Profi Klopový mikrofón s Jack 3,5mm (foto, tablet, PC) 78 db - Boya BY-M1 Pro Ⅱ

Kód tovar: 73-017
49,00 € Cena bez DPH: 40,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Profi Klopový mikrofón s Jack 3,5mm (foto, tablet, PC) 78 db - Boya BY-M1 Pro Ⅱ reprezentuje inovačné riešenie na vylepšenie zvukovej kvality vaších nahráviek a videí.

Ochrana kupujúceho

 • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
 • Záruka na tovar do 24 mesiacov
 • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Profi Klopový mikrofón s Jack 3,5mm (foto, tablet, PC) 78 db - Boya BY-M1 Pro Ⅱ reprezentuje inovačné riešenie na vylepšenie zvukovej kvality vaších nahráviek a videí. Tento kompaktný mikrofón bol navrhnutý s dôrazom na prenosnosť a jednoduché ovládanie, umožňujúc dosiahnutie profesionálneho zvukového prejavu v každom okamihu. Vďaka svojej kompatibilite so širokým spektrom zariadení sa stáva nevyhnutným doplnkom pre kreatívnych jednotlivcov, vlogerov, novinárov a hudobníkov, ktorí si vážia vysokú kvalitu zvuku vo svojich projektoch.

Klopový mikrofón jack 3,5mm profesionalny na klip

Široké spektrum zariadení

Svojou všestrannosťou a kompatibilitou so širokým spektrom zariadení sa tento klopový mikrofón stáva skutočným univerzálnym nástrojom pre záznam zvuku. Jeho flexibilita je neobmedzená, pretože je plne kompatibilný so smartfónmi, digitálnymi zrkadlovkami, kamkordérmi, audio rekordérmi, notebookmi a ďalšími elektronickými zariadeniami. Bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate alebo aké zariadenie preferujete, tento mikrofón poskytuje spoľahlivý a kvalitný zvukový výkon, čím podporuje vašu tvorivosť a umožňuje zachytenie dokonalých zvukových momentov vo všetkých vašich projektoch.

profesionálny mikrofón klopový na fotak, mobil, tablet, pc

Sloboda pohybu

S možnosťou voľného pohybu pri práci s týmto klopovým mikrofónom máte doslova slobodu na dosah ruky. S dlhým káblom o rozsahu 6 metrov získavate optimálnu flexibilitu a schopnosť voľného pohybu bez akejkoľvek obmedzenosti. Tento praktický rozmer kábla umožňuje ľahké manévrovanie nielen pri nahrávaní videí či živých vystúpeniach, ale aj v iných situáciách, kde je nevyhnutné udržať pripojenie na dostatočnej vzdialenosti. S mikrofónom s dlhým káblom budete mať voľnosť v priestore a možnosť slobodne sa pohybovať, vytvárajúc tak pohodlné a profesionálne prostredie pre všetky vaše nahrávky.

maly mikrofon na mobil foto tablet pc pocitac

Monitorovanie zvuku v reálnom čase

Schopnosť monitorovať zvuk v reálnom čase predstavuje zásadný prvok pre každého, kto sa venuje nahrávaniu či produkciám. Táto inovatívna funkcia umožňuje okamžitú spätnú väzbu, vďaka ktorej môžete sledovať a upravovať zvukový výkon priamo počas nahrávania. S monitorovaním zvuku v reálnom čase máte možnosť zachytiť aj najjemnejšie detaily zvukového prejavu, čo prispieva k precíznosti a kvalite nahrávok. Táto funkcia poskytuje umelcom, producentom a tvorcom obsahu neoceniteľný nástroj na okamžité zlepšenie a jemné ladenie zvuku, čím prispieva k vytváraniu profesionálnych audiovizuálnych diel.

klopový mikrofón do štúdia jack 3,5mm

Excelentné riešenie na zachytenie vysokokvalitného zvuku

Klipsový mikrofón s viacsmerovým záznamom predstavuje excelentné riešenie na zachytenie vysokokvalitného zvuku vo viacerých smeroch, čo zabezpečuje optimálnu flexibilitu a pohodlie. Jeho kompaktný dizajn s integrovaným klipom umožňuje jednoduché uchytenie na oblečenie, čo je ideálne pre bezdrôtové použitie pri nahrávaní videí, rozhovorov, alebo prezentácií. S funkcionalitou všesmerového záznamu dokáže zachytiť zvuk z rôznych smerov, poskytujúc tak detailné a vyvážené záznamy zvuku.

klopový mikrofón pre všetky zariadenia

 

Špecifikácie:

 • Princíp prevodníka: Kondenzátorový mikrofón
 • Všesmerový mikrofón
 • Pomer signálu k šumu: 78dB, alebo viac
 • Frekvenčná odozva: 50Hz ~ 20kHz
 • Citlivosť: -32dB+/-3dB (0dB=1V/Pa, pri 1KHz)
 • Výstupná impedancia: < 1000ohm
 • Ovládanie zosilnenia mikrofónu: -10dB, 0dB
 • Zvukový výstup: 3,5mm konektor 3,5mm jack pre slúchadlá
 • Dĺžka kábla: 6m
 • Hmotnosť: 66g


Obsah balenia:

1x Profesionálny klopový mikrofón
1x Taška na prenášanie
1x Spona na oblečenie
1x Penový kryt na mikrofón
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie