Športový set na bicykel - cyklistická prilba Livall BH60SE + multifunkčný nadstavec s powerbankom 5000mAh + nano snímač rýchlosti

Kód tovar: 64-005
307,00 € 229,00 € Cena bez DPH: 190,83 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Športový set na bicykel - cyklistická prilba Livall BH60SE + multifunkčný nadstavec s powerbankom 5000mAh + nano snímač rýchlosti sú skvelými smart doplnkami pre jazdu na bicykli.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Športový set na bicykel - cyklistická prilba Livall BH60SE + multifunkčný nadstavec s powerbankom 5000mAh + nano snímač rýchlosti sú skvelými smart doplnkami pre jazdu na bicykli, ktoré ponúkajú rôžne užitočné funkcie. Smart prilba - Livall BH60SE ponúka Bluetooth handsfreesignalizovanie smeru jazdy a taktiež vie vyslať SOS signál v prípade nehody. Bicykel patrí v dnešnej dobe medzi obľúbené aktivity a taktiež slúži aj ako forma dopravy do práce, avšak netreba zabúdať na bezpečnosť. Jedným z prvkov je prilba, ktorej primárnou úlohou je chrániť hlavu v prípade pádu. 

Prilba, ale môže ponúkať ďaleko viac ako len základnú bezpečnosť. Livall prišiel s jedinečnou inteligentnou prilbou, ktorá kombinuje bezpečnosť, technológie a dizajn vo veľmi vysokej kvalite vďaka čomu bude Vaša jazda na bicykli zážitkom. Až 24 ventilačných otvorov zabezpečuje výborný prívod vzduchu v horúcom letnom počasí. Skvelý a funkčný dizajn s mimoriadne ľahkou konštrukciou len 285g robí z Livall BH60SE perfektnú prilbu pre dennodennú jazdu na bicykli. 

Cyklistická prilba Livall BH60SE

Každému cyklistovi by malo záležať aby bol na cestnej komunikácií dostatočne viditeľný z dôvodu bezpečnosti vo dne i v noci. Pomocou Livall smart prilby to nebude problém, nakoľko má v zadnej časti integrované intenzívne LED diódy viditeľné za každého počasia. Diódy môžu dokonca zobrazovať aj signalizáciu smeru jazdy. V prilbe je zabudovaný aj Bluetooth set so stereo reproduktormi a mikrofónom s potlačením okolitého šumu. Cez Bluetooth je možné sa pripojiť k mobilnému telefónu pomocou voľne dostupnej aplikácie "Livall Riding" (iOS a Android), ktorá poskytuje všetky potrebné informácie z bicyklovania. Následne po spárovaní prilby so smartfónom sa otvárajú nové možnosti využitia ako prijímanie telefonátov, počúvanie obľúbenej hudby alebo pokyny navigácie z telefónu. K dispozícií je aj bezplatná komunikácia Walkie-talkie dostupná medzi prilbami Livall, ktorá funguje na báze vysielačky. Prilba Livall taktiež znásobuje bezpečnosť integrovaným senzorom otrasu, ktorý v prípade pádu vyšle SOS signál na predvolené číslo kontaktnej osoby s Vašou aktuálnou polohou, ak zostanete v bezvedomí. Chod prilby zabezpečuje dobíjateľná batéria s kapacitou 450 mAh, ktorá na jedno nabitie vydrží až 10 hodín pri LED signalizácií a pri režime počúvania hudby okolo 3 - 6 hodín. 


prilba Livall BH60SE

 

Ovládanie prilby je možné pomocou gumených tlačidiel nachádzajúcich sa v prednej časti prilby zospodu, ktoré slúžia na zapnutie a vypnutie svetelnej signalizácie, prijatie hovoru a reguláciu hlasitosti zvuku z reproduktorov, ako aj ovládanie voľby skladieb. Vedľa tlačidiel je umiestnený magnetický port pre dobíjanie a mikrofón. Všetky časti sú dostatočne izolované pred vodou a potom. Pre pohodlné ovládanie prilby je súčasťou balenia aj bezdrôtový ovládač, ktorý sa jednoduchým spôsobom upevňuje na riadidlá bicykla pomocou gumičky. Príslušným ovládačom vieme aktivovať smerovú signalizáciu, zároveň ním vieme prijať hovor, regulovať hlasitosť zvuku, zapnúť fotoaparát na smartfóne a následne odfotiť alebo zapnúť vysielačku Walkie-talkie medzi prilbami Livall. Ak patríte medzi aktívnych cyklistov a zároveň radi využívate moderné technológie, tak túto inteligentnú prilbu určite oceníte. Nie len, že uľahčuje komunikáciu počas jazdy bez nutnosti zastavenia, ale zároveň zvyšuje Vašu bezpečnosť. Prilba svoje využitie nájde aj pri jazde na koni, kolieskových korčuliach, skateboarde atď. V našom e-shope nájdete aj iné modely prilby od značky Livall. 
 

Livall aplikácia Livall aplikacia funkcie Livall sos signal Livall prilba nastavenia Livall prilba udaje z jazdy


Multifunkčný nadstavec na mobil so zabudovaným 5000mAh powerbankom. Predstavec sa dá namontovať na riadidlá s priemerom 31,8mm. Zariadenie sa skladá z predstavca so zabudovaným powerbankom, ktorý spája kostru bicykla s riadidlami a držiaku na mobilný telefón. Dá sa do neho pevne uchytiť mobilný telefón s veľkosťou displeja  4-6 palcov. Má vertikálne polohovatelné rameno a hlavica držiaka sa dá otáčať o 360º. Svoj mobilný telefón si tak môžete nastaviť do potrebnej polohy a mať ho vždy na očiach. Vstavaný powerbank vám zaručí, že bude váš mobilný telefón vždy nabitý nech ste kdekoľvek. Pre kontrolu stavu nabitia powerbanku slúži LED indikátor batérie so 4 stupňami nabitia. To sa vám určite hodí napríklad pri používaní mobilného telefónu ako GPS navigácie kde je zvýšená spotreba energie, pri prepojení s handsfree, alebo využití iných funkcií. 

 

multifunkčný predstavec možnosti nastavenia

 

Nano snímač rýchlosti bicykla cez mobil je inovatívny spôsob sledovania rýchlosti, prejdených kilometrov a mnohých iných funkcií prostredníctvom vašeho mobilného telefónu. Zariadenie sa inštaluje na kľuku pedálov z pravej strany. Zastrčíte ho namiesto záslepky matice, ktorou je prichytená kľuka k rámu bicykla. Snímač je napájaný gombíkovou batériou a s vašim telefónom sa spáruje cez bluetooth pripojenie. Pomocou mobilnej aplikácie, ktorá je voľne stiahuteľná, bude nano snímač odosielať informácie o vašej aktuálnej rýchlosti, prejdených kilometrov a iných funkciách, ktoré aplikácia obsahuje. Snímač napájaný gombíkovou batériou vydrží v pohotovostnom režime až  do 180 dní.

 

nano snímač rýchlosti a cez mobil

 

 

Livall prilba BH60SE

Vlastnosti Livall prilby: 

plus  Kvalitné spracovanie prilby
plus  Bluetooth ovládanie cez aplikáciu
plus  Intenzívne LED diódy so signalizáciou smeru
plus  SOS signál s lokalizáciou nehody
plus  Výdrž batérie v prilbe až 10 hodín

 

Špecifikácie Livall prilby:

Model: BH60SE
Obvod hlavy: 55 - 61 cm
Zadné svetlá: 8 plnohodnotných LED svetiel
Bluetooth: BT 4.1 + HFP/ HSP/ A2DP, dosah maximálne 10 metrov
Reproduktory: stereo 2x 0,5W
Mikrofón: -39 dB
Batéria: 450 mAh 
Napájanie: DC-5V / 0,5 A
Nabíjací port: magnetický USB kábel
Doba nabíjania: 3 hodiny
Pracovná doba: max. 10 hodín, pri počúvaní hudby 3 až 6 hodín
Pohotovostný režim: max. 180 dní
Prevádzková teplota: 0°C do 40°C
Rozmery: 285 x 230 x 150 mm
Hmotnosť: 285 g

livall ovládač na riadidlá

Špecifikácie Livall ovládača:

Model: BR80
Dosah vzdialenosti od prilby: 10 metrov
Tlačidlá: 4 smerové, funkčné tlačidlo, Walkie-talkie tlačidlo, tlačidlo na fotografovanie
Aplikácia: pre všetky druhy bicyklov
Batéria: 220 mAh
Pohotovstný režim: 2 roky
Rozmery: 58 x 37 x 55 mm
Hmotnosť: 18 g

 

Držiak na mobilný telefón špecifikácie

Vlastnosti držiaka na mobilný telefón:

plus Držiak na mobilný telefón so vstavaným powerbankom
plus Inštalácia na riadidlá
plus Powerbank s kapacitou až 5000mAh a LED indikátorom nabitia
plus Flip vertikálny uhol pohybu držiaka až 200º 
plus Hlava držiaka nastaviteľná všetkými smermi o 360º
plus Pre veľkosť displeja mobilného telefónu od 4 do 6 palcov 

 

Špecifikácie držiak na mobilný telefón:

Farba: čierna
Riadidlá Priemer: 31,8 mm
Rozmer veľkosti telefónu: 4-6 palcový displej
Kapacita batérie: 3.7V / 5000mAh
Nabíjací port: Micro USB 5V / 2A
Doba nabíjania: cca. 3.5hrs
Výstupný port: Micro USB 5V / 2A
Indikátor batérie: stav batérie 4 stupne
Nastavenie držiaka: otočné o 360º nastaviteľné v 4 smeroch
Flip Uhol: viac ako 200 stupňov
Dĺžka predstavca: 120mm

livall nano snímač rýchlosti špecifikácie

Vlastnosti nano snímač rýchlosti:

plus Snímanie rýchlosti  s prepojením cez mobilný telefón
plus Jednoduchá inštalácia
plus Pohotovostná doba až do 180 dní
plus Snímanie rýchlosti, prejdených kilometrov a ďaľšie funkcie
 

Špecifikácie nano snímač rýchlosti:

Napájanie: gombíková batéria CR2032 3V 210mAH
Montáž : vonkajšia strana pravej bočnej kľuky
Pohotovostná doba: Max. do 180 dní
Veľkosť nano snímača: 30 × 30 × 12 mm
Prepojenie: bluetooth

 

Obsah balenia:
1x Smart prilba Livall BH60SE
1x Ovládač s nádstavcom na riadidlá
1x Micro USB dobíjací kábel
1x Nastaviteľný držiak
1x Predstavec riadidiel
1x Vstavaný powerbank 5000mAh
1x Nano snímač rýchlosti
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie