Chladnička na víno v tvare suda 40L / 15 fľiaš

Kód tovar: 62-009
499,00 € Cena bez DPH: 415,83 €
vypredané Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný.
Expresné odoslanie v rámci US

Chladnička na víno v tvare suda 40L / 15 fľiaš - exkluzívna chladnička na víno v prevedení dreveného suda zaujme na prvý pohľad.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Chladnička na víno v tvare suda  40L / 15 fľiaš - exkluzívna chladnička na víno v prevedení dreveného suda zaujme na prvý pohľad. Odborníci odporúčajú podávať víno v správnej teplote a to nebude problém vďaka integrovanému digitálnemu panelu. Jednoducho si nastavíte presnú reguláciu teploty pre zachladenie vášho vína aby ste ho mohli servírovať v optimálnej teplote. 

Mini chladnička v tvare suda pre dokonalé vychladenie našich obľúbených nápojov. Jednou z podstatných čŕt nápojov a to nie len tých alkoholických je práve ich teplota počas podávania. Tá sa najťažšie dosahuje práve počas horúcich letných dní. Dokonalá imitácia dreva vyvoláva príjemný starožitný dojem. Objem až 40 litrov stačí na vychladenie dostatočného množstva cca 15 nápojov. Túto chladničku ocenia predovšetkým milovníci vína.

Minichladničky pre dokonalé vychladenie našich obľúbených nápojov. Uľahčite si život - táto malá chladnička na víno, nápoje, aťd. Vám dokonale zapadne do vašej záhradky, alebo interiéru chaty. Mini chladničky prenosné rôzneho druhu na predaj – lacné môžeš kúpiť online v našom obchode. Kvalitné spracovanie a k tomu adekvátna cena.

chladnička v tvare suda

Špecifikácie: 

Typ: BC-40
Objem: 40 litrov / 15 fľašiek
Chladenie: 18-25°C pod okolitú teplotu
Material: Plast
Rozmery: 475(Priemer na vrchu) x 600(Priemer v strede) x 780(Výška) mm
Váha: 15,9kg

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie