Podložka na písací stôl - Luxusný kožený SET 9 ks (Hnedá Koža - Hand Made)

Kód tovar: 96-008
249,00 € Cena bez DPH: 207,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Podložka na písací stôl - Luxusný kožený SET 9 ks (Hnedá Koža - Hand Made) elegantný set na stôl do pracovne, vyrobený zo syntetickej kože.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Príslušenstvo k produktu

Popis produktu

Podložka na písací stôl - Luxusný kožený SET 9 ks (Hnedá Koža - Hand Made) elegantný set na stôl do pracovne, vyrobený zo syntetickej kože v hnedej farbe, 100% ručná výroba. Tento unikátny vysokokvalitný SET na pracovný stôl spraví z Vašej kancelárie úplne iné miesto. Maximálny reprezentatívny charakter je zaručený použitím tých najkvalitnejších materiálov - syntetická koža. Všetky produkty z tejto kategórie sú vyrábané z prvotriednej 100% syntetickej kože, všetko ručne a poctivo šité a spracované HAND MADE výrobou. Jedinečný dizajn hnedej kože pôsobí maximálne noblesne - Luxusný doplnok do kancelárie, pracovne. Kožený SET pozostáva z 9 kusov kancelárskych pomôcok: pracovná podložka s priestorom pre ukrytie dokumentov, stojan na perá, držiak na papier na poznámky, držiak na kalendár, kožený stojan na pripomienkové nálepky, podložka pod nápoj, menovka a sada zlatých pier - guľôčkové a plniace pero.  

Luxusný a elegantný kožený set do kancelárie

luxusný doplnok do kancelárie

Pracovná podložka je navrhnutá tak, aby ste mali Vaše dôležité dokumenty vždy po ruke a aby neboli v dosahu zvedavých očí Vášho okolia. Vďaka svojmu skrytému miestu Vám umožní uchovávať dôležité dokumenty bezpečne ukryté. Pod krytom sa nachádza priestor, kde môžete ľahko uchovávať svoje dôležité dokumenty.

Podložka na písací stôl koža

Kožený podstavec na stôl z hnedej kože so zlatou menovkou + zlaté perá - SET pier pozostáva z plniaceho pera a guľôčkového pera. Táto sada pier vám dáva príležitosť používať rôzne perá na rôzne účely písania. Guľôčkové pero môžete používať pre bežné písanie a plniace pero slúži pri podpise zmlúv a iných dôležitých dokumentov. Celý tento set pôsobí luxusne a vkusne vďaka použitiu prvotriednych materiálov pri výrobe. Táto ozdoba pracovného stola vám v prípade potreby umožní dostať sa k peru, ktoré práve potrebujete. Už žiadne hľadanie pera na stole, alebo vo vnútri zásuvky. 

zlaté perá s podstavcom

100% ručná práca a 100% syntetická koža - to je ideálny darček pre každého, kto ocení kvaliný výrobok

O koži: na výrobu našich produktov sa používa iba 100% syntetická koža prvotriednej (Exclusive) kvality. Výroba takýchto produktov je výhradne ručná práca

Podporujeme predaj produktov (Animal Friendly), pri ktorých nedošlo k týraniu zvierat. Materiály, z ktorých sú vyrobené luxusné kancelárske sety sú buď prírodné, alebo syntetické. Použitá koža na výrobu kancelárskych setov a doplnkov je 100% syntetická koža (Exclusive) a pôsobí luxusným dojmom rovnako ako originál zvieracia koža, bez toho, aby bolo ublížené akémukoľvek zvieraťu.  

ručne opracovaná koža

 

Vlastnosti:

plus Vysoko kvalitný a elegantný výrobok
plus Vyrobené zo syntetickej kože
plus 100% HAND MADE
plus Luxusné prevedenie: hnedá koža
plus 9 kusov kandelárskeho príslušenstva

 

Špecifikácia:

Rozmery: 49x34x1 cm
Materiál: koža, kov
Farba kože: hnedá
Farba kovu doplnkov: zlatá

 

Obsah balenia:

1x pracovná podložka s priestorom pre ukrytie dokumentov
1x stojan na perá
1x držiak na papier na poznámky
1x A5 agenda
1x držiak na kalendár
1x podložka pod nápoj
1x menovka (bez mena) a sada zlatých pier s podstavcom: guľôčkové a plniace pero

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie