Kalkulacka solarna 6,5" + LCD zápisník ako poznámkový blok + Pero na písanie

Kód tovar: 11-675
32,00 € Cena bez DPH: 26,67 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Kalkulacka solarna 6,5" + LCD zápisník ako poznámkový blok + Pero na písanie spája funkcie klasickej kalkulačky a elektronického notebooku pre písanie poznámok a výpočtov.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Kalkulacka solarna 6,5" + LCD zápisník ako poznámkový blok + Pero na písanie spája funkcie klasickej kalkulačky a elektronického notebooku pre písanie poznámok a výpočtov. Táto inovatívna kombinácia rozširuje možnosti použitia od jednoduchých výpočtov až po zložité záznamy a poznámky. Vďaka kompaktnej veľkosti je ideálnym spoločníkom pre profesionálov, študentov aj domácnosti, ktoré potrebujú efektívne nástroje na správu svojich denných úloh.

Kalkulačka s LCD panelom ako zápisník s Perom na písanie

Kalkulačka solárna s LCD panelom ako zápisník

Možnosť písania na dotykový lcd obrazovku

Kalkulačka je vybavená dotykovým LCD panelom, ktorý poskytuje užívateľom vysoký komfort pri práci. Notepad umožňuje presné ovládanie a zapisovanie informácií, čím zvyšuje efektivitu a znižuje čas potrebný na dosiahnutie výsledkov. Ľahká manipulácia a intuitívne ovládanie sú kľúčové aspekty, ktoré prispievajú k celkovej spokojnosti používateľov.

kalkulacka solarna s notepadom pre pisanie poznamok

Vždy po ruke pre rýchle výpočty

Vďaka svojej pohodlnosti na uloženie je toto zariadenie ideálne pre ľudí na cestách. Môžete ho mať vždy pri sebe, či už v taške, vrecku alebo na pracovnom stole, a kedykoľvek rýchlo vypočítať alebo uložiť dôležité informácie. Táto dostupnosť zabezpečuje, že nikdy neprídete o dôležité údaje, alebo výpočty, keď ich najviac potrebujete.

solarna kalulacka so zapisnikom

Ideálny pre každodenné použitie

Zariadenie je navrhnuté tak, aby vyhovovalo potrebám širokého spektra používateľov. Je ideálnym riešením pre prácu, kde pomáha s rýchlymi výpočtami a zaznamenávaním stretnutí, alebo poznámok. V školskom prostredí umožňuje študentom efektívne spracovávať matematické problémy a učebné poznámky. Domácnosti ocenia jeho schopnosť pomôcť s každodennými úlohami, ako je plánovanie rozpočtu či iné výpočty.

zapisnik s kalkulackou

Široká škála aplikácií

Toto zariadenie je navrhnuté tak, aby spĺňalo rôzne potreby používateľov prostredníctvom svojej širokej škály aplikácií. Od jednoduchých výpočtov až po komplexné záznamy, poskytuje flexibilné riešenia pre rôzne scenáre použitia. Jeho adaptabilita a multifunkčnosť sú kľúčové faktory, ktoré umožňujú používateľom zvýšiť svoju produktivitu a efektivitu vo všetkých aspektoch ich života.


Špecifikácia:

Veľkosť výrobku: 160*180*9 mm
Čistá hmotnosť: 147g
Materiál: Materiál: LCD Liquid crystal panel + odolný ABS
Rám+plastové tlačidlo
Batéria: 1: Batéria CR2016 /Solárna energia
Vymazanie jedným kliknutím, 12-miestny displej
Tlačidlo uzamknutia


Obsah balenia:

1x Solárna kalkulačka so zápisníkom
1x Pero na písanie
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie