Podložky na stôl - Elegantný SET do kancelárie 8 ks - Orech + čierna koža

Kód tovar: 96-003
349,00 € Cena bez DPH: 290,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Podložky na stôl - Elegantný SET do kancelárie 8 ks vyrobený z Orechového dreva a čiernej kože, 100% ručná výroba.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Príslušenstvo k produktu

Popis produktu

Podložky na stôl - Elegantný SET do kancelárie 8 ks vyrobený z Orechového dreva a čiernej kože, 100% ručná výroba. Tento unikátny vysokokvalitný SET na pracovný stôl spraví z Vašej kancelárie úplne iné miesto. Maximálny reprezentatívny charakter je zaručený použitím tých najkvalitnejších materiálov. Všetky produkty z tejto kategórie sú vyrábané z kvalitného orechového dreva a umelej kože, všetko ručne a poctivo šité a spracované HAND MADE výrobou. Jedinečný dizajn čiernej kože s hnedým orechovým drevom pôsobí maximálne noblesne - Luxusný doplnok do kancelárie či pracovne. Kožený SET pozostáva z 8 kusov kancelárskych pomôcok: pracovná podložka s priestorom pre ukrytie dokumentov, stojan na perá, držiak na papier na poznámky, stojan na vizitky, dvojitý odkladač/zásobník na dokumenty, menovka a sada zlatých pier - guľôčkové a plniace pero.  

Luxusný kancelársky set 8ks

drevený doplnok do kancelárie

Pracovná podložka je navrhnutá tak, aby ste mali Vaše dôležité dokumenty vždy po ruke a aby neboli v dosahu zvedavých očí Vášho okolia. Vďaka svojmu skrytému miestu Vám umožní uchovávať dôležité dokumenty bezpečne ukryté. Pod krytom sa nachádza priestor, kde môžete ľahko uchovávať svoje dôležité dokumenty.

Podložky na stôl

Podstavec na stôl z orechového dreva so zlatou menovkou + zlaté perá - SET pier pozostáva z plniaceho pera a guľôčkového pera. Táto sada pier vám dáva príležitosť používať rôzne perá na rôzne účely písania. Guľôčkové pero môžete používať pre bežné písanie a plniace pero slúži pri podpise zmlúv a iných dôležitých dokumentov. Celý tento set pôsobí luxusne a vkusne vďaka použitiu prvotriednych materiálov pri výrobe. Táto ozdoba pracovného stola vám v prípade potreby umožní dostať sa k peru, ktoré práve potrebujete. Už žiadne hľadanie pera na stole, alebo vo vnútri zásuvky. 

luxusné zlaté perá

Luxusný dvojitý odkladač na dokumenty a papiere vyrobený z orechového dreva. Odkladač na papiere má rozmery 10x23x32 cm. Telo je celé vyrobené z dreva, vnútro je vystlané semišom a bočné kovové doplnky sú v zlatej farby. ​Toto stolové príslušenstvo je jedným z našich najlepších pomocníkov počas práce v kancelárii. Každý deň dostávame a vytvárame veľa papierov, ako výsledok našej práce. Ale kam ich dať? Potrebujeme miesto, kde by sme ich mohli umiestniť, aby sme ich mohli neskôr roztriediť. Náš zásobník na dokumenty Vám určite pomôže! Má 2 zásobníky na dokumenty, ktoré vám poskytnú viac priestoru na hromadenie dokumentov a papierov. Odkladač je obohatený o zlaté bočné doplnky, ktoré sa hýbu, takže ho môžete použiť, ako otvorený, alebo uzavretý.

Luxusný zásobník na dokumenty (zakladač)

zásobník na dokumenty

100% ručná práca a orechové drevo - to je ideálny darček pre každého, kto ocení kvaliný výrobok

O koži: na výrobu našich produktov sa používa iba 100% syntetická koža prvotriednej (Exclusive) kvality. Výroba takýchto produktov je výhradne ručná práca

Podporujeme predaj produktov (Animal Friendly), pri ktorých nedošlo k týraniu zvierat. Materiály, z ktorých sú vyrobené luxusné kancelárske sety sú buď prírodné, alebo syntetické. Použitá koža na výrobu kancelárskych setov a doplnkov je 100% syntetická koža (Exclusive) a pôsobí luxusným dojmom rovnako ako originál zvieracia koža, bez toho, aby bolo ublížené akémukoľvek zvieraťu.  

ručné opracovane dreva

Vlastnosti:

plus Vysoko kvalitný a elegantný výrobok - vyrobené v Turecku
plus Vyrobené z umelej kože a orechového dreva
plus 100% HAND MADE
plus Luxusné prevedenie: čierna koža a hnedé drevo
plus 8 kusov kandelárskeho príslušenstva
plus 100% recyklovateľné + ECO Friendly

 

Špecifikácia:

Rozmery: 58x39x1 cm
Materiál: umelá koža, orechové drevo, kov
Farba kože: čierna
Farba dreva: hnedá
Farba kovu doplnkov: zlatá

 

Obsah balenia:

1x pracovná podložka s priestorom pre ukrytie dokumentov
1x stojan na perá
1x držiak na papier na poznámky
1x stojan na vizitky
1x dvojitý odkladač na dokumenty
1x menovka (bez mena) a sada zlatých pier s podstavcom: guľôčkové a plniace pero

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

97%
97%
Kamila

Kancelársky set

Kompletný set vrátane všetkého príslušenstva.
Kvalitné spracovanie
Cena

Kupovala som pre manžela do pracovne - set prišiel pekne zabalený, vyzerá naozaj kvalitne. Nemôžem sa dočkať až ho rozložíme do pracovne ako prekvapenie na narodeniny môjho manžela