Opica maska na tvár (z planéty opíc) - pre deti aj dospelých na Halloween či karneval

Kód tovar: 88-285
29,00 € Cena bez DPH: 24,17 €
vypredané Ľutujeme, ale tento produkt je vypredaný. Produkt sa už nepredáva.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto

Opica z planéty opíc​ maska na tvár - pre deti aj dospelých na Halloween či karneval​. Detský aj dospelácky kostým (maska) Opica z planéty opíc​ vyrobená zo 100 % prírodného latexu.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Opica maska na tvár (z planéty opíc) - pre deti aj dospelých na Halloween či karneval​. Detský aj dospelácky kostým (maska) Opica z planéty opíc​ vyrobená zo 100 % prírodného latexu, ktorý je šetrný k životnému prostrediu a netoxický. Vidieť a dýchať cez ústa a nosnú dierku masky je pohodlné a priedušné.

detská maska opica z planéty opíc

Halloween masky pre chlapca (deti) či dospelých

Maska Opice z planéty opíc je fascinujúcim kúskom pre fanúšikov tejto kultovej filmovej série. Je vyrobená s ohromujúcim detailom, zachytávajúc charakteristické rysy opice z planéty opíc vrátane výrazných očí a jej výrazu. Táto latexová maska v tvare Opica z planéty opíc​ je teda úplne ideálnou a originálnou voľbou pre Halloween, karneval, maškarný ples (bál), rôzne večierky, narodeninovú párty a iné. Naše masky ako Opica z planéty opíc​ vyniknú najlepšie na halloween, karnevale, diskotéke, v klube, na party či festivale sú tou pravou investíciou pre teba ak chceš zaujať a hlavne byť cool. 

Halloweenová maska opica z planéty opíc

Masky na karneval - Latex karnevalové masky pre deti a dospelých

Vhodné aj ako originálny darček pre blízkych. Masky môžeš kúpiť online v našom e-shope. A priprav sa na množstvo fotografií a videí kde budeš stredobodom pozornosti. Špeciálna zmes materiálov prírodného latexu zaručuje pútavosť a nielen skvelý strih, ale aj pohodlné nosenie. Karnevalové kostýmy (masky) boli starostlivo navrhnuté a s množstvom úžasných vzorov môžete morfovať na Vašich obľúbených superhrdinov, alebo strašidelné filmové monštrá.

Opica z planéty opíc maska na karneval

Obsah balenia:

1x maska Opica z planéty opíc

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie