Monitorovacia HD IP kamera pre domáce použitie iCam Plus - 8 IR LED + rotačný uhol záberu až 360°

Kód tovar: 52-003
249,00 € 149,00 € Cena bez DPH: 124,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Monitorovacia HD IP kamera pre domáce použitie iCam Plus - 8 IR LED + rotačný uhol záberu až 360°, má široké možnosti využitia.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Monitorovacia HD  IP kamera pre domáce použitie iCam Plus - 8 IR LED + rotačný uhol záberu až 360°, má široké možnosti využitia. Kamera disponuje IR nočným videním do vzdialenosti 5m, PIR pohybovým senzorom a dvomi zvukovými senzormi. Má vstavané obojsmerné audio a prenos videa je v HD kvalite čo jej umožňuje využívať ju aj ako baby monitor, alebo interaktívnu Pet kameru pre vaše domáce zvieratá. Pri live prenose môžete využiť aj 4x digitálny zoom. Ide o samoinštalačný bezpečnostný systém, ktorý je určený pre interiérové použitie. IP kamera je vhodná hlavne do domácnosti na monitorovanie domu, bytu, detí aj domácich zvierat, ale dá sa využiť aj v kancelárii a na každom inom mieste, kde chcete mať prehľad o tom čo sa deje.

Domáca ip kamera plus s uhlom 360

Inštalácia je veľmi jednoduchá. Po stiahnutí  aplikácie Amaryllo s podporou operačného systému Android aj IOS cez Google play vás prevedie celou inštaláciou IP kamery. Aplikácia obsahuje rôzne nastavenia senzorov vďaka čomu si nastavíte IP kameru podľa svojej potreby. Pomocou aplikácie sa zariadenie spáruje s WiFi routerom a bezpečnostný systém je aktívny. Kamera si pamätá až 4 rôzne WiFi siete, preto nieje problém prenášať ju a meniť miesto využitia. V aplikácii je možné pripojiť aj ďalšie kamery od spoločnosti Amaryllo. Môžete tak mať pokryté viaceré miestnosti a prepínať medzi kamerami.

domáca IP kamera plus s uhlom pohladu 360

Kompletná komunikácia prebieha cez nepreniknuteľné 256 bitové šifrovanie. Kvalita, bezpečnosť a rýchlosť prenosu videa a zvuku je preto na tej najvyššej úrovni. Prostredníctvom aplikácie sledujete Live prenos s kamery v HD rozlíšení 1280x720. Pri narušení audio senzoru, alebo pohybového senzoru spustí kamera prenikavý alarm a dostanete textové a obrazové upozornenie cez aplikáciu na váš mobilný telefón. Môžete zahájiť Live prenos, aby ste videli čo sa deje. Po nastavení sa videozáznam, alebo fotografie môžu ukladať na pamäťovú kartu až do 32GB. Obojsmerné audio vám umožňuje komunikovať na diaľku. Kamera má vstavaný motorček, ktorý jej umožňuje pohyb o 360° čo vám umožní sledovať celú miestnosť v ktorej je kamera nainštalovaná. Voliteľnou funkciou zlepšujúce kvalitu obrazu je kompenzácia protisvetla. 

domáca ip kamera plus monitorovanie zvierat

Domáca IP bezpečnostná kamera je trvalo napájaná cez mikro USB a AC/DC adaptér. Spotreba energie je minimálna len 2A/5V čo vám umožňuje v prípade potreby napájať ju na miestach kde nemáte prístup k elektrickej sieti cez powerbank. Spoločnosť Amaryllo poskytuje ku kamere aj možnosť nastavenia externého úložiska na jej serveroch. Ponúka bezplatnú službu 3 dňového uchovávania alarmových videí. Pri každom alarme na externé úložisko zaznamená 10 sekundové video. To stačí na to aby ste zistili čo sa stalo a mali video-dôkaz. Amaryllo tiež poskytuje možnosť aktivovania si služby 30 dňového alebo 365 dňového servisu, ktorý poskytuje externý úložný priestor na svojich serveroch pre vaše videá a fotografie. Súčasťou balíčka sú aj ďalšie funkcie. Balík si môžete odskúšať v 30 dňovej skúšobnej verzii. Aktivovanie služby je možné v štyroch jednoduchých krokoch pomocou priloženeého návodu a QR kódu. Táto služba poskytovaná spoločnosťou Amaryllo je spoplatnená. Google poskytuje bezplatné úložné miesto 15GB a môžete sa naň pripojiť cez aplikáciu a váš google účet. 

amaryllo funkcie aplikácie

 

Vlastnosti:

plus WiFi bezpečnostná IP kamera s IR nočným videním
plus Uhol pohladu až 360°
plus PIR pohybový a 2x zvukový senzor s obojsmerným audio prenosom
plus Využitie mikroSD kart až do 32GB
plus Možnosť využiť ju ako baby monitor alebo na sledovanie domácich zvierat
plus Odosielanie upozornení o narušení na váš mobil

Špecifikácie:

Snímač obrazu: 1/4" CMOS
Rozlíšenie: HD 1280x720 30fps, 720P/480P, 360P
Digital zoom: 4x
Uhol záberu prostredníctvom otáčania kamery: 360°
Video kompresia: H.264, MJPEG
Pamäť: mikroSD karty do 32GB
Zabezpečenie videa: 256 bit šifrovanie
Sieťové protokoly: TCP/IP, UDP/IP, HTTP/HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
Zabudovaný mikrofón: áno
Pohybový senzor:  PIR pohybový senzor
Zvukový senzor: 2x zvukový senzor
Audio: vstavaný obojsmerný mikrofón
Odosielanie upozornení do zariadenia, text a obrázky : áno
Nočné IR videnie:  8x IR LED
Napájanie: 2A/5V sieťový zdroj s USB pripojením
Náhradný zdroj: možnosť pripojenia na powerbank
Operačný systém: iOS 7 a novší, Android 4.1 a novší
WiFi: Wi-Fi 802.11 b/g/n
Rozmery: 80x80x80 mm
Prevádzková teplota: 0-35°C
Hmotnosť: 222g

Obsah balenia:

1x Domáca IP bezpečnostná kamera
1x Mikro USB kábel
1x AC/DC adaptér
1x Manuál 

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie