Smart tracker bezdrôtová Bluetooth kľúčenka vyhľadávač + GPS lokácia + TWO-WAY alarm

Kód tovar: 09-120
69,00 € Cena bez DPH: 57,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Smart tracker bezdrôtová Bluetooth kľúčenka vyhľadávač + GPS lokácia + TWO-WAY alarm​. Tento prívesok na kľúče funguje ako hľadač kľúčov, alebo aj osôb či domáceho miláčika.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Smart tracker bezdrôtová Bluetooth kľúčenka vyhľadávač + GPS lokácia + TWO-WAY alarm​. Tento prívesok na kľúče funguje ako hľadač kľúčov, alebo aj osôb či domáceho miláčika. Zapnite tento tracker a spárujte ho s telefónom cez Bluetooth. Potom stiahnite aplikaciu do svojho telefonu buď manuálne, alebo pomocou QR kódu v manuáli (iOS / Android). K aplikácii môžete pripojiť až 8 bluetooth trackerov. Cez aplikáciu môžete ovládať hľadač. 

Zariadenie je v kontakte s vaším telefónom prostredníctvom aplikácie a budete upozornení, keď sa vec alebo osoba dostane mimo efektívny dosah Bluetooth. Tracker začne pípať, vy budete upozornení alarmom v mobile a v aplikácii vám dokonca ukáže aj poslednú GPS lokáciu trackera. 

Vyhľadávač kľúčov - bluetooth hľadač pre kľúče, mobil, aťd
smart tracker - Bluetooth hladac klucov

Pripojte sledovač k čomukoľvek, čo by ste mohli stratiť a stlačením tlačidla „Alarm“ na mobilnej aplikácii vyhľadajte tracker v aktívnej vzdialenosti. Pomôže vám rýchlo nájsť stratené kľúče, alebo aj dieťa, ktoré sa dostane mimo váš dohľad, hneď budete upozornení, rovnako to môžete použiť aj na auto, domáce zvieratá, tašku, kufrík, alebo iné veci. Hlasné pípanie vás dovedie k stratenému predmetu. Alebo napríklad, keď odídete z domu a zabudnete si peňaženku, do ktorej ste najskôr vložili inteligentný hľadáčik, na telefóne vás upozorní alarm. 

Funguje to aj opačne TWO-WAY alarm. Kedykoľvek sa tracker vzdiali od mobilu, tracker začne pípať, ale aj na mobile sa spustí alarm. Teda idete napríklad do práce, ale mobil zabudnete doma, tracker máte pri sebe, vyjdete von a akonáhle sa vzdialite ďalej, začne vám pípať tracker a vy pochopíte, že ste zabudli mobil doma. Užitočná vecička však? Zariadenie má aj ďalšiu praktickú funkciu, pomocou diaľkového ovládania v trackeri, tento prívesok môžete použiť aj ako diaľkový spúšťač selfie odfotenia mobilom. Stačí ak stlačíte ovládacie tlačítko na trackeri (samozrejme musí byť aj aktívna APP-ka na mobile). 

bluetooth tracker - hladac klucov s GPS lokaciou
 


Vlastnosti:

Materiál: plast + zliatina zinku
Verzia Bluetooth: V4.0
TWO-WAY alarm
Pracovná vzdialenosť: Max. 10 m
Napájanie: 1 x CR2032 batéria (nie je súčasťou balenia)
Mobilná aplikácia: IK anti-lost (iSearching) stiahnite si z App Store alebo Google Play
Kompatibilita: Android 4.3/iOS 7.0 a vyšší
Veľkosť: Pribl. 7x3x1 cm

Ovládacie tlačítko: podržte 3 sekundy pre zapnutie/5 sekúnd pre vypnutie zariadenia.

Balenie obsahuje:
1x prívesok na kľúče
1x návod na použitie.

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie