Bluetooth rukavice na mobil - Telefonovanie + dotyk cez rukavice

Kód tovar: 88-247
55,00 € 45,00 € Cena bez DPH: 37,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Bluetooth rukavice na mobil - Telefonovanie + dotyk cez rukavice na Váš smartphone, sú šikovným gadgetom, ktorý sa hodí hlavne v zime.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Bluetooth rukavice na mobil - Telefonovanie + dotyk cez rukavice na Váš smartphone sú šikovným gadgetom, ktorý sa hodí hlavne v zime. Každý z nás poznáme ten pocit, keď ideme z obchodu, alebo práce počas tmavých večerov a máme chuť s niekým telefonovať aby sme sa necítili sami. Problémom, ale často býva práve zima a mráz. Vďaka rukaviciam s bluethooth pripojením nebudete mať žiadny problém. V palci sa nachádza reproduktor, vďaka ktorému budete počuť hovor ale rovnako je možné cez neho počúvať hudbu. V ovládacom paneli je zas umiestnený mikrofón a samotné ovládanie hovoru, či prehrávania hudby. Pri prichádzajúcom hovore teda stačí prijať hovor a priložiť si ruku palcom k uchu. Pozor je dôležité aby ste mali po nasadení rukavice ovládací panel na vnútornej (dlaňovej) strane zápästia. 

Cez bluetooth rukavice viete pohodlne počúvať hudbu alebo ovládať svoj smartfón.

bluetooth rukavice na mobilpocuvanie hudby cez rukavice

Rukavice ponúkajú aj aj dobrú výdrž batérie. Na jedno úplné nabitie vydržia cca do 5-8 hodín. Po celý čas vaše ruky udržia v teple a komforte. Rukavice sú unisex a teda vhodné ako bluetooth rukavice pre muža a ženu. Vďaka precíznemu spracovaniu je ich ovládanie stabilné (nešmýka sa cez látku) a pevné. Ukazovák, prostredník a palec su k tomu potiahnuté špeciálnou látkou, vďaka ktorej je možné ovládať telefón aj bez toho aby ste si rukavicu dali dole. Špičkové rukavice na volanie bez problémov pripojíte cez bluetooth na zariadenia s operačným systémom iOS aj Android - čo garantuje ich všestranné použitie.

Obsah balenia:

1x Bluetooth rukavice
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie