Valentínska ruža XXL - Veľká ruža červená 1,6m

Kód tovar: 11-653
59,00 € Cena bez DPH: 49,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Valentínska ruža XXL - Veľká ruža červená 1,6m - romantický darček pre ňu - ženu, priateľku, frajerku, manželku nielen na valentína, na ktorý nezabudne.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Valentínska ruža XXL - Veľká ruža červená 1,6m - romantický darček pre ňu - ženu, priateľku, frajerku, manželku nielen na valentína, na ktorý nezabudne. Ruža je kráľovnou v ríši kvetov, ohromujúcou svojou veľkosťou a nádherným pôvabom. Táto monumentálna krasavica zdobí každý priestor svojou majestátnou prítomnosťou a vyvoláva úžas u každého, kto ju uvidí. S jej masívnymi lístkami a elegantným tvarom predstavuje jedinečný kúsok, ktorý v sebe spája nádheru prírody s umením. Obrovská XXL ruža nie je len kvetinovým doplnkom, je to vyhlásenie o veľkosti a kráse, ktoré oslavuje pôvab a esenciu prirodzenej elegancie.

Ruže dar pre ženu - XXL obrovská ruža

Ruže dar pre ženu - XXL obrovská ruža

Romantické valentínske prekvapenie

Valentínske prekvapenie je tajomný balzam lásky, zabalený do nádherného obalu nežnej romantiky. Tento kúzelný zážitok prináša do vzťahu krásu prekvapenia a radosti, ktoré nezabudnete. Jeho jedinečný šarm a romantický nádych vytvárajú nezabudnuteľné spomienky, pretože každý okamih s týmto prekvapením je plný lásky a šťastia. Urobte Valentína nezabudnuteľným s týmto nádherným gestom, ktoré rozkvitne srdcia a rozžiari tú najšťastnejšiu lásku.

gigantická ruža 1,6m obrovské ruže darček

Nevädnúca krása

Táto XXL ruža zdôrazňuje výnimočnosť svojej nevädnucej povahy. Na rozdiel od bežnej ruže, táto kvetinová kráľovná zanecháva dojem nesmiernej čerstvosti a vydrží navždy. Každý pohľad na ňu evokuje výnimočný okamih, keď bola darovaná, a s každým uplynulým rokom sa jej krása a šarm iba prehlbujú. Nechajte sa unášať krásou a príbehom, ktorú nevädnuca krása ruže XXL píše vo vašom živote.

 

Špecifikácie:

  • Materiál: PE
  • Rozmery produktu: stonka: 1.6 m, priemer ruže: 70 cm
  • Hmotnosť: 350 g

Obsah balenia:

1x Obrovská XXL ruža

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie