Reklamné LED svietiace neon logo na stenu - ČEREŠNE

Kód tovar: 78-091
99,00 € Cena bez DPH: 82,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Reklamné LED svietiace neon logo na stenu - ČEREŠNE, ideálna dekorácia na stenu v obchodných prevádzkach (reštaurácie, kluby, diskotéky).

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Reklamné LED svietiace neon logo na stenu - ČEREŠNE, ideálna dekorácia na stenu v obchodných prevádzkach (reštaurácie, kluby, diskotéky), na prilákanie potencionálnych zákazníkov. Reklamný svietiaci banner a Led svetelné dekoračné a informačné nápisy, ktoré dodajú vášmu priestoru šmrnc a ktorý zaručene nikto neprehliadne. Štýlová dekorácia, ktorú bežne nájdete v baroch a nočných kluboch je teraz prístupná aj pre váš domov, či do Vašich obchodných prevádzok. 

Klasické reklamné bannery, či plagáty sa stávajú prežitkom a veľa z nás si ich už ani nevšíma, práve vďaka ich vizuálnej preplnenosti. Každý z nás sa rád odlíši niečim iným a to platí pre jednotlivca, rovnako ako pre podnikanie kde je to doslova nevyhnutné. Vďaka LED svetelným dekoračným nápisom, či logám rozžiarite priestor, či upútate pozornosť všetkých okolo. LED reklamy, ktoré Vás oslovia.

LED svietiace NEÓN nápisy - najlepšia LED reklama

čerešne svetelné logo neon napis

LED svetelné dekoračné nápisy – ktoré vďaka svieteniu vytŕčajú spomedzi bežných reklamných a informačných nosičov. Ich veľkou výhodou je možnosť ich opakovane umiestniť kdekoľvek Vám to vyhovuje. Dokonale sa hodia do kancelárií (pre spríjemnenie prostredia), obchodných prevádzok (ako efektívna reklama, či poster), alebo k vám domov (ako moderný dizajn). Poslúžia aj ako navigačné led svetelné nápisy pre upútanie zákazníka. Led svetelné dekoračné nápisy môžete umiestniť prakticky kdeľkovek.

Svietiaci nápis - ČEREŠNE

Neonový pútač svieti červenou a zelenou farbou. Napája sa pomocou USB konektora, či už do adaptéra, USB vstupu na počítači, alebo USB powerbankou. Napájací kábel je dlhý 200cm. Môže sa napájať aj na 2xAA batérie.

ceresne led svietiaci neon napis

Špecifikácie: 

Motív: Čerešne
Farba svetla: červená, zelená
Rozmery: 22,5x19x1,7cm
Napájanie: 5V USB kábel / 2xAA batérie
Dĺžka napájacieho kábla: cca. 200cm
S výkrojom na zavesenie
 

Obsah balenia:

1x Led svetelný nápis - farba červeno zelená

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie