Luxusný SET na dokumenty pre kancelársky stôl 6 ks čierna koža + drevo

Kód tovar: 96-055
239,00 € Cena bez DPH: 199,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Luxusný SET na dokumenty pre kancelársky stôl 6 ks čierna koža + drevo - súprava z prírodného dreva a syntetickej kože (100% ručná výroba).

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Luxusný SET na dokumenty pre kancelársky stôl 6 ks čierna koža + drevo - súprava z prírodného dreva a syntetickej kože (100% ručná výroba) sa skladá zo 6 užitočných doplnkov, ktoré zorganizujú váš stôl a udržia na ňom poriadok. Na našej stránke nájdete rôzne stolové zostavy z dreva a kože v rôznych farbách, ktoré môžete použiť vo svojich kanceláriách na dekoráciu a dizajn vášho stola. Tento unikátny vysokokvalitný SET na pracovný stôl spraví z Vašej kancelárie úplne iné miesto.

Maximálny reprezentatívny charakter je zaručený použitím tých najkvalitnejších materiálov - koža a drevo. Všetky produkty z tejto kategórie sú vyrábané z kvalitného dreva a prvotriednej 100% syntetickej kože, všetko ručne a poctivo šité a spracované HAND MADE výrobou. Jedinečný dizajn čiernej kože s čiernym drevom pôsobí noblesne - Luxusný doplnok do kancelárie, pracovne. Kožený SET pozostáva z 6 kusov kancelárskych pomôcok: stojan na perá a ceruzky, držiak na poznámkové papiere, podložka na stôl s krytom na dokumenty, držiak na kalendár a podstavec so stojanom na perá a vizitky, sada zlatých pier - písacie a guľôčkové pero.

Luxusný set vhodný aj ako darček pre otca, priateľa alebo šéfa (kolegu)

kancelarsky set koža a drevo farba čierna

 

Podstavec z dreva + zlaté perá - SET pier pozostáva z plniaceho pera a guľôčkového pera. Táto sada pier vám dáva príležitosť používať rôzne perá na rôzne účely písania. Guľôčkové pero môžete používať pre bežné písanie a plniace pero slúži pri podpise zmlúv a iných dôležitých dokumentov. Celý tento set pôsobí luxusne a vkusne vďaka použitiu prvotriednych materiálov pri výrobe. Táto ozdoba pracovného stola vám v prípade potreby umožní dostať sa k peru, ktoré práve potrebujete. Už žiadne hľadanie pera na stole, alebo vo vnútri zásuvky.

set na pracovný stôl - čierna  koža drevo

Pracovná podložka je navrhnutá tak, aby ste mali Vaše dôležité dokumenty vždy po ruke a aby neboli v dosahu zvedavých očí Vášho okolia. Vďaka svojmu skrytému miestu Vám umožní uchovávať dôležité dokumenty bezpečne ukryté. Pod krytom sa nachádza priestor, kde môžete ľahko uchovávať svoje dôležité dokumenty.

 luxusna kožena podložka na dokumenty

Luxusný kancelársky set na perá, dokumenty a papiere vyrobený z dreva. ​Toto stolové príslušenstvo je jedným z našich najlepších pomocníkov počas práce v kancelárii. Potrebujeme miesto, kde by sme mohli v kľude pracovať bez chaosu na stole, potrebujeme mať všetko na poriadku. Rovnako ako aj usporiadať perá a doplnky na stole, s našim setom máte všetko organizované

dreveny luxusny set do pracovne

100% ručná práca, drevo a 100% syntetická koža - to je ideálny darček pre každého, kto ocení kvaliný výrobok

ručne opracovaná koža

O koži: na výrobu našich produktov sa používa iba 100% syntetická koža prvotriednej (Exclusive) kvality. Výroba takýchto produktov je výhradne ručná práca

Podporujeme predaj produktov (Animal Friendly), pri ktorých nedošlo k týraniu zvierat. Materiály, z ktorých sú vyrobené luxusné kancelárske sety sú buď prírodné, alebo syntetické. Použitá koža na výrobu kancelárskych setov a doplnkov je 100% syntetická koža (Exclusive) a pôsobí luxusným dojmom rovnako ako originál zvieracia koža, bez toho, aby bolo ublížené akémukoľvek zvieraťu.  

ručné opracovanie dreva
 

Vlastnosti:

plus Vysoko kvalitný a elegantný výrobok - vyrobené v Turecku
plus Vyrobené zo syntetickej kože a dreva
plus 100% HAND MADE
plus Luxusné prevedenie: čierna koža a čierne drevo
plus 6 kusov kandelárskeho príslušenstva
plus 100% recyklovateľné + ECO Friendly

 

Špecifikácia:

Rozmery podložky: 59x39x1 cm
Materiál: koža, drevo, kov
Farba kože: čierna
Farba dreva: čierna
Farba kovu doplnkov: zlatá

 

Obsah balenia:

1x stojan na perá a ceruzky
1x držiak na poznámkové papiere
1x podložka na stôl s krytom na dokumenty
1x držiak na kalendár a podstavec so stojanom na perá a vizitky
1x sada zlatých pier - písacie a guľôčkové pero

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie