Hlasový záznamník ukrytý v kľúčenke s 16GB pamäť + aktivácia hlasom

Kód tovar: 09-063
79,00 € Cena bez DPH: 65,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Hlasový záznamník ukrytý v kľúčenke s 16GB pamäť + aktivácia hlasom je kompaktným zariadením zostrojeným pre nenápadnosť.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Hlasový záznamník ukrytý v kľúčenke s 16GB pamäť + aktivácia hlasom je kompaktným zariadením zostrojeným pre nenápadnosť. Počas nahrávania nevydáva žiadny zvuk ani svetlo čo zaručuje jeho diskrétnosť. Často prednášate na rôznych udalostiach? Potrebujete zachytiť rozhovor nenápadne a bez povšimnutia? Chcete mať hlasový záznamník vždy poruke? Nahrávač zvuku vám pomôže v akejkoľvek situácií. Odpočúvacie zariadenie funguje v dvoch režimoch. 

Režim aktivácie zvukom bude nahrávať hovorené slovo len ak budú zúčastnení reálne hovoriť, v opačnom prípade sa prepne do režimu stand by. Režim kontinuálneho nahrávania nahráva neustále v intervale 60 minút.  Prepínanie režimov je intuitívne pomocou posuvného tlačidla. Tlačidlo vysunuté nahor aktivuje režim aktivovaný zvukom/hlasom, pri posunutí do strednej polohy zariadenie uloží nahrávanie a vypne sa v spodnej polohe zas aktivujete režim kontinuálneho nahrávania. Nahrávač je napájaný cez vstavaný adaptér a tak sa nemusíte trápiť s batériami. Pri režime aktivovanom zvukom dokáže pracovať na plné nabitie približne 60 hodín, pri režime kontinuálneho nahrávania približne 6 hodín, čo vám zaručí jeho pripravenosť vždy keď to budete potrebovať.  Zariadenie na odpočúvanie je samozrejme kompatibilné s počítačovým systémom Mac aj Windows.

skrytý záznamník hlasu v kľúčenke

Hlasový záznamník nájde svoje využitie pri širokom spektre ľudí a disponuje mnohými kvalitnými funkciami. Ak kapacita batérie klesne na kritickú hranicu automatický uloží zvuk a až potom sa vypne. Disponuje aj inteligentnou redukciou ruchu – bit rate nahrávania až do 192kbps. Na prenos súborov medzi nahrávačom a počítačom nepotrebujete dodatočný software – jednoducho ich prepojíte USB káblom a prenesiete súbory. Pre funkciu prehrania nahratého zvuku jednoducho prepnite režim  off a zapojte slúchadlá do 3,5mm konektora. Už nikdy neriskujte že prídete o dôležitý rozhovor, prednášku či iný zvukový materiál.

Technické špecifikácie: 

  • Frekvencia: Mp3- 8KHz-48Khz 320Kbps, 32KHz - 48KHz 48Kbps - 192Kbps
  • VMA: 32Khz-48Khz 48Kbps-192Kbps
  • Pamäť: 16GB
  • Vstup: Micro USB
  • Kompatibilné systémy: Windows, Mac, Linux

Obsah balenia:

1x nahrávač zvuku v kľúčenke
1x usb kábel
1x slúchadlá
1x manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie