American football lopta - Malý prenosný bluetooth reproduktor na mobil - 1x3W

Kód tovar: 48-096
39,00 € Cena bez DPH: 32,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

American football lopta - Malý prenosný bluetooth reproduktor na mobil - 1x3W mini repro zvukový systém, ktorý ponúka kvalitný 360° duálny stereo zvuk.

Ochrana kupujúceho

 • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
 • Záruka na tovar do 24 mesiacov
 • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

American football lopta - Malý prenosný bluetooth reproduktor na mobil - 1x3W mini repro zvukový systém, ktorý ponúka kvalitný 360° duálny stereo zvuk s možnosťou TWS Bluetooth prepojenia pre viacrozmerný zvukový zážitok. Vďaka svojmu štýlovému dizajnu a pokrytiu PU kožou je nielen funkčným, ale aj módnym doplnkom. Reproduktor je kompatibilný s rôznymi zariadeniami cez Bluetooth, vďaka čomu je ideálny na prehrávanie hudby, alebo hands-free telefonovanie.

Mini repro bluetooth (bezdrotovy) športový - American football​

mini reproduktor lopta pre americky fotbal

Moderný a kreatívny vzhľad, ktorý drží krok s aktuálnymi trendmi

Pokrytie PU kožou dodáva reproduktoru moderný a kreatívny vzhľad, ktorý drží krok s aktuálnymi trendmi a zároveň poskytuje očarujúci vzhľad. Jeho 360-stupňové pokrytie zabezpečuje príjemný pocit na dotyk, bezchybnú textúru a zároveň zlepšuje výkon zvukovej kvality.

reproduktor lopta americky futbal

Bohatý trojrozmerný zvukový zážitok

Vysokovýkonný reproduktor s technológiou Nd-Fe-B využíva neodymové magnety (Nd), železo (Fe) a bór (B) na dosiahnutie vynikajúcej zvukovej kvality. Táto kombinácia materiálov zabezpečuje reproduktorom vysokú efektivitu a schopnosť produkovať silné basové tóny, ktoré sú plné a hlboké, zároveň udržiavajú vysoké tóny čisté a nezkreslené. 

Tento typ reproduktora má tiež silný zvukový výkon, čo znamená, že zvuk je schopný preniknúť aj v hlučnom prostredí, čím sa zabezpečuje, že poslucháč zažije mocný a pútavý zvuk. Vďaka týmto vlastnostiam je reproduktor ideálny pre posluch hudby s dynamickým rozsahom, od jemných detailov až po silné basové línie, čím ponúka poslucháčom bohatý a trojrozmerný zvukový zážitok.

bezdrotovy reproduktor bluetooth mini lopta pre americky fotbal

Inteligentný Bluetooth čip

Inteligentný Bluetooth čip umožňuje reproduktoru ľahko prepnúť do režimu párovania Bluetooth. Stačí, ak na svojom mobilnom telefóne vyhľadáte názov spárovania "Bq2" a pripojíte sa. Potom môžete prehrávať hudbu, alebo uskutočňovať hovory bez použitia rúk. Po prvom spárovaní sa váš mobilný telefón pri ďalšom zapnutí reproduktora automaticky znova pripojí, čím sa zjednodušuje a zrýchľuje celý proces používania.

reproduktor v tvare lopty americky fotbal bluetooth mini prenosny

 

Užívajte si vašu obľúbenú hudbu dlhšie bez potreby častého nabíjania

Reproduktor s dizajnom americkej futbalovej lopty využíva nabíjateľnú lítiovú batériu, ktorá poskytuje mimoriadne užívateľské skúsenosti vďaka svojmu klasickému dizajnu a technológii TWS. Táto batéria umožňuje dlhú dobu prehrávania až do 5 hodín pri strednej hlasitosti, čo znamená, že si môžete užívať vašu obľúbenú hudbu dlhšie bez potreby častého nabíjania. Integrácia kvalitnej lítiovej batérie zabezpečuje, že reproduktor zostane mobilný a pripravený na použitie kdekoľvek a kedykoľvek.    

bateria

Kompatibilný s rôznymi systémami

Reproduktor je kompatibilný s rôznymi systémami, čo umožňuje ľahké pripojenie so zariadeniami s operačnými systémami na mobil ako Android a iOS cez Bluetooth. Táto univerzálnosť znamená, že reproduktor môže byť jednoducho spojený s rôznymi Bluetooth zariadeniami, ako sú notebooky, iPhone, iPad a všetky druhy inteligentných telefónov, čo vám umožňuje voľne si užívať hudbu vysokej kvality bez ohľadu na to, aké zariadenie používate.

american football reproduktor mini maly prenosny na mobil k pc

 

Špecifikácia:

 • Zdroj napájania: Adaptér 5V DC
 • USB 5V kábel pre pripojenie k počítaču
 • Vstavaná nabíjateľná lítiová batéria 600 mAh
 • Výstup: RMS 3W (3W*1)
 • Frekvenčná odozva: 150-18000HZ
 • Tlačidlový prepínač/prehrávanie a pauza
 • Prepínač a nastavenie sedemfarebného LED svetla
 • Nastavenie prehrávania hudby
 • Hands-free
 • Micro USB rozhranie
 • Sedemfarebné svetlo RGB: fialová + ružová + červená + žltá + zelená + biela + modrá
 • Veľkosť reproduktora: 160*Φ72 mm

 

Obsah balenia:
1x Mini bluetooth reproduktor k mobilu - American football lopta
1x USB nabíjací kábel
1x manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie