Shutter POP - multimedia ovládač pre mobily (foto + hudba)

Kód tovar: 49-004
29,00 € 12,00 € Cena bez DPH: 10,00 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Shutter POP multimedia ovládač je vynikajúcim pomocníkom každého hudobného fanatika. Táto skvelá pomôcka vás určite zaujme, pokiaľ sa bez vašej obľúbenej hudby nepohnete ani na krok.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Príslušenstvo k produktu

Popis produktu

Shutter POP multimedia ovládač pre mobily je vynikajúcim pomocníkom pre každého mobil maniaka. Táto skvelá pomôcka vás určite zaujme, pokiaľ sa bez vašej obľúbenej hudby či fotografie nepohnete ani na krok.

Určite poznáte nekonečné preklikávanie piesni vo vašom mobilnom telefóne. Táto činnosť je prinajmenšom nepríjemná, kvôli neustálemu vyťahovaniu a vkladaniu smartphonu do vreciek, alebo puzdier. Odteraz môžete váš telefón nechať pekne na pokoji tam, kde si ho uložíte. Shutter POP ovládač si jednoducho spárujete s vaším mobilom pomocou funkcie Bluetooth. Ovládač je okamžite aktívny a môžete začať preklikávať vaše piesne s nevídaným pohodlím bez strachu, že vám môže váš mobilný telefón vykĺznuť z rúk.

Takisto fotenie mobilným fotoaparátom môže byť jednoduchšie, ako by ste si vedeli predstaviť. Nebavia vás už roztrasené, zle namierené, alebo úplne nepoužiteľné sefie fotky, ktoré vznikajú kvôli nepraktickej spúšti mobilného fotoaparátu? Máme pre vás jednoduché a k tomu štýlové riešenieShutter POP multimedia ovládač vám dokáže, že fotenie mobilným fotoaparátom môže byť jednoduchšie, ako by ste si vedeli predstaviť. 

Shutterball multimedia

Kompatibilita

  • Apple: iOS7 a ďalšie
  • Android: OS 4.4.4 a ďalšie

Výdrž batérie

  • približne 5 rokov s batériou CR2016

Dostupnosť aplikácie 

  • Zdarma

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie