Interiérová Full HD bezpečnostná IP kamera iCare FHD - 8 IR LED s núdzovým diaľkovým alarmom a detekciou tváre

Kód tovar: 52-004
289,00 € 189,00 € Cena bez DPH: 157,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Interiérová Full HD bezpečnostná IP kamera iCare FHD - 8 IR LED s núdzovým diaľkovým alarmom a detekciou tváre.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Interiérová Full HD bezpečnostná IP kamera iCare FHD - 8 IR LED s núdzovým diaľkovým alarmom a detekciou tváre. Má vstavané obojsmerné audio a prenos videa je vo Full HD kvalite čo umožňuje využívať ju aj ako domácu bezpečnostnú kameru, baby monitor, alebo interaktívnu Pet kameru pre vaše domáce zvieratá. Funkcia detekcie tváre umožní kamere rozoznávať ľudskú tvár. Pri spustení alarmu odošle kamera upozornenie s fotografiou pri detekovaní pohybu. Následne sa kamera snaží detekovať aj tvár a akonáhle sa jej to podarí odošle aj snímku tváre človeka. Zariadenie detekuje iba ľudskú tvár. Nereaguje na zvieratá alebo iné neživé veci. 

Detekcia pohybu je podporená aj funkciou sledovania osoby, alebo osôb v zornom uhle kamery. Servomotorček umožní kamere otáčanie a sledovanie pohybu detekovanej osoby. K zariadeniu je aj diaľkové ovládanie, ktoré slúži na spustenie núdzového videoalarmu. Po stlačení tlačítka vám príde na mobilný telefón správa, že bol aktivovaný núdzový videoalarm (ak je daná osoba vo vizuálnom dosahu objektívu a databáze zariadenie rozozná je tvár a pošle vám aj informáciu o koho ide). Následne môžete spustiť Live videoprenos a komunikovať s osobou cez obojsmerné audio, aby ste zistili čo sa stalo. Táto funkcia je ideálna napríklad pri starostlivosti o starších ľudí, alebo chorých.

Domáca ip kamera fhd s full hd a uhlom 360

Kamera disponuje IR nočným videním 8IR LED,  PIR pohybovým senzorom a dvomi zvukovými senzormi. Pri live prenose môžete využiť aj štvornásobný digitálny zoom. Ide o samoinštalačný bezpečnostný systém, ktorý je určený pre interiérové použitie. IP kamera je vhodná hlavne do domácnosti na monitorovanie domu, bytu, detí aj domácich zvierat, ale dá sa využiť aj v kancelárii a na každom inom mieste, kde chcete mať prehľad o tom čo sa deje. Inštalácia je veľmi jednoduchá. Po stiahnutí  aplikácie Amaryllo s podporou operačného systému Android aj IOS cez Google play vás prevedie celou inštaláciou IP kamery. 

Aplikácia obsahuje rôzne nastavenia senzorov vďaka čomu si nastavíte IP kameru podľa svojej potreby. Pomocou aplikácie sa zariadenie spáruje s WiFi routerom a bezpečnostný systém je aktívny. Kamera si pamätá až 4 rôzne WiFi siete, preto nieje problém prenášať ju a meniť miesto využitia. V aplikácii je možné pripojiť aj ďalšie kamery od spoločnosti Amaryllo. Môžete tak mať pokryté viaceré miestnosti a prepínať medzi kamerami.

bezpečnostná kamera s diaľkovým ovládaním a full hd + IR

Kompletná komunikácia prebieha cez nepreniknuteľné 256 bitové šifrovanie. Kvalita, bezpečnosť a rýchlosť prenosu videa a zvuku je preto na tej najvyššej úrovni. Prostredníctvom aplikácie sledujete Live prenos s kamery vo Full HD rozlíšení 1920x1080. Pri narušení audio senzoru, alebo pohybového senzoru spustí kamera prenikavý alarm a dostanete textové a obrazové upozornenie cez aplikáciu na váš mobilný telefón. Môžete zahájiť Live prenos, aby ste videli čo sa deje. Po nastavení sa videozáznam, alebo fotografie môžu ukladať na pamäťovú kartu až do 32GB. Obojsmerné audio vám umožňuje komunikovať na diaľku. Kamera má vstavaný motorček, ktorý jej umožňuje pohyb o 360° čo vám umožní sledovať celú miestnosť v ktorej je kamera nainštalovaná. Voliteľnou funkciou zlepšujúce kvalitu obrazu je kompenzácia protisvetla. 

domáca ip kamera fhd alarm kamera

Domáca IP bezpečnostná kamera je trvalo napájaná cez mikro USB a AC/DC adaptér. Spotreba energie je minimálna len 2A/5V čo vám umožňuje v prípade potreby napájať ju na miestach kde nemáte prístup k elektrickej sieti cez powerbank. Spoločnosť Amaryllo poskytuje ku kamere aj možnosť nastavenia externého úložiska na jej serveroch. Ponúka bezplatnú službu 3 dňového uchovávania alarmových videí. Pri každom alarme na externé úložisko zaznamená 10 sekundové video. To stačí na to aby ste zistili čo sa stalo a mali video-dôkaz. Amaryllo tiež poskytuje možnosť aktivovania si služby 30 dňového alebo 365 dňového servisu, ktorý poskytuje externý úložný priestor na svojich serveroch pre vaše videá a fotografie. Súčasťou balíčka sú aj ďalšie funkcie. Balík si môžete odskúšať v 30 dňovej skúšobnej verzii. Aktivovanie služby je možné v štyroch jednoduchých krokoch pomocou priloženého návodu a QR kódu. Táto služba poskytovaná spoločnosťou Amaryllo je spoplatnená. Google poskytuje bezplatné úložné miesto 15GB a môžete sa naň pripojiť cez aplikáciu a váš google účet. 

amaryllo funkcie aplikácie

 

Vlastnosti:

plus WiFi bezpečnostná IP kamera s IR nočným videním
plus Funkcia detekcie tváre a sledovanie detekovanej osoby
plus PIR pohybový a 2x zvukový senzor s obojsmerným audio prenosom
plus Využitie mikroSD kart až do 32GB
plus Diaľkový ovládač pre spustenie núdzového alarmu
plus Odosielanie upozornení o narušení na váš mobil

Špecifikácie:

Snímač obrazu: 1/2,7" CMOS
Rozlíšenie: Full HD 1920x1080 30fps, 720P, 480P, 360P
Digital zoom: 4x
Uhol záberu prostredníctvom otáčania kamery: 360°
Video kompresia: H.264, MJPEG
Pamäť: mikroSD karty do 32GB
Zabezpečenie videa: 256 bit šifrovanie
Sieťové protokoly: TCP/IP, UDP/IP, HTTP/HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
Zabudovaný mikrofón: áno
Funkcia detekcie tváre: áno (sledovanie detekovanej osoby + databáza tvárí)
Pohybový senzor:  PIR pohybový senzor
Zvukový senzor: 2x zvukový senzor
Audio: vstavaný obojsmerný mikrofón
Odosielanie upozornení do zariadenia, text a obrázky : áno
Nočné IR videnie: 8x IR LED
Napájanie: 2A/5V sieťový zdroj s USB pripojením
Náhradný zdroj: možnosť pripojenia na powerbank
Operačný systém: iOS 7 a novší, Android 4.1 a novší
WiFi: Wi-Fi 802.11 b/g/n
Rozmery: 80x80x80 mm
Prevádzková teplota: 0-35°C
Hmotnosť: 222g


Obsah balenia:

1x Domáca IP bezpečnostná kamera
1x Mikro USB kábel
1x AC/DC adaptér
1x Diaľkový ovládač
1x Manuál 
 

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie