Mini hlasový prekladač - ZERO pre smartphone  Android/iOS - 40 jazykov / 93 prízvukov

Kód tovar: 70-017
149,00 € Cena bez DPH: 124,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Handsfree mini prenosný prekladač - ZERO pre mobilné telefóny (Android/iOS) Plug&Play + APP ovládanie - podpora 40 jazykov / 93 prízvukov.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Handsfree mini prenosný prekladač - ZERO pre mobilné telefóny (Android/iOS) Plug&Play + APP ovládanie - podpora 40 jazykov / 93 prízvukov. Ak často cestujete, či už je to za prácou, za prieskumom alebo je to jednoducho vaše hobby, tak potom viete aké to môže byť problematické, keď pri objavovaní pamiatok krajiny, v ktorej sa nachádzate, alebo pri spoznávaní novej kultúry a ľudí, narazíte na bariéru cudzieho jazyka. A práve preto je tu pre Vás prenosný mini prekladač ZERO!

Prenosný mini prekladač reči ZERO - Kompaktný dizajn a mini rozmery

Pokiaľ ide o váš nový mini prekladač, môžete sa spoľahnúť na jeho úplne prenosný dizajn, ktorý sa zmestí do vašej peňaženky, vrecka alebo kabelky. ZERO prekladač 40 svetových jazykov bol vyvinutý s malým, ale výkonným senzitívnym mikrofónovým systémom, efektívne oddeľuje hlasové vstupy, ktoré prichádzajú zo štyroch rôznych smerov, s plne integrovaným potlačením šumu, aby sa zaistilo, že prijíma vstup jasne a presne. Toto nedosiahnete použitím žiadnej dostupnej bežnej aplikácie pre preklad.

výkonný senzitívny mikrofónový systém - prekladac zero

Inteligentná komunikácia je jednoduchá - Handsfree

Vybavený inteligentnou technológiou prehrávania, váš ZERO handsfree translator bude bez problémov zaznamenávať hlas a prehrávať ho vo vašom rodnom jazyku priamo prostredníctvom vášho Smartfónu. Užite si svoju handsfree konverzáciu, pričom je zachovaný očný kontakt a nemusíte sa zastavovať v hovorení ani sa obmedzovať, pretože ZERO prekladá v reálnom čase. Nikdy predtým nebol vyrobený prekladač s takými inteligentnými funkciami prehrávania!

handsfree inteligentna komunikacia prekladac zero

 


 

3 Komplexné režimy

Váš nový prenosný mini prekladač ZERO je dodávaný s tromi komplexnými režimami, ktoré vám môžu pomôcť pri navigácii v rôznych situáciách. Ideálne pre stretnutia, konverzácie a dokonca aj každodenné rozhovory. ZERO prekladač podporuje technológiu Plug and Play pre Smartfóny, takže môžete okamžite získať prístup k preloženým rozhovorom kedykoľvek.

translator zero - plug and play technologia pre smartfony

 

Režim prekladu

Režim prekladu je dokonalý, keď hľadáte rýchle preloženie viet do iných jazykov. Jednoducho zapojte ZERO do telefónu a začnite hovoriť. Hlasový prekladač ZERO bude v reálnom čase presne zaznamenávať, prekladať a prezentovať vaše vety priamo na obrazovke vášho Smartfónu, aby každému uľahčilo porozumenie a sledovanie toho, čo už bolo povedané.

mini prekladac zero - rezim prekladu

Režim stretnutia/mítingu

Prielomová 4-mikrofónová technológia ZERO umožňuje nahrávanie a oddeľovanie hlasov až štyroch rôznych reproduktorov pri akejkoľvek konverzácii v režime stretnutia. To vám uľahčí venovať pozornosť mítingu a kontrolovať, čo sa vo vašom rodnom jazyku povedalo a to všetko bez toho, aby ste stratili prehľad o tom, kto čo povedal. ZERO pre vás môže nahrávať aj viac jazykov súčasne. A potom môžete dokonca extrahovať denník, uložiť ho do telefónu alebo poslať kolegom e-mailom!

hlasovy prekladac zero - rezim mitingu

Režim interview/rozhovor

Na nahrávanie rozhovorov sa nespoliehajte na svoj Smartfón alebo na vreckové zariadenie - namiesto toho sa o všetko postará prekladač ZERO! Mini prekladač ZERO okamžite zaznamená váš rozhovor, oddelí hlasy pýtajúcej sa osoby od opýtanej osoby, a všetky ich uloží priamo do vášho Smartfónu! Už sa nemusíte obávať, či vaše zariadenie nahráva jasne - ZERO je špeciálne navrhnuté s adaptívnym potlačením šumu, aby sa zabezpečilo, že vaše konverzácie budú zaznamenávať jasne a presne.

vreckovy prekladac zero - rezim interview

 

Adaptívne potlačenie hluku

ZERO prekladač na cestovanie využíva pokročilý mikroprocesor a algoritmus neurónovej siete na zabezpečenie toho, aby vaše adaptívne rušenie šumu pracovalo na izolácii rôznych reproduktorov súčasne. Táto výnimočná funkcia zvyšuje presnosť až o 90% a podporuje viacsmerové nahrávanie až zo 4 rôznych smerov.

cestovny prekladac zero - 4 smerove nahravanie

Podporuje 40 jazykov a 93 akcentov!

Prenosný mini prekladač ZERO je najkomplexnejšie prekladateľské zariadenie, ktoré je v súčasnosti na trhu k dispozícii s takými malými rozmermi. S podporou až 40 jazykov a 93 rôznych prízvukov si môžete byť istí, že prakticky kdekoľvek na svete dokážete komunikovať, artikulovať a porozumieť všetkému!

Všetky podporované jazyky (40)

Portugalský, Arabský, Zjednodušená čínština, Tradičná čínština, Nemecký, Taliansky, Ruský, Japonský, Kórejský, Katalánčina, Český, Dánsky, Fínsky, Grécky, Hebrejčina, Hindčina, Chorvátsky, Maďarský, Indonézsky, Malajský, Holandský, Nórsky, Poľský, Rumunský, Bulharský, Slovenský, Slovinčina, Švédsky, Tamil, Telugu, Thajský, Turecký, Vietnamský, Islandský, Ukrajinský, Urdu, Filipínsky

Všetky podporované akcenty teda prízvuky (93)

Anglicko, USA, Austrália, Kanada, Ghana, Írsko, India, Keňa, Nigéria, Nový Zéland, Filipíny,Tanzánia, Južná Afrika,  Singapur, Francúzsko, Kanada, Španielsko, Amerika, Argentína, Bolívia, Čile, Kolumbia, Kostarika, Dominikánska republika, Ekvádor, Guatemala, Honduras, Mexiko, Nikaragua, Panama, Peru, Portoriko, Paraguaj, Salvador, Uruguaj,  Venezuela, Portugalsko, Brazília, Spojené Arabské Emiráty, Bahrain, Alžírsko, Egypt, Izrael, India, Irak, Jordánsko, Kuvajt,  Libanon, Maroko, Omán, Palestína, Katar, Saudská Arábia, Tunisko, Čína, Kantón, Taiwan, Nemecko, Taliansko, Rusko, Japonsko, Kórea, Španielsko, Česká republika, Dánsko, Fínsko, Grécko, Izrael, Chorvátsko, Maďarsko, Indonézia, Malajzia, Holandsko, Nórsko, Poľsko, Rumunsko, Bulharsko, Slovensko, Slovinsko, Švédsko, India, Srí Lanka, Malajzia, Singapur, Thajsko, Turecko, Vietnam, Island, Ukrajina, India, Pakistan, Filipíny

prekladac reči - podpora 40 jazykov a 93 akcentov

ZERO najmenší translator na svete

ZERO je viac než len vreckový prekladač - je to komplexný jazykový nástroj špeciálne navrhnutý tak, aby ľuďom ako cestovateľom, obchodným profesionálom, novinárom, fanúšikom digitálnych prístrojov a high-tech vecičiek, a uľahčil im ponorenie sa do nového prostredia, ako aj spojenie sa s ostatnými bez ohľadu na jazykový rozdiel, aby sa cítili istí, že môžu pohodlne komunikovať v zahraničí.

A nezabudnite, ZERO prekladač má perfektne malé rozmery aby sa zmestil kdekoľvek - vrecko, taška alebo peňaženka! Jednoducho ho pripojte k svojmu Smartfónu a začnite hovoriť, Zero odtiaľ prevezme kontrolu a postará sa o preklad.

zero prekladac mini vreckovy translator

Prekladateľské aplikácie/vreckové prekladače

Riešenie pre nízkofrekvenčnú a plytkú komunikáciu. Vzhľadom k tomu, že vačšina prekladačov funguje na báze manuálneho podania alebo nasmerovania prekladača k opýtanej osobe, alebo treba stláčať tlačidlá, mnoho zbytočných úkonov na obsluhu spôsobilo, že tieto drahé zariadenia boli zložité na obsluhu a nepoužiteľnejšie.

prekladatelske aplikacie vreckove prekladace

S ľahkým kovovým telom, veľkosťou 4 cm x 1,5 cm x 7 mm a vloženým do kompaktného puzdra sa ZERO translator dá ľahko uložiť do tašky, peňaženky alebo dokonca do vrecka na košeli bez akýchkoľvek problémov. Inštalácia je rýchla, aplikácia je k dispozícii v obchode Google Play Store a Huawei App Gallery či Apple store. Stačí vložiť zariadenie do telefónu, kliknúť na aplikáciu a máte v rukách najpresnejší a najvýkonnejší prekladač.

zero prekladac pripojenie k smartfonu

Cestovný prekladač ZERO disponuje užitočnou funkciou, ktorá umožňuje ukladať všetky konverzácie do telefónu a možnosť buď ich uložiť na budúce použitie alebo odoslať protokoly konverzácií prostredníctvom e-mailu. Stačí vybrať prekladač ZERO, stiahnuť si aplikáciu do svojho telefónu, vložte prekladač do telefónu a zariadenie bude prekladať konverzáciu. Len tak ľahko! Hlas možno zreteľne počuť a text na obrazovke je možné zreteľne prečítať.

zero najmensi prekladac na svete - mini rozmery

Technické špecifikácie:
Produkt: Prenosný mini-prekladač ZERO
Farba: Space Grey (tmavošedá)
Materiál: Hliník
Rozmery: 40 x 17 x 7,2 mm
Rozmery (s konektorom): 40 x 25 x 7,2 mm
Hmotnosť: 6,6g
Pripojenie: OTG
Kompatibilné s: USB Typ C/Lightning (Apple)
 

Mikrofón:
Typ: Analógový mikrofón
Frekvenčná odozva: 20 Hz až 20 000 Hz
Počet mikrofónov: 4
Smer rozpoznávania: predný/zadný/ľavý/pravý
Uhol rozpoznávania hlasu (horizontálny): 60°
Uhol rozpoznávania hlasu (vertikálny): 0 ~ 40°
Odporúčaná vzdialenosť rozpoznávania hlasu: 20 cm až 100 cm
Max. vzdialenosť rozpoznávania hlasu: 150 cm

Softvér:
App: Timekettle
Podporované jazyky: 40
Podporované akcenty: 93
Podpora systémov a verzií: iOS 11.0 a novší/Android 7.0 a novší
Obsluha: automatická/manuálna
Potlačenie hluku: Beamforming/neurónová sieť

Obsah balenia:

1x ZERO Translator
1x Používateľská príručka

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie