Malý vinársky set

Kód tovar: 94-016
23,00 € Cena bez DPH: 19,17 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Malý vinársky set, ktorý obsahuje nadstavec na prelievenie vína, zátku na víno a univerzálny otvárač. Vhodné ako darček pre všetkých milovníkov vína.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Malý vinársky set, ktorý obsahuje nadstavec na prelievenie vína, zátku na víno a univerzálny otvárač. Vhodné ako darček pre všetkých milovníkov vína.

1. Nadstavec na prelievanie vína - Už ani kvapka mimo pohára!! Vďaka nášmu unikátnemu pomocníkovi, ktorý nesmie chýbať vo vašej domácnosti. Jeho štýlový dizajn posobí luxusne na akejkoľvek fľaši vína.Tento šikovný pomocník jedným jednoduchým preliatím zabezpečí každú kvapku vo vašom pohári a ani jednu pomimo.Vaši priatelia si ho nebudú vedieť vynachváliť. 

2. Zátka na víno - Vďaka tejto zátke sa Vám nebude kaziť nedopité víno, z perlivých nápojov Vám nevyprchajú bublinky. Fľaša  sa vákuovo uzavrie veľmi jednoducho a rýchlo. Jednoduchým opakovaným stláčaním piestu vypumpujú  vzduch z fľaše. Na ukazovateli si nastavíte deň uzatvorenia a máte prehľad o čerstvosti nápojov.

3. Univerzálny otvárač na víno - S týmto univerzálnym elegantným otváračom nebedete mať problém s otvorením akejkoľvej fľaše.                             

 

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie