Shutter Ball Master - diaľkové ovládanie mobilného fotoaparátu

Kód tovar: 49-001
19,00 € 7,00 € Cena bez DPH: 5,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
+

Shutter Ball Master tlačítko - diaľkové ovládanie mobilného fotoaparátu v množstve farebných prevedení vám dokáže, že fotenie mobilným fotoaparátom môže byť jednoduchšie.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Príslušenstvo k produktu

Popis produktu

Shutter Ball Master tlačítko - diaľkové ovládanie mobilného fotoaparátu v množstve farebných prevedení vám dokáže, že fotenie mobilným fotoaparátom môže byť jednoduchšie, ako by ste si vedeli predstaviť. Nebavia vás už roztrasené, zle namierené, alebo úplne nepoužiteľné sefie fotky, ktoré vznikajú kvôli nepraktickej spúšti mobilného fotoaparátu? Máme pre vás jednoduché a k tomu štýlové riešenie. Shutter Ball ovládač v množstve farebných prevedení vám dokáže, že fotenie mobilným fotoaparátom môže byť jednoduchšie, ako by ste si vedeli predstaviť.

Shutter Ball


Prepojte Shutter Ball ovládač s vaším mobilným telefónom pomocou Bluetooth, aktivujte si bezplatnú aplikáciu Shutter Ball panorama a môžete začať s fotením. Dizajn Shutter Ball ovládača sa dokonalé hodí ku každému druhu oblečenia, vďaka čomu ho môžete mať neustále pri sebe. Nízka spotrebe energie zabezpečí výdrž batéri aj niekoľko rokov.

Shutter Ball kompabilita

Shutter Ball ovládač je kompatibilný s väčšinou mobilných zariadení. Bez problémou spolupracuje s operačnými systémami ako Android, iOS. Rovnako je vhodný pri použití v kombinácií s tabletom.

Shutter ball Shutter ball controller

 

Nezáleží na tom či sa fotíte sami, alebo s niekým. Shutter Ball ovládač je najlepším pomocníkom v každej situácií. Výbornou funkciou je ovládanie niekoľkých mobilných telefónov jedným ovládačom. Pomocou tejto funkcie sa vyhnete otravnému preposielaniu spoločných fotografií. 

Shutter ball wifi wireles

 

Špecifikácie:

  • Kompatibilita: Android, iOS
  • Výdrž batérie: do 10 mesiacov s batériou CR2032

Diskusia k produktu (1)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Jan

Shutter Ball Master - diaľkové ovládanie mobilného fotoaparátu

Dobrý den, vyhráli jsme shutter ball a když jsme vytáhli a zmáčkli jsme ho, tak to blikalo modře, protože máme modrý, ale teď, když jsme to chtěli zkusit propojit s aplikací a zmáčkli jsme, tak se nic nerozsvítilo jenom to červeně problikává. Má se to nějak nabíjet? Děkuji

Cool Mania

Shutter Ball Master - diaľkové ovládanie mobilného fotoaparátu

Pavel Kováčik odpovedať

Dobrý deň,
Zariadeniu sa pravdepodobne vybila batéria. Batériu vymeníte tak, že jednu polovičku guličky (tá kde je nápis shutterball) otočíte v proti smere hodinových ručičiek a krytku vyberiete. Následne vymente batériu a krytku založte späť.

Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie