Prenosný bluetooth reproduktor k smartphone - futbalová lopta 2x3W

Kód tovar: 48-091
39,00 € Cena bez DPH: 32,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Prenosný bluetooth reproduktor k smartphone - futbalová lopta 2x3W je malý repro zvukový systém, ktorý ponúka kvalitný 360° duálny obklopujúci stereo zvuk.

Ochrana kupujúceho

 • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
 • Záruka na tovar do 24 mesiacov
 • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Prenosný bluetooth reproduktor k smartphone - futbalová lopta 2x3W je malý repro zvukový systém, ktorý ponúka kvalitný 360° duálny obklopujúci stereo zvuk s možnosťou TWS Bluetooth prepojenia pre viacrozmerný zvukový zážitok. Vďaka svojmu štýlovému dizajnu a pokrytiu PU kožou je nielen funkčným, ale aj módnym doplnkom. Reproduktor je kompatibilný s rôznymi zariadeniami cez Bluetooth, vďaka čomu je ideálny na prehrávanie hudby, alebo hands-free telefonovanie.

Mini repro bluetooth 5.0 (bezdrotovy) športový - futbalová lopta 2x3W

lopta futbal reprak k mobilu bluetooth

360° duálny obklopujúci stereo zvuk

Funkcia TWS Bluetooth umožňuje spojenie dvoch reproduktorov, ktoré potom vytvárajú 360° duálny obklopujúci stereo zvuk. Keď sú takto prepojené, zvuk z jedného zdroja sa rozdelí na nezávislé ľavé a pravé kanály, čím sa dosiahne trojrozmerný zvukový zážitok a silnejšie zvukové pole.

bezdrotovy reproduktor lopta na mobil smartphone bluetooth

Moderný a kreatívny vzhľad, ktorý drží krok s aktuálnymi trendmi

Pokrytie PU kožou dodáva reproduktoru moderný a kreatívny vzhľad, ktorý drží krok s aktuálnymi trendmi a zároveň poskytuje očarujúci vzhľad. Jeho 360-stupňové pokrytie zabezpečuje príjemný pocit na dotyk, bezchybnú textúru a zároveň zlepšuje výkon zvukovej kvality.

reproduktor na cesty lopta futbalová mini

Bohatý trojrozmerný zvukový zážitok

Vysokovýkonný reproduktor s technológiou Nd-Fe-B využíva neodymové magnety (Nd), železo (Fe) a bór (B) na dosiahnutie vynikajúcej zvukovej kvality. Táto kombinácia materiálov zabezpečuje reproduktorom vysokú efektivitu a schopnosť produkovať silné basové tóny, ktoré sú plné a hlboké, zároveň udržiavajú vysoké tóny čisté a nezkreslené. 

Tento typ reproduktora má tiež silný zvukový výkon, čo znamená, že zvuk je schopný preniknúť aj v hlučnom prostredí, čím sa zabezpečuje, že poslucháč zažije mocný a pútavý zvuk. Vďaka týmto vlastnostiam je reproduktor ideálny pre posluch hudby s dynamickým rozsahom, od jemných detailov až po silné basové línie, čím ponúka poslucháčom bohatý a trojrozmerný zvukový zážitok.

lopta mini futbalová reproduktor pre mobil smartphone pc

Inteligentný Bluetooth čip

Inteligentný Bluetooth čip umožňuje reproduktoru ľahko prepnúť do režimu párovania Bluetooth. Stačí, ak na svojom mobilnom telefóne vyhľadáte názov spárovania "Bq2" a pripojíte sa. Potom môžete prehrávať hudbu, alebo uskutočňovať hovory bez použitia rúk. Po prvom spárovaní sa váš mobilný telefón pri ďalšom zapnutí reproduktora automaticky znova pripojí, čím sa zjednodušuje a zrýchľuje celý proces používania.

 

bluetooth reproduktor k pc mobil lopta

Užívajte si vašu obľúbenú hudbu dlhšie bez potreby častého nabíjania

Reproduktor s dizajnom futbalovej lopty využíva nabíjateľnú lítiovú batériu, ktorá poskytuje mimoriadne užívateľské skúsenosti vďaka svojmu klasickému dizajnu a technológii TWS. Táto batéria umožňuje dlhú dobu prehrávania až do 5 hodín pri strednej hlasitosti, čo znamená, že si môžete užívať vašu obľúbenú hudbu dlhšie bez potreby častého nabíjania. Integrácia kvalitnej lítiovej batérie zabezpečuje, že reproduktor zostane mobilný a pripravený na použitie kdekoľvek a kedykoľvek.    

bateria

Kompatibilný s rôznymi systémami

Reproduktor je kompatibilný s rôznymi systémami, čo umožňuje ľahké pripojenie so zariadeniami s operačnými systémami na mobil ako Android a iOS cez Bluetooth. Táto univerzálnosť znamená, že reproduktor môže byť jednoducho spojený s rôznymi Bluetooth zariadeniami, ako sú notebooky, iPhone, iPad a všetky druhy inteligentných telefónov, čo vám umožňuje voľne si užívať hudbu vysokej kvality bez ohľadu na to, aké zariadenie používate.

reproduktor futbalova lopta

 

Špecifikácia:

 • rekvencia: 150 - 18 000 Hz
 • Reproduktor: 1,57 palca (vonkajší priemer: 40 mm) bez magnetu, 4 ohmy
 • Napájanie: nabíjanie DC - 5V
 • USB 2.0
 • Bezdrôtový Bluetooth
 • Adaptér DC 5V
 • Vstavaná nabíjateľná lítiová batéria 800 mAh
 • Výstup: RMS 6W (3W*2)
 • Pomer signálu a šumu zosilňovača: ≥80dB
 • Reproduktor rozmery Φ72mm priemer
 • TWR

Obsah balenia:
1x Bluetooth reproduktor v tvare futbalovej lopty 3Wx2
1x USB Typ-C kábel
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie