Luxusný kancelársky SET 8 ks na pracovný stôl (Orech + Koža vo farbe Bordeaux)

Kód tovar: 96-007
349,00 € Cena bez DPH: 290,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
+

Luxusný kancelársky SET 8 ks na pracovný stôl vyrobený z Orechového dreva a kože vo farbe Bordeaux - 100% ručná výroba.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Luxusný kancelársky SET 8 ks na pracovný stôl vyrobený z Orechového dreva a kože vo farbe Bordeaux - 100% ručná výroba. Tento unikátny vysokokvalitný SET na pracovný stôl spraví z Vašej kancelárie úplne iné miesto. Maximálny reprezentatívny charakter je zaručený použitím tých najkvalitnejších materiálov. Všetky produkty z tejto kategórie sú vyrábané z kvalitného orechového dreva a umelej kože, všetko ručne a poctivo šité a spracované HAND MADE výrobou. Jedinečný dizajn kože vo farbe červeného vína s tmavo hnedým orechovým drevom pôsobí maximálne noblesne - Luxusný doplnok do kancelárie, pracovne. Kožený SET pozostáva z 8 kusov kancelárskych pomôcok: pracovná podložka s priestorom pre ukrytie dokumentov, stojan na perá, držiak na papier na poznámky, stojan na vizitky, dvojitý odkladač/zásobník na dokumenty, menovka a sada zlatých pier - guľôčkové a plniace pero.  

Pracovná podložka je navrhnutá tak, aby ste mali Vaše dôležité dokumenty vždy po ruke a aby neboli v dosahu zvedavých očí Vášho okolia. Vďaka svojmu skrytému miestu Vám umožní uchovávať dôležité dokumenty bezpečne ukryté. Pod krytom sa nachádza priestor, kde môžete ľahko uchovávať svoje dôležité dokumenty.

drevený set do kancelárie

Podstavec na stôl z hnedého orechového dreva so zlatou menovkou + zlaté perá - SET pier pozostáva z plniaceho pera a guľôčkového pera. Táto sada pier vám dáva príležitosť používať rôzne perá na rôzne účely písania. Guľôčkové pero môžete používať pre bežné písanie a plniace pero slúži pri podpise zmlúv a iných dôležitých dokumentov. Celý tento set pôsobí luxusne a vkusne vďaka použitiu prvotriednych materiálov pri výrobe. Táto ozdoba pracovného stola vám v prípade potreby umožní dostať sa k peru, ktoré práve potrebujete. Už žiadne hľadanie pera na stole, alebo vo vnútri zásuvky. 

perá na kancelársky stôl

Luxusný dvojitý odkladač na dokumenty a papiere vyrobený z orechového dreva. Odkladač na papiere má rozmery 10x23x32 cm. Telo je celé vyrobené z dreva, vnútro je vystlané semišom a bočné kovové doplnky sú v zlatej farby. ​Toto stolové príslušenstvo je jedným z našich najlepších pomocníkov počas práce v kancelárii. Každý deň dostávame a vytvárame veľa papierov, ako výsledok našej práce. Ale kam ich dať? Potrebujeme miesto, kde by sme ich mohli umiestniť, aby sme ich mohli neskôr roztriediť. Náš zásobník na dokumenty Vám určite pomôže! Má 2 zásobníky na dokumenty, ktoré vám poskytnú viac priestoru na hromadenie dokumentov a papierov. Odkladač je obohatený o zlaté bočné doplnky, ktoré sa hýbu, takže ho môžete použiť, ako otvorený, alebo uzavretý.

odkladač na papier luxusný

100% ručná práca a orechové drevo - to je ideálny darček pre každého, kto ocení kvaliný výrobok

O koži: na výrobu našich produktov sa používa iba 100% syntetická koža prvotriednej (Exclusive) kvality. Výroba takýchto produktov je výhradne ručná práca

Podporujeme predaj produktov (Animal Friendly), pri ktorých nedošlo k týraniu zvierat. Materiály, z ktorých sú vyrobené luxusné kancelárske sety sú buď prírodné, alebo syntetické. Použitá koža na výrobu kancelárskych setov a doplnkov je 100% syntetická koža (Exclusive) a pôsobí luxusným dojmom rovnako ako originál zvieracia koža, bez toho, aby bolo ublížené akémukoľvek zvieraťu.  

ručné opracovanie dreva

 

Vlastnosti:

plus Vysoko kvalitný a elegantný výrobok - vyrobené v Turecku
plus Vyrobené z umelej kože a orechového dreva
plus 100% HAND MADE
plus Luxusné prevedenie: červená koža a hnedé drevo
plus 8 kusov kandelárskeho príslušenstva
plus 100% recyklovateľné + ECO Friendly

 

Špecifikácia:

Rozmery: 58x39x1 cm
Materiál: umelá koža, orechové drevo, kov
Farba kože: červené víno "Bordeaux"
Farba dreva: tmavo hnedá
Farba kovu doplnkov: zlatá

 

Obsah balenia:

1x pracovná podložka s priestorom pre ukrytie dokumentov
1x stojan na perá
1x držiak na papier na poznámky
1x stojan na vizitky
1x dvojitý odkladač na dokumenty
1x menovka (bez mena) a sada zlatých pier s podstavcom: guľôčkové a plniace pero

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie