený farebným ananásovým značením je len váš. Naplánovali ste si veľkú párty, pripravili ste poháre na víno, pivo či iné drinky, ale obávate sa, že sa vašim hosťom pomiešajú poháre? 

Zábavné farebné štítky poslúžia každému, kto robí poriadnu párty, či veľkú rodinnú oslavu a potrebuje si označiť poháre, nech nedôjde k zámene. Praktické rozlišovače vnesú poriadok tam, kde je chaos. Dôvtipné značenie je vždy poruke, na pohári drží pevne a dá sa použiť opakovane. Chutný ananás je hygienickým riešením nielen pre dospelých, ale aj pre deti. 

Ananásové štítky na poháre - Farebné značky na poháre 6ks

ananásové štítky na poháre značky

Praktické a zároveň štýlové pomôcky - silikónové značky na poháre pre veľké rodiny alebo špeciálne udalosti. 

Veselé rozlišovače sú vhodné aj pre rodiny s deťmi, ktoré sa tak často bijú aj o poslednú sušienku. Farebné rozlišovače budú pre deti veľmi pútavé. Každý dostane chutný ananás vo svojej obľúbenej farbe. Nikto sa už nemusí biť o svoj vlastný pohár. Značky na rozoznanie pohárov nie sú len praktické, ale aj štýlové. Vkusný farebný ananás na vínové poháre sa drží na hladkom povrchu pevne, takže sa nemusíte báť, že by došlo k výmene pohárov. Silikónové rozlišovače pohárov Ananás krásne spestria vaše fádne, bezvýrazné poháre a dodajú im istý šmrnc a kolorit. 

Štítky na vínové poháre ananás

štítky na vínové poháre ananás

Malé ananásové štítky na vínové poháre - poriadok a čistota v štýle. 

Vybrať si môžete zo šiestich farebných silikónových ananásov. Štítky z vysoko kvalitného silikónu sú šetrné k životnému prostrediu. Stačí ich jednoducho nasadiť na pohár či šálku, a tak ľahko zabránite všetkým zmätkom a rozruchom. Značky na poháre ocení každý vínový gurmán, ktorý miluje svoj pohár tak, ako svoj drink. Doprajte každému na oslave svoj vlastný ananásový pohár. Štítky na vínové poháre konečne vnesú poriadok do vášho kuchynského príborníka. 

ananás štítok na pohár značka

Špecifikácie produktu:

  • Farba: mix 
  • Rozmery: D 10 x Š 13 x V 2 cm 
  • Materiál: silikón 
     

Obsah balenia:

1x sada 6 rozlišovačov na pohár Ananás

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie