LED svetelná reklama - Zmrzlina

Kód tovar: 78-007
149,00 € Cena bez DPH: 124,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

LED svetelná reklama - Zmrzlina. Led svetelné dekoračné a informačné nápisy. LED logo v tvare Zmrzliny, ktoré dodá vášmu priestoru šmrnc.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Príslušenstvo k produktu

Popis produktu

LED svetelná reklama - Zmrzlina. Led svetelné dekoračné a informačné nápisy. LED logo v tvare Zmrzliny, ktoré dodá vášmu priestoru šmrnc a ktorý zaručene nikto neprehliadne. Štýlová dekorácia, ktorú bežne nájdete v baroch a nočných kluboch je teraz prístupná aj pre váš domov, či do Vašich obchodných prevádzok. Klasické reklamné bannery, či plagáty sa stávajú prežitkom a veľa z nás si ich už ani nevšíma, práve vďaka ich vizuálnej preplnenosti. Každý z nás sa rád odlíši niečim iným a to platí pre jednotlivca, rovnako ako pre podnikanie kde je to doslova nevyhnutné. Vďaka LED svetelným dekoračným nápisom, či logám rozžiarite priestor či upútate pozornosť všetkých okolo. LED reklamy, ktoré Vás oslovia.

LED svietiace nápisy - najlepšia LED reklama

LED svetelné dekoračné nápisy – ktoré vďaka svieteniu vytŕčajú spomedzi bežných reklamných a informačných nosičov. Ich veľkou výhodou je možnosť ich opakovane umiestniť kdekoľvek Vám to vyhovuje. Dokonale sa hodia do kancelárií (pre spríjemnenie prostredia), obchodných prevádzok (ako efektívna reklama či poster), alebo k vám domov (ako moderný dizajn). Poslúžia aj ako navigačné led svetelné nápisy pre upútanie zákazníka. Led svetelné dekoračné nápisy sa dodávajú priamo na na priesvitnej umelohmotnej podložke, takže ich môžete umiestniť prakticky kdeľkovek.

Tento konkrétny LED svetelný nápis – Zmrzlina sa dokonale hodí k vášmu podnikaniu v gastronómií (zmrzlináreň, reštaurácia) kde v letných mesiacoch priláka Vašich zákazníkov aby sa trošku schladili.

Špecifikácie: 

Tvar: Zmrzlina
Rozmery - 45,5x25,4cm
Napájanie - USB 5V
Dĺžka napájacieho kábla - cca. 180cm

Obsah balenia:

1x Led svetelné logo

Diskusia k produktu (2)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Vla

LED zmrzlina

Vladimir Ludvik odpovedať

Prosim upresnenie, ci 1 balenie LED zmrzliny obsahuje adapter aj s nabijacim kablom 180 cm. Tieto udaje sa uvadzaju v technickej specifikacii, ale nie v obsahu balenia LED zmrzliny, dakujem. Teda ci je balenie kompletne....

Cool Mania

LED svetelná reklama - Zmrzlina

Pavel Kováčik odpovedať

Dobrý deň,
USB adaptér nie je súčasťou balenia. Čo sa týka napájacieho káblu, tak ten je už od výroby pripojený k LED logu a má dĺžku približne 180cm.

Jos

LED svetelná reklama - Zmrzlina

Josef Hruška odpovedať

Aká je rozme tá svetelná zmrzlina?

Preložené z: cs
Cool Mania

LED svetelná reklama - Zmrzlina

Pavel Kováčik odpovedať

Dobrý deň,
Rozmery sú 45,5 x 25,4 cm.

Preložené z: cs
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

100%
100%
Sebastián

LED svetelná reklama - Zmrzlina

Šikovný doplnok do našej cukrárne. Počas pandémie sme sa rozhodli trochu upraviť interiér našej cukrárne. Po znovuotvorení určite poteší našich zákazníkov.
Vyššia cena
Preložené z: cs