Hororový klaun maska na tvár - pre deti aj dospelých na Halloween či karneval

Kód tovar: 88-297
29,00 € Cena bez DPH: 24,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Hororový klaun​ maska na tvár - pre deti aj dospelých na Halloween či karneval​. Detský aj dospelácky kostým (maska) desivého klauna vyrobená zo 100 % prírodného latexu.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Hororový klaun​ maska na tvár - pre deti aj dospelých na Halloween či karneval​. Detský aj dospelácky kostým (maska) desivého klauna vyrobená zo 100 % prírodného latexu, ktorý je šetrný k životnému prostrediu a netoxický. Vidieť a dýchať cez ústa a nosnú dierku masky je pohodlné a priedušné.

klaun maska na karneval dospely

Halloween masky pre chlapca (deti) či dospelých

Maska klauna na Halloween vyvoláva hrôzu svojím hrozným úsmevom a smutnými očami, ktoré sú pokryté temným make-upom. Jej strašidelný dizajn vytvára dojem, že sa jedná o klauna, ktorý vám namiesto smiechu prinesie nočné mory. Úsmev klauna je taký ohavne krivý, že z neho cítite chlad na hrudi. Táto latexová maska v tvare desivého klauna​ je teda úplne ideálnou a originálnou voľbou pre Halloween, karneval, maškarný ples (bál), rôzne večierky, narodeninovú párty a iné. Naše masky ako desivý klaun​​ vyniknú najlepšie na halloween, karnevale, diskotéke, v klube, na party či festivale sú tou pravou investíciou pre teba ak chceš zaujať a hlavne byť cool. 

Halloweenová maska klaun

Masky na karneval - Latex karnevalové masky pre deti a dospelých

Vhodné aj ako originálny darček pre blízkych. Masky môžeš kúpiť online v našom e-shope. A priprav sa na množstvo fotografií a videí kde budeš stredobodom pozornosti. Špeciálna zmes materiálov prírodného latexu zaručuje pútavosť a nielen skvelý strih, ale aj pohodlné nosenie. Karnevalové kostýmy (masky) boli starostlivo navrhnuté a s množstvom úžasných vzorov môžete morfovať na Vašich obľúbených superhrdinov, alebo strašidelné  filmové monštrá.

Maska na tvár pre dospelých Desivý hororový klaun

Obsah balenia:

1x maska Desivý hororový klaun​

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie