Reklama - LED svietiaci panel Srdce

Kód tovar: 78-002
119,00 € Cena bez DPH: 99,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
+

Reklama - LED svietiace Srdce na označenie prevádzky či ako dekorácia dodá vášmu priestoru šmrnc, ktorý zaručene nikto neprehliadne.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Príslušenstvo k produktu

Popis produktu

Reklama - LED svietiace Srdce na označenie prevádzky či ako dekorácia dodá vášmu priestoru šmrnc, ktorý zaručene nikto neprehliadne a priláka potencionálnych zákazníkov. Štýlová dekorácia, ktorú bežne nájdete v baroch a nočných kluboch je teraz prístupná aj pre váš domov, či do Vašich obchodných prevádzok. Klasické reklamné bannery, či plagáty sa stávajú prežitkom a veľa z nás si ich už ani nevšíma, práve vďaka ich vizuálnej preplnenosti. Každý z nás sa rád odlíši niečim iným a to platí pre jednotlivca, rovnako ako pre podnikanie kde je to doslova nevyhnutné. Vďaka LED svetelným dekoračným nápisom, či logám rozžiarite priestor či upútate pozornosť všetkých okolo. LED reklamy, ktoré Vás oslovia.

Reklama - LED svietiaci panel Srdce - Led svetelné dekoračné a informačné nápisy.

LED svetelné dekoračné nápisy – ktoré vďaka svieteniu vytŕčajú spomedzi bežných reklamných a informačných nosičov. Ich veľkou výhodou je možnosť ich opakovane umiestniť kdekoľvek Vám to vyhovuje. Dokonale sa hodia do kancelárií (pre spríjemnenie prostredia), obchodných prevádzok (ako efektívna reklama či poster), alebo k vám domov (ako moderný dizajn). Poslúžia aj ako navigačné led svetelné nápisy pre upútanie zákazníka. Led svetelné dekoračné nápisy sa dodávajú priamo na na priesvitnej umelohmotnej podložke, takže ich môžete umiestniť prakticky kdeľkovek.

 

Špecifikácie: 

Tvar: Srdce
Rozmery - 34x32cm
Napájanie - USB 5V
Dĺžka napájacieho kábla - cca. 180cm

Obsah balenia:

1x Led svetelné logo

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

100%
100%
Nikola

Reklama - LED svietiaci panel Srdce

Svietiace srdce som kupovala do izby mojim dvom dcéram namiesto nočnej lampy. Viem, že sa takéto tabule používajú v podnikoch no mne to prišlo ako dobrý nápad. Dcéram sa páči a vždy zaujme aj návštevu takže účel splnila.
Cena by mohla byť nižšia