LANGIE dobíjacia SIM s 1GB dátami pre preklad v 70 krajinách sveta

Kód tovar: 70-013
U$38,50 Cena bez DPH: U$32,08
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Áno! Odosielame do US
+

LANGIE dobíjacia SIM s predplateným objemom dát 1GB pre preklad v 70 krajínách sveta pre použitie v LANGIE prekladači.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

LANGIE dobíjacia SIM s predplateným objemom dát 1GB pre preklad v 70 krajínách sveta pre použitie v LANGIE prekladači. S touto unikátnou SIM kartou môžete využívať všetky funkcie LANGIE prekladača ako sú vyhľadávanie obrázkov, skupinový prekladač, jazykový klub, vytvorenie prístupového bodu - HOTSPOTU a to všetko v 70 krajinách sveta.

Jedinou podmienkou je mať k dispozícii 3G/4G signál pre dátové pripojenie. Už teda nemusíte hľadať dostupnú wifi sieť či párovať prekladač s mobilom, LANGIE bude pracovať úplne samostatne. Predplatený objem dát 1GB Vám vydrží v priemere pre viac ako 12 000 prekladov v 70 krajinách sveta. Ak sa Vám kredit minie, môžete si ho pohodlne dobiť cez web stránku www.langiesim.com. Funkcia uskutočnenia hlasového hovoru cez SIM nie je podporovaná.

Táto SIM karta je ideálna pre vytvorenie HOTSPOTU a zdieľať internetové dáta s ostatnými mobilnými zariadeniami.

Ak chcete skontrolovať zostatok využívania dát, prejdite na Nastavenia -> Langie SIM a zobrazte zostávajúce dáta a dátum skončenia platnosti.

LANGIE 1GB SIM dátová


SIM karta je platná 1 rok. Po vyčerpaní dát z karty SIM, môžete znova nabiť(doplniť) kartu SIM cez web stránku www.langiesim.com
Obdobie platnosti dobitia je do 2 mesiacov od dátumu uplynutia platnosti.
Nevyčerpaný kredit sa neprenáša ak si nanovo dobijete SIM kartu.

** Jedná sa o odomknutú SIM kartu, ktorá je k dispozícii pre Langie Translator alebo iné mobilné zariadenia.
** Veľkosť dát na dobitie 1GB, 2GB, 5GB a zoznam podporovaných krajín sa riadi informáciami uvedenými na stránke www.langiesim.com 
langie global sim 1GB

Zoznam podporovaných krajín:
Anglicko, Argentína, Austrália, Bangladéš, Belgicko, Brazília, Bulharsko, Kambodža, Kanada, Čile, Čína, Chorvátsko, Cyprus, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Ghana, Grécko, Hong Kong, Maďarsko, Island, India, Indonézia, Írsko, Izrael, Taliansko, Japonsko, Laos, Lotyšsko, Lichtenštajnsko, Litva, Luxembursko, Macau, Malajzia, Malta, Mexiko, Holandsko, Nový Zéland, Nórsko, Panama, Peru, Filipíny, Poľsko, Portugalsko, Katar, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, Saudská arábia, Srbsko, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Južná Afrika, Južná Kórea, Španielsko, Srí Lanka, Švédsko, Švajčiarsko, Taiwan, Thajsko, Turecko, Ukrajina, Spojené arabské emiráty, USA, Vatikán, Vietnam.

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie