Mini hlasový prekladač Wifi - online preklad do 45 jazykov

Kód tovar: 70-010
199,00 € Cena bez DPH: 165,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Mini hlasový prekladač Wifi - online preklad do 45 jazykov do vrecka pre obojsmerné preklady do 45 jazykov. Online translator ako digitálny tlmočník pre Vaše cesty.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Mini hlasový prekladač Wifi - online preklad do 45 jazykov do vrecka pre obojsmerné preklady do 45 jazykov. Online translator ako digitálny tlmočník pre Vaše cesty. Smart prekladač je zostrojený tak, aby dokonale padol do rúk každému užívateľovi a jeho ovládanie je rovnako prispôsobené pre maximálny komfort užívateľa.

Zbúrajte všetky jazykové bariéry, ktoré pred vás postaví vaša dovolenka, pracovná cesta alebo krátky výlet, s online prekladačom  budete rozumieť všetkému a všetkým. O preklad sa stará najnovšia inteligentná technológia, ktorá je schopná sa sama učiť. Vďaka tomu nemá inovatívny prekladač problém preložiť približne 45 jazykov (vrátane slovenčiny či češtiny) a to až do rýchlosti 0,3 sekundy. Online prekladač upúta aj svojím moderným a minimalistickým dizajnom. Informácie o preklade sa zobrazujú na 2 palcovom dotykovom displeji. 

Smart prekladač je zostrojený tak, aby dokonale padol do rúk každému užívateľovi a jeho ovládanie je rovnako prispôsobené pre maximálny komfort užívateľa.

mini prekladač do vrecka

Pod displejom nájdeme dve tlačidlá – na ľavej strane tlačidlo materinského jazyka a na pravej strane tlačidlo cudzieho jazyka. Pri stlačení tlačidla materinského jazyka (ktorý ste nastavili) sa zobrazí na obrazovke ikona mikrofónu a začne zaznamenávať hovorené slovo, po uvoľnení tlačidla zariadenie začne prekladať. Rovnako to funguje aj pri tlačidle cudzieho jazyka. Na navigáciu v menu je možné použiť tlačidlový joystick, tlačidlo uprostred slúži jednak ako tlačidlo pre potvrdenie alebo pre znovu prehranie prekladu.

prekladac hlasu elektronický

Hovorený preklad je pri tom veľmi prirodzený a nepôsobí príliž umelo. Prekladač sa snaží komunikovať ako reálna osoba, čo znamená, že napodobňuje aj neverbálne zvuky ako pohyby pier, či rôzne prestávky medzi nádychmi. Nemusíte sa báť, že by exsistovalo slovo, ktoré prekladač nepochopí alebo nepreloží lebo ho nemá v databáze. Jeho databázy fungujú v online prostredí a to prostredníctvom wifi sú neustále aktualizované. Prekladač určite prekvapí aj svojou výdržou - 5 hodín pri aktívnom využívaní alebo 72 hodín v "stand by" móde. Najlepšie si však poradí so spisovným vyjadrovaním. Cíťte sa kdekoľvek na svete ako doma a komunikujte bez problémov s kompaktným, inteligentným prekladačom.

Podpora 45 jazykov vás nikdy nenechá v rozpakoch a zaručí vám dokonalý komfort pri cestovaní.

podpora jazykov prekladač

Detailný popis jednotlivých funkcií a vstupov prekladača

online prekladač do vrecka   

Technické špecifikácie:

OS: Android 6.0
Podporované frekvencie: FDD-LTE: B1/B3/B7/B8/B20, TDD-LTE: B38/B39/B40/B41, WCDMA: B1/B2/B5/B8, TD-SCDMA: B34/B39, GSM: B2/B3/B5/B8
Sieťové nastavenia: WiFi
Wifi : 802.11b/g/n
Displej: 2.0" dotykový
Podpora jazykov: 45
Batéria: 1150mAh lítiová batéria
Pohotovostný režim: 3 dni vo WiFi móde
Pracovný čas: 5 hodín
Pamäť: ROM 8GB, RAM: 1G
Audio výstup: 3.5 mm slúchadlá
Dobíjanie: micro USB
Rozmery: 113 mm (dĺžka) x 47 mm (šírka) x 12,8 mm (hrúbka) 

Obsah balenia:
 

1x Mini Hlasový prekladač
1x usb kábel
1x nabíjací adaptér
1x manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie